Skocz do zawartości

Death Game edycja 2


Manor

Rekomendowane odpowiedzi

zostawcie wszystko po staremu i spokoj ;]. Wspolnie wymysli sie jakąś wypasioną liste która poiwedzmy będzie powstawać 3-4dni i na koniec kazdy obstawi i spokój.

Podbitka. Mozemy zrobic tak, ze kazdy user poda jednego konia i z tej puli beda typowane kolejnosci. Tylko wiecej userow trza. Kiedy cos zaczynamy ?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No to tworzymy liste, kazdy zapodaje co mu się tam przypomni. Kilka babć ode mnie. Polecam wpisac jakiś rok w wikipedii i wybrać tych ktorzy jeszcze zyja i sa w miare sławni.

 

Irena Kwiatkowska (97 lat)

Danuta Szaflarska (94 lata)

Lillian (księżna Halland)(94lata) ksieżna szwedzka.

Joan Fontaine (92lata) aktorka.

Edytowane przez bajej
Odnośnik do komentarza

No niestety, ale nie jestem takim kinomaniakiem, aby znać 94 letnie aktorki, nie wiem w jakim stanie zdrowia są, musiałbym strzelać, a to żadna zabawa. Widocznie w pewnym momencie swojego życia ignoranta uznałem, że znajomość blisko stuletnich aktorek nie jest mi niezbędna do czerpania radości z każdego dnia.

Obso jakoś potrafił zrobić przystępną i sensowną listę, bez cudowania ze skandynawskimi księżnymi.

Odnośnik do komentarza

No kurde, połowa osób na tamtej liście była nieznana. No sorry, JOAN FONTAINE, DANUTA SZAFLARSKA, IRENA KUR.WA KWIATKOWSKA, jak można nie wiedzieć, w jakim stanie zdrowia one są.

 

Ja pier,dolę, "Rebbeca" kur'wa, "Podejrzenie", noż kurna, tym się nie można nie interesować.

 

Zapraszam do dalszego typowania. Jak wam ktoś wpadnie to piszcie, jest jeszcze miesiąc na ułożenie tabeli, będzie dobra.

Odnośnik do komentarza

No, ale to, że ktoś ma 82 lata nie znaczy, że kipnie w rok. Tak to gra zajmie ze 20 lat, a niektórzy napier.dalacze sezonu mają szansę prześcignąć samych użytkowników forum.

 

Trzeba szukać za jakimiś dziadami jak Patrik Słejzi. Przynajmniej w rok się może skończyć.

 

Może Gene Hackman, ur. 1930, nałogowy palacz do 2000 roku, atak serca na koncie, ostatnio coś nie widać go na ekranie.

Odnośnik do komentarza

To nie jest takie głupie, żeby typować dodatkowo jednego czarnego konia zawodów. Każdy sam go wybiera i byłyby za niego punkty ekstra jak padnie. Jeśli ktoś wytypuje Obamę i będzie zamach to zamykamy forum.

 

Naziści lubią długo żyć, papież jest nietykalny. Poza tym nie możliwe, żeby zeszli w tak krótkim odstępie czasu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...