Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek coś z nowości :)

Wiem, że porównanie tych 2-óch tytułów jest raczej trudne, ale zastanawiam się nad wyborem pomiędzie Mercenaries 2 i SW: TFU - co doradzicie? :D Pograłem trochę w demko SW i nawet mi się podoba, ale niestety cierpi na tą samą chorobę, co inne ostatnio oglądane przeze mnie tytuły - nie powala <_< To samo chyba można powiedzieć o Mercenaries 2, bo jego recka na GT jakichś szczególnych emocji we mnie nie wzbudziła <_< Ale może znajdzie się mędrzec, który pomoże mi dokonać wyboru ;)

Tak samo też myślę nad GRID'em :) Demko mnie szczególnie nie przekonało - co mnie ciut dziwi, bo uwielbiam samochodówki, a jakoś gierka do mnie w ogóle nie przemówiła... Pytanie czy w ogóle potrafi przyciąnąć na dłużej?

No i na koniec Mass Effect - na gierke miałem apetyt swojego czasu, ale była zbyt droga, potem nie było czasu na granie i jakos teraz dopiero sobie o niej przypomniałem :) W sumie wyrwać można ją za 80-90 zł, co majątkiem nie jest, ale gdyby ktoś mógł się wypowiedzieć w kwestii czy warto, to byłbym wdzięczny :) Tym bardziej, że fanem RPG jakoś szczególnie nie jestem ;)

Odnośnik do komentarza

Hmm... Co do SW, to mam jej do zarzucenia głównie liniowość... Choć w fulla nie grałem, to po demu nie sposób odnieść wrażenie, że możemy się poruszać tylko jednym wyznaczonym szlakiem ustalonym przez twórców :( Jak to wygląda w przypadku Mercenaries 2 i Mass Effect'a?

 

Co do GRID'a, to po oglądnięciu recki na GT przekonuję się powoli do tej gierki :D Tylko jako że jestem fanem wyścigów, to zastanawiam się (nie śmiać się), nad zakupem kiery od M$ :) Pytanie tylko czy jest to potrzebne i jak się ma grania na "kółku" w stosunku do grania na padzie? :)

Odnośnik do komentarza

Po prostu - model jazdy (ale grałem w demko żeby nie było - nie w pełną wersje) przy kierownicy wydaje się na tyle sztuczny, że zabiera radość z grania, po prostu nie nadaje się. Chociaż możesz opdalić niby najbardziej symulacyjne ustawienia i wyłączyć systemy ale jak dla mnie to nie to i grało mi się kiepsko w takim ustawieniu.

Odnośnik do komentarza

Niestety, ale na padzie zauważyłem tą bolączkę, jakim jest (nie bójmy się użyć określenia) aracade'owy model jazdy... O ile na najwyższym trybie trudności i wyłączonych wspomagaczach jest nawet ciekawie, o tyle Forza 2 jest tutaj o milę przed GRID'em ;) W sumie od dawna poluję na kółko od M$ i o ile Forza 2, TDU czy PGR dają radę, o tyle oczekiwałem od GRID'a czegoś więcej... Fakt - frajda z grania jest na pewno, ale czy pokonywanie zakrętów przy prędkości 150 km/h jest realistyczne - chyba nie bardzo ;) Ale czekam jeszcze na ew. inne opinie :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...