Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MasterShake
szkoda tylko ze nic od 2005 nie slychowac o DR 2, tutaj Capcom ma wieksze pole do popisu gdyz troche mocy juz developerzy wyciagneli z Xa wiec zamiast centrum handlowego mozna bylo dac jakies male masteczke juz :}

ale to nie byłoby to samo, lepiej już jakieś lotnisko np

Odnośnik do komentarza

Albo wesołe miasteczko, wypaśnie byłoby zrzucać zombiaki ze szczytu diabelskiego młyna albo rozjeżdżać je tymi tam samochodzikami z autodromu :D

 

A żeby nie oftopić: Tytek, Keymaker dobrze radzi. Sprawdź demko, bo N3 nie wszystkim wchodzi. Jeżeli naparzanki od Konami cię męczą (Dynasty/Samurai Warriors i inne Orochi oraz Gundamy), możesz pożałować floty wydanej na N3. Ja zamiast mózgu mam najwidoczniej kawałek cegły, bo i w Samurai Warriors 2 i w N3 mam niemalże calaka (tylko brak czasu nie pozwolił na dotarcie do pełnego 1000, ale odgrażam się, kiedyś w końcu je wycisnę!).

Odnośnik do komentarza

Warto. Kupiłem i nie żałuję. 199? Człowieku sprawdź allegro, za 130 z przesyłką idzie dorwać. Fabuła ogólnie nie jest zbyt długa. 2-3 wieczory lajtowego grania i po wątku. Sporo czasu troche zajmuje szukanie wszystkiego w levelach i wykonywanie czynności pod achivy. Misje są naprawdę fajne, przyjemne i z humorem. Jeżeli demko Ci się spodobało to wrażenia full'em będą jeszcze lepsze. Dobra giera na bezstresowe granie, jako odskocznia od innych, "poważnych" tytułów :)

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza
Warto. Kupiłem i nie żałuję. 199? Człowieku sprawdź allegro, za 130 z przesyłką idzie dorwać. Fabuła ogólnie nie jest zbyt długa. 2-3 wieczory lajtowego grania i po wątku. Sporo czasu troche zajmuje szukanie wszystkiego w levelach i wykonywanie czynności pod achivy. Misje są naprawdę fajne, przyjemne i z humorem. Jeżeli demko Ci się spodobało to wrażenia full'em będą jeszcze lepsze. Dobra giera na bezstresowe granie, jako odskocznia od innych, "poważnych" tytułów :)

 

 

Tez polecam, superasna gra. Nie znudzila mi sie do samego konca, moze poza cudownym achievementem pt "How we say goodbye in Germany" ;)

ok dzieki za odpowiedz. faktycznie na allegro mozna dorwac za 140zl z pzresylka zangli. I mysle ze kupie ta gierke we wrzesniu ale narazie priorytet to NFL 09

Odnośnik do komentarza
Zdecydowanie DMC4, AC nuży swoja schematycznoscią, po jednym przejsciu gry pewnie długo do niej nie powrócisz.

Tylko że to "jedne przejście" AC zajmuje" troszkę" więcej niż przejście DMC4 ;)

Ja tam przy AC bawiłem się świetnie,to nie jest gra którą przechodzi sie na szybko,tylko taka która urzeka klimatem :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...