Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nie wezmę tego bourna ma różne opinie i wogóle.Pomyślę nad orange boxem.

 

Jeśli miałeś kontakt z Hal Life 2 to nie polecam, epizody są za krótkie a multi mnie w Team Fortress nie zabawiło.

Nie miałem kontaktu z half life.Jak jest z PES6 pod względem multi?Są jakieś lagi itd?

 

Nadril bierz coda.

Edytowane przez htp
Odnośnik do komentarza
nadril, wez CoD4, przejdz i sprzedaj (nic nie stracisz, gra trzyma wartosc jak malo ktora) a potem wez GTA4 :)

 

 

Nadril bierz coda.

 

Nadrill ;)

Mam nadzieję, że wzięliście pod uwagę fakt, że mam na kompa(ale czuję niedosyt graficzny i grywalnościowy). Ale jak już kupię, to wątpię czy się z nim rozstanę. ^_^

Aha, jak to jest z tym wyborem map? I czy jest wychylanie?

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie Gearsy. Niedługo wychodzi druga część, więc lepiej jak najszybciej pograć w jedynkę.

Jaka jest dobra gra fpp/tpp na singla w miarę długa?

Tak jak wyżej - Bioshock i Orange Box. W tym drugim masz jeszcze świetne sieciowe Team Fortress 2, więc dochodzi rozgrywka w multi.

Edytowane przez miki77
Odnośnik do komentarza

Kolego bioshocok jest wogole fajny i potrafi zrobic wqrazenie( chociaz nie pod wzgledem wizualnym) ale trzeba miec do niego czas i przedewszystkim checi, ktory ch wielu osobom braklo i do konca nie dotrzymali( bo za mokro, bo za ponuro, bo mam klaustrofobie blablabla...)

Orange box natomiast? Heh! Nie zawodzi to mu musze przyznac... HL2 to 10 godzin gry( choc mi zajelo 12), E01 to 4h a E02 to kolejne 6h, plus fajny ale dosyc prosty portal( TF2 nie opisuje bo przez LIVE nie gram)... wszystko kolorowe, mile fabularnie, podane bardzo smakowicie aczkolwiek sam HL2 ma swoje wady... troche sie tymi pojazdami wyjezdzisz i czasami pomyslisz, ze pusto tak jakos i powtarzalnie... jednak nie wszedzie i naprawde warto. No i zestaw nie ma syndromu gier sprzed lat czyli czasami trzeba pomyslec,. czasami poszukac, czasami ostrzej przykombinowac a nie, ze idziesz przed siebie i walisz z gunow przeciwnikow jak kaczki na strzelnicy...

Ja dodam skromnie, choc wszyscy te gre wymieniaja bardziej pod multi... Halo 3. Sluchaj, singiel jest calkiem dlugi, bronie i patenty fajne, plansze max kolorowe( wogole kolory w tej grze zyja, powiedzialbym nawet, ze nie widzialem gry o piekniejszych barwach ktore nie psuja klimatu!!!), bywa, ze powspinasz sie na olbrzymie robociska, bywa, ze pojezdzisz sobie pojazdami i to ba! Sam sobie wybiezesz czy chcesz byc kierowca czy dzialowym, no i te kilkumetrowe skoki... dawno takich nie widzialem w grach fpp i zapomnialem jaka frajde przynosza, naprawde, nawet jesli bronie laserowe nie sa twoim klimatem warto sie temu tytulowi przyjzec

Odnośnik do komentarza

Seria COD ;) 3 czesci - przejsc kazda na veteranie a zapewni ci mase godzin :} (czasami bedziesz chcial nawet plytke polalac czy pada rzucic ;):P ale warto miec w profilu Finished the Single Player Campaign on Hardened or Veteran difficulty setting by potem przed kumplem PCiarzem zaszpanowac ze gre ukonczyles na padzie a jak powszechnie wiadomo w ten gatunek nie da sie grac na padzie ;)

 

A tak na serio to poza Pomarancza chyba nie ma dluzszej gry z tego gatunku

Odnośnik do komentarza

Gearsy mają coopa, a COD4 to must have dla posiadaczy X360/PS3. W sumie Gearsy możesz kupić albo teraz, żeby poznać fabułę i trochę poćwiczyć zanim wyjdzie dwójka, albo poczekać właśnie już na nową część. Nie poznasz części fabuły, ale multi powinno być poprawione i po prostu lepsze.

Odnośnik do komentarza
Gearsy mają coopa, a COD4 to must have dla posiadaczy X360/PS3. W sumie Gearsy możesz kupić albo teraz, żeby poznać fabułę i trochę poćwiczyć zanim wyjdzie dwójka, albo poczekać właśnie już na nową część. Nie poznasz części fabuły, ale multi powinno być poprawione i po prostu lepsze.

Echh no wiesz bo to jest tak... COD4 to naprawde wybitny tytol, byc moze najleprzy wybor dla zmilitaryzowanych graczy( :P) tego roku a moze nawet ever. Naprawde cholerne solidnie wykonana gra ze swietnym klimatem( nie bede spamowal, ale kto gral ten wie... intro, pierwsza misja, misja na wschodzie(( odcinanie swiatla w budynku)) itp) ale jaki jest sens dla graczy offlineowych wydawac kupe pieniedzy dla czterech/ pieciu nie specjalnie dlugich misji. Spotkalem sie z opinia, ze singiel w tej czesci CODa to zaledwie tutorial do zabawy w LIVE a czy ktos z was dalby 70 euro za sam tutorial??

 

Odnośnik do komentarza

Nie no ludzie,musicie sobie robic jaja bo ktoś wie mniej od was <_< ?Obciach trochę,nie uwazacie? Tak trudno normalnie odpowiadać komuś kto dopiero zaczyna zabawę z konsolą ?

htp-jasne ze polacy grają i tak,Halo 3 wymiata w multiplayer i będzie wymiatało jeeeeeeszcze długo,a że mozna je tanio łyknąć to się nawet nie zastanawiaj ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...