Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Wyobraz sobie, ze ktos daje Ci nienajgorsza historie oprawiona w nienajgorsza grafike, a do celu przez caly czas ktos prowadzi Cie za reke. Wyobraz sobie nieskomplikowane walki opierajace sie na naduszaniu jednego lub dwoch przyciskow, wyobraz sobie, ze wszystkie te snaczki jakie czekaja na Ciebie( choc jest ich calkiem sporo) sa jakies bezcelowe... oto z grubsza obraz Fable2.

Ja stawialbym na... choc rzeczywiscie monotonnego, ale bardzo fajnego i dosyc dlugiego Far Crya2. Przeciwnicy troche zawodza, reszta jest naparwde wyborna( choc mogloby byc troszke wiecej i troszke ciekawiej)

Odnośnik do komentarza

Jeśli będziesz miał ochotę przy każdej jeździe samochodem po mapie zabijać po raz setny przeciwników na tym samym posterunku to bierz FC2.

Do tego jest dość trudno, chyba, że masz snajperkę, wtedy już jest dość łatwo.

Wrażenia z wersji na PC.

Z wyżej wymienionych poleciłbym Ci Fable :P

Edytowane przez Wojtusior
Odnośnik do komentarza

Co ciekawego kupię za jakieś 50 zł, tutaj bądź na allegro? Taki budżet mi się kroi i właśnie łaknę się na jakąś gierkę. Fajnie by było jakby była przyjemna, dosyć długa i bez przesadzonych acziwów (mało online'owych).

Odnośnik do komentarza
Za 50 złotych wychaczysz wciąż świeże Lego Indiana Jones - polecam, klocki wciągają i wcale nie jest to gra dla dzieci :) Można też złapać jakąś starszą Fifkę albo Peesa, ale to tylko jak lubisz kopać ;) To tak na szybko co mi wpadło do głowy...

Od kilku dni łupię w LEGO Star Wars 2 Original Trilogy. Najlepsza z żon widziała jak się dobrze bawię (mężczyźni to dzieciaki...) i stwierdziła, że woli to niż wywrotki trupów (Left 4 Dead) i zakupiła mi LEGO Indiana Jones (nówka, folia, 3xA) za 50 zł z przesyłką czyli mega tanio.

Odnośnik do komentarza
Za 50 złotych wychaczysz wciąż świeże Lego Indiana Jones - polecam, klocki wciągają i wcale nie jest to gra dla dzieci :) Można też złapać jakąś starszą Fifkę albo Peesa, ale to tylko jak lubisz kopać ;) To tak na szybko co mi wpadło do głowy...

Od kilku dni łupię w LEGO Star Wars 2 Original Trilogy. Najlepsza z żon widziała jak się dobrze bawię (mężczyźni to dzieciaki...) i stwierdziła, że woli to niż wywrotki trupów (Left 4 Dead) i zakupiła mi LEGO Indiana Jones (nówka, folia, 3xA) za 50 zł z przesyłką czyli mega tanio.

Również polecam Lego Indiana JONES gra wciaga strasznie . zakupiem tydzien temu i od tego czasu gram praktycznie tylko w to :E .Gra sie bardzo przyjemnie jest co zbierac na prawde .Aby ukonczyc jaks misje w 100% nalezy ja przejsc 3-4 razy naprawde nie sposob zebrac wszystkie artefakty za jedym razem. Polecam gra do kupienia za 55zl z przesylka !!

Odnośnik do komentarza
Skate to moja ulubiona gra na X360. Dla niej kupiłem tą konsolę, karierę ukończyłem 6 razy i gram dalej, codziennie chociaż godzinę, dla samej przyjemności. Fakt, trzeba mieć zwinne kciuki ale z czasem wszystkiego idzie się pięknie nauczyć. Polecam, must have!

 

Oh lol ! ŻAL :blink:

 

Co polecacie NFS Undercover czy MC : LA ? A poza tym czy warto zakupić Obliviona ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...