Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przesyl cyfrowy nie ma znaczenia czy kabel ma koncowke pozlacana , posrebrzana czy pomiedziana ;d Zadnej roznicy w jakosci nie zauwazysz bo takiej nie ma :}

Jak juz podepniesz konsole do monitora to byloby milo gdybys zrobil jakies fotki i pokazal jak sie gry next-genowe prezentuja na twoim monitorze ;}

 

I ktos laskawie odpowie mi na moje pytanie ? Czy to tak wiele dla tutejszych znawcow ?:<

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 521
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam panowie mam pewien problem. Potrzebuje zakupić monitor do ps 3 jednak mój budżet jest bardzo ograniczony,a opcja poczekaj i dołóż nie w chodzi w rachubę. Sumka to niecałe 800zł wiem że za te pieniądze nie zaszaleje jednak potrzebuje jakiś tani i dobry monitor. Zależy mi na tym żeby matryca była w miarę dobra i czas reakcji mniej niż 8 ms, wielkość 19 cali i oczywiście obsługa hdcp. Czy ten monitor będzie dobry http://www.allegro.pl/item322223298_monito..._super_fv_.html na stronie producenta nie ma nic wspomnianego o wejściu dvi a co dopiero o obsłudze hdcp ah te allegro :P?

Edytowane przez metral
Odnośnik do komentarza
Witam panowie mam pewien problem. Potrzebuje zakupić monitor do ps 3 jednak mój budżet jest bardzo ograniczony,a opcja poczekaj i dołóż nie w chodzi w rachubę. Sumka to niecałe 800zł wiem że za te pieniądze nie zaszaleje jednak potrzebuje jakiś tani i dobry monitor. Zależy mi na tym żeby matryca była w miarę dobra i czas reakcji mniej niż 8 ms, wielkość 19 cali i oczywiście obsługa hdcp. Czy ten monitor będzie dobry http://www.allegro.pl/item322223298_monito..._super_fv_.html na stronie producenta nie ma nic wspomnianego o wejściu dvi a co dopiero o obsłudze hdcp ah te allegro :P?

doloz troszke i kup tego samsunga, bo naprawde warto http://www.ceneo.pl/404655 na 1 cal wiecej, i swietnie sie spisuje z ps3. model 19 calowy z tej serii (196bw) nie jest dostepny w polsce z tego co wiem, a 226 to 22 calowy.

Edytowane przez Deadeye
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Wydaje się całkiem niezły. Ja kiedyś zadałem to damo pytanie o dźwięk. Monitorów z dźwiękiem jest naprawdę mało na rynku. Jeśli masz głośniki komputerowe, które są zakończone męskim jackiem to wystarczy:

1. Obraz HDMI, dźwięk przez multi-out

2.Przejściówkę cinch-jack(męski)

3.Przejściówkę jack żeński-jack żeński.

 

Z dwóch cinczy robisz jacka męskiego i łączysz je razem "mostkiem" dwóch jacków żeńskich. Wiem, że to brzmi głupio, ale jest to naprawdę łatwe i tanie!

Odnośnik do komentarza
Witam

Mam taki monitor:

http://allegro.pl/item340084811__monitor_l..._b_iso_w_w.html

Jak podłączyć do tego Ps3 ??

 

"Typ Wejścia D-Sub "

 

Jak chcesz podłączyć PS3 do tego monitora, to MUSISZ kupić VGA BOXa lub coś podobnego (zwykłe przejście po kablu nic nie da).

innymi slowy - nie podlaczysz, bo taka przejsciowka kosztuje 200 zl - wiec to jest zupelnie bez sensu. lepiej jest kupic jakis drozszy monitor z wbudowanym dvi i hdcp

Odnośnik do komentarza

Witam. Posiadam monitor LG L226WTQ i musze przyznac, ze z PS3 wspolpracuje idealnie, niestety z malym wyjatkiem. Mianowicie konsola podaje 1280x720 co powoduje, ze obraz na monitorze z rozdzielczoscia 1680x1050 jest troche rosciagniety w gore. Nie moge sobie poradzic z tym problemem, bardzo prosze o pomoc. Uzywam kabla DVI>HDMI. Moze sa jakies opcje w monitorze, moze w konsoli.

Odnośnik do komentarza

Niestety mam podobny problem przy Samsung SM2232BW, że obraz jest dopasowany w pionie, a rozciągnięty poza boki ekranu.

Można się pytać serwisu czy jest możliwy update FW MONITORA, który może dodać opcję Aspect Stretch. Ewentualnie trzeba czekać aż kiedyś SONY wprowadzi możliwość wybrania w PS3 rozdziałek 16:10, co z niewiadomych powodów pewnie szybko nie nastąpi :D

Edytowane przez Katana
Odnośnik do komentarza

Witam! Już niebawem stanę się szczęśliwym posiadaczem PS3 :)(kurier już jedzie). TV LCD kupię dopiero w czerwcu a póki co mam: TV CRT 21cali, 14cali (:D) i monitor LCD Samsung 173p+ http://www.gvcnet.pl/?mod=5&id=200 i moje pytanie brzmi czy podłączę do tego monitora konsolę? Jeżeli tak to jakich przejściówek będę potrzebował? Chciałem się jeszcze zapytać czy dużo stracę na jakości, podłączając PS3 pod taki monitor (oczywiście jeżeli się da podłączyć).

 

Po postach z tego forum doszedłem do wniosku że lepiej podpiąć PS3 pod monitor lcd niż pod TV CRT :)

 

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

kurcze no nic nie trybi, monitor do kompa mam podłączony przez DVI i wszystko gra. Podpinam kabel od konsoli pod to wejście dvi i monitor się uruchamia, matryca się podświetla ale nic więcej....ciemność widzę :D

 

pogrzebał bym coś z przyciskami przy monitorze ale ten monitor ma tylko włącznik, całą resztę się ustawia za pomocą softu z poziomu systemu. Może macie jeszcze jakieś rady? Wadliwy kabel? Szkoda że 80zł poszło w las ;D

 

Edytowane przez rydziu87
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...