Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 521
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

http://allegro.pl/item380341785_monitor_lc..._hd_tanio_.html ja mam taki monitor >>>> polecam ;) Tamte 2 co podales, tez wydaja sie dobre, ale nie maja zlacza hdmi, moj je posiada, nie wiem jak jest z sygnalami z tych innych wejsc z della, ale roznice miedzy hdmi a d-sub - widac. Co prawda jest drozszy o 250zl, ale w przedziale cenowym sie chyba miesci ;p, a to przeciez + - koszt jednej gierki. A na czym teraz grasz? Tzn na jakim panelu?
Odnośnik do komentarza

Nie wiem , moze za bardzo sie sugeruje cena, ale te monitory kosztuja tyle, co twoj, a twoj ma 22cale, wiec nie wiem jak bedzie z ich jakoscia :P

@ Przeczytalem opisy monitorow na allegro. Acer ma DVI i DSUB, DVI jest z HDCP - czyli PS3 pojdzie. Parametry wygladaja na dobre i mozna regulowac kat nachylenia monitorya ( w mojej iiyamie chyba sie nie da, chyba da sie regulowac wylacznie wysokosc ), wiec nie majac zadnych dodatkowych informacji pewnie wzialbym acera. Acer ma takze 36 miesieczna gwarancje producenta, a to nie jest byle co :D Ten koles z dellem nie daje ci gwary producenta, wiec jesli zamierzasz kupowac na alegro - dell odpada, chyba, ze tygodniowa gwara rozruchowa ci wystarczy :P

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam dość dziwny problem, tj mój znajomy ma. Wczoraj kupił (w sumie obaj byliśmy :D) PS3. Telewizor ma jeszcze gorszy niż ja, bo stary Elemis, ale monitor 24", tyle że jakiś śmieszny, chyba chiński. Tak czy siak, rozdzielczość natywna to 1920*1200, jak w każdym monitorze. Konsola ma max 1920*1080, więc monitor dodaje pasy na górze/dole (to ciekawe, bo nie rozciąga obrazu). Ale z grami obsługującymi rozdzielczość 720p jest problem, bo są wyświetlane w okienku. Próbowaliśmy, jak u mnie, wymusić na konsoli korzystanie jedynie z 1080, ale wtedy narzuca 576p i gra jest w jeszcze mniejszym prostokącie, na środku. Czy ktoś ma pomysł, co można zrobić? Konsola jest podpięta pod HDMI. Słyszałem, że instalacja linuxa pozwala wymuszać rozdzielczości, prawda to? Jakoś mi się wierzyć nie chcę. Jeszcze raz, ktoś się orientuje co do rozwiązania?

Odnośnik do komentarza
No właśnie nie da się w ogóle, w menu monitora jest tylko brightness, contrast, saturnation. Ascetycznie :D

no to twoj kolega ma problem, bo monitor najprawdopodobniej nie ma skalera i nie jest w stanie sobie z tym poradzic. Tak to jest jak sie kupuje chinski shit :P Jedyna nadzieja, to ze kiedys sony wprowadzi upscale'ing jako funkcje firmware'u, dzieki czemu bedzie dzialac w kazdej grze. A to co napisales z wylaczeniem 720p dziala w niektorych grach, np gta4.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam forumowiczów.

 

niewidziałem nigdzie by ktoś pytał o ten monitorek Dell a jest jak na moje nieprofesjonalne oko dosyć dobrze wyposażony i w przystępnej cenie. nie mam jeszcze ps3 (czekam jeszcze do wrześnie żeby 80gb wersje kupic) toteż niemam porównania w wyświetlaniu. Proszę kolegów, lepiej znających temat o opinię czy ten monitorek bedzie dobrze współpracował z plejką. jakie ewentualne straty jakości oraz dodatkowe przewody by wyprowadzić dźwięk np na słuchawki lub na wierze.

Dzięki i pozdrawiam

 

http://cgi.ebay.co.uk/DELL-FLAT-PANEL-LCD-...p3286.m14.l1308

Edytowane przez MustaKilla
Odnośnik do komentarza

Ludzie, pamiętajcie o jednej ważnej rzeczy: Tu nie tyle chodzi o sygnał cyfrowy i DVI, tylko o HDCP! Możecie mieć w monitorze DVI, a jeżeli nie będzie obsługiwał HDCP. to możecie pomarzyć o obrazie. A jak napisał deadeye, z VGA pozostaje tylko VGA BOX. I proszę was, czytajcie poprzednie posty, bo te same pytania lecą po 38 raz :/.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...