Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

tu masz opis Complete Saga http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=9469.

 

co polecacie z jakis shooterow/hack and slash z xp, rozwojem postaci, walka,itp? Poza Morrowindem i Mass Effektem

Jesli nie grales jeszcze w Conana to powinienes.W temacie slasherow bez zadnej konkurencji jest rzecz jasna NG2.Z szuterow zas warto sie zainteresowac Jericho.Choc gra nie zebrala zbyt wysokich ocen na metacritic to gralo mi sie w nia o wiele fajniej jak w Dark Sector nie mowiac juz o crapie pokroju K&L.Polecam!

Odnośnik do komentarza
Takie pytanie, Lego Indiana Jones czy GRiD?

Zalezy. Jesli interesuje Cie singiel - bierz GRIDa. Jesli chcesz pograc z kims w coopie - bierz LEGO. W innym wypadku tej gry nie kupuj.

 

co polecacie z jakis shooterow/hack and slash z xp, rozwojem postaci, walka,itp? Poza Morrowindem i Mass Effektem

 

Moze Devil May Cry 4?

Odnośnik do komentarza

Crackdowna bierz w ciemno. Jedna z najlepszych gier na x360 ( według mnie oczywiście, nie wszyscy są tacy zadowoleni z tej gry ale cóż ;) ). Pamiętam zeszłoroczne wakacje i bite 2 miechy ciorania w crackdowna. I nie dla fabuły ale dla czystego fun'u poskakania po wieżowacach i rzucania ciężarówkami w inne auta/przechodzniów itd. ;). Polecam.

Odnośnik do komentarza

nie. to bardziej takie okrojone gta w futurystycznej otoczce i o arcade'owej duszy. imo to nie są dobre gry na rozpoczęcie zabawy z konsolą.

 

chociaż jakby się uprzeć to pewne podobnieństwa możnaby odnaleźć.

Edytowane przez tk
Odnośnik do komentarza
Co sązicie o The Simpson Game?

 

sadze, ze to swietna gra na okolo 24h ( tyle czasu mi zajelo na 100% ) i polecam wziasc

 

Chodzi mu o to, że na PieCa też wyszedł closedeyes.gif

 

BioShock! (póki co), Condemned, Test Drive Unlimited (wyszedł też na PS2), PGR 3 i 4

 

itd.

 

ty tez nie dales exclusiveow ;) tylko pgr4 i 3, ale z drugiej strony ine trzeba koniecznie grac na samych excl na starcie, wiec wez:

gow - bo to must have

pgr4 - bo na start nadaja sie lepiej niz forza i zobaczysz ladna grafike [ w forzie nie ]

bioshock -klimat

mass effect - jw

cod4 - mult

 

edit: kurde, nie zauwazylem, ze koles napisal ze nie interesuja go multiplatformy - w takim razie:

 

pgr4

forza2

blue dragon

ninja gaiden2

eternal sonata, chociaz wyjdzie na ps3

na sile halo3, chociaz wyjdzie na pc

na sile crackdown :/

 

 

Edytowane przez bountyhunter
Odnośnik do komentarza

Dla mnie Crackdown to jedna z najlepszych gier w jakie grałem. 9/10 jak nic.

Dodam, że rzygam serią GTA, która zupełnie mi nie pasi.

 

 

---------------

Potrzebuję wciągającej i w miarę wymagającej (trudnej) gry.

Byle tylko nie wyścigi, sportowe i FPS. Z FPSów tylko podobne do Quake3 i Exhumed mi pasują (Jericho to jedyny FPS, który mi się spodobał na Xa)

 

 

Z gier, które mi się najbardziej na Xa podobały:

 

Crackdown

Lost Oddyssey

Blue Dragon

Ninja Gaiden 2

Armored Core 4

N3

Katamari.

 

 

Jakieś propozycje?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...