Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 521
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Posiadam monitor Iiyama B2403WS, z PS3 sprawoje sie swietnie, mam go podlaczonego do PS3 kablem hdmi. Obraz jest wyswietlany w rozdzielczosci 1080p :P . Mimo, ze proporcje monitora to 16:10, to nie zauwazylem zadnych znieksztalcen w obrazie ( a gralem w GTA IV, demo Burnout Paradise ,Resistanca i demo jakiejs takiej oldschoolowej strzelanki ).

Odnośnik do komentarza

witam. mam pytanie.

czy ps3 można podłączyć do monitora SAMSUNG SM 940BW ? wyczytałem, że aby wszystko działało monitor musi obsługiwać hdcp. szukałem w instrukcji i nie znalazłem tam o tym wzmianki. na stronie producenta w info o tym monitorze coś o tym pisze.

czy ktoś może miał/ma podłączoną konsolę pod ten monitor i może mi napisać jak to wszystko działa?

jak to podłączyć. czy wystarczy mi przejściówka HDMI->DVI?

jak wygląda obraz, czy są jakieś problemy z wyświetlaniem?

 

i jeszcze pytanko o dźwięk. mam głośniki CREATIVE 2+1 podłączone do kompa. jak je podłączyć pod ps3?

 

prosiłbym o odpowiedź bo telewizorek dopiero w przyszłym roku będzie a pograło by sie w gta4:)

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
witam. mam pytanie.

czy ps3 można podłączyć do monitora SAMSUNG SM 940BW ? wyczytałem, że aby wszystko działało monitor musi obsługiwać hdcp. szukałem w instrukcji i nie znalazłem tam o tym wzmianki. na stronie producenta w info o tym monitorze coś o tym pisze.

czy ktoś może miał/ma podłączoną konsolę pod ten monitor i może mi napisać jak to wszystko działa?

jak to podłączyć. czy wystarczy mi przejściówka HDMI->DVI?

jak wygląda obraz, czy są jakieś problemy z wyświetlaniem?

 

i jeszcze pytanko o dźwięk. mam głośniki CREATIVE 2+1 podłączone do kompa. jak je podłączyć pod ps3?

 

prosiłbym o odpowiedź bo telewizorek dopiero w przyszłym roku będzie a pograło by sie w gta4:)

 

pozdrawiam.

 

co do HDCP to google.pl i troche angielskiego. HDMI <=> DVI wystarczy.

 

co do dzwieku to musisz kupic przejsciowke z AUX do mini-jack żeński. podlaczasz kabel ktory otrzymales w zestawie i w opcjach konsoli ustawiasz dzwiek zeby szedl po tym kablu. jak nie wiesz jak, to zajzyj do instrukcji. wyprzedzam pytanie ;) obraz moze isc po jednym kablu (HDMI), a dzwiek po drugim (AUX\CINCH)

Odnośnik do komentarza

od razu zaznaczam że jestem zielony w temacie...

chce kupić monitor, ma wspólpracowac z ps3.

troszeczke poczytalem i widze ze najlepszą jak dla mnie opcją bedzie Samsung 226BW.

Co sadzicie o tym monitorze?jakim kablem moge go podłaczyć? nie bede miał problemow typu: rozciąganie obrazu w grach?

I troche z innej beczki... jak podłaczyć, i czy wogóle można, ps3 z wieżą stereo? ewentualnie ze sluchawkami?

Odnośnik do komentarza

Witam,

Posiadam monitor Samsung SyncMaster 931bw, do którego podłączone jest ps3 przez HDMI. Głośniki podłączone są bezpośrednio do kompa i po odpaleniu konsoli obraz jest (krystalicznie czysty), ale nie ma dźwięku. Co zrobić, aby głośniki podłączone do kompa, w jakiś sposób współgrały z PS3, aby osiągnąć upragniony dźwięk. Nie mówcie tylko, że muszę kupić nowe głośniki, które podłącze pod konsole, bo kasę mam już odłożoną na.... MGS 4 ;)

Edytowane przez Guts
Odnośnik do komentarza
Witam,

Posiadam monitor Samsung SyncMaster 931bw, do którego podłączone jest ps3 przez HDMI. Głośniki podłączone są bezpośrednio do kompa i po odpaleniu konsoli obraz jest (krystalicznie czysty), ale nie ma dźwięku. Co zrobić, aby głośniki podłączone do kompa, w jakiś sposób współgrały z PS3, aby osiągnąć upragniony dźwięk. Nie mówcie tylko, że muszę kupić nowe głośniki, które podłącze pod konsole, bo kasę mam już odłożoną na.... MGS 4 ;)

 

Odpowiedz na twoje pytania znajduje sie w tym temacie, masz podane schematy podlaczen itp. Wystarczy przekopac te 18 stron od poczatku ;)

Odnośnik do komentarza

Coś takiego mam od dłuższego czasu: http://allegro.pl/item365578717_tv_lcd_sam..._gwarancja.html

Dostałem w prezencie, więc ciężko było tu się targować o coś lepszego.

X360 podłączam przez gniazdo VGA i tu raczej nie ma problemów. Natomiast PS3 jedzie standardowo kablem HDMI -> DVI i w tym momencie pojawiają się pewien dyskomfort. Widoczne zwłaszcza w przeglądarce internetowej obcięcia kilkudziesięciu pikseli od góry i dołu, oraz kilkanaście po bokach ekranu. Troszkę to dziwne, żeby tak ze wszystkich stron psuć ekran, skoro nawet X360 nie ma obsługi 16:10, a jakoś sobie z tym radzi.

Acha, sygnał idzie cyfrowo i nie mam możliwości regulacji obrazu, jak w przypadku standardowego sygnału analogowego idącego od PC.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...