Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MasterShake
ostatnio kupilem sobie arcade disc i za(pipi)iscie spodobaly mi sie arcadowki ;p zamierzam kupic sobie kilka jednak nie mam pojecia ktore sa fajne ;p Myslalem o zumie ale na plytce mam luxor 2 a to praktycznie to samo ;p jakies rady opinie?

castlevania:sotn, arcydzielo

Odnośnik do komentarza
ostatnio kupilem sobie arcade disc i za(pipi)iscie spodobaly mi sie arcadowki ;p zamierzam kupic sobie kilka jednak nie mam pojecia ktore sa fajne ;p Myslalem o zumie ale na plytce mam luxor 2 a to praktycznie to samo ;p jakies rady opinie?

Castlevania, Castle Crashers, Braid to najlepsze pozycje jeżeli idzie o arcade według mnie.

Edytowane przez teddy
Odnośnik do komentarza
Midnight Club:LA czy PGR 4??

 

Jeżeli hajs nie gra roli to MC L.A.

zarąbiste miasto, dużo ścigania, otwarty świat, muza, oprawa i ogólny klimat.

 

PGR4 teraz chodzi za grosze praktycznie. również świetna gierka, zamknięte tory, dobre fury, niby arcade ale jednak momentami wymagający.

 

Ogólnie to zaznaj obu. W zależności ile kasy i jakie upodobania wybierz sobie którąś jako pierwszą :)

Odnośnik do komentarza

COD4 - jesli preferujesz karabiny z naszego okresu czyli ak, m4, m249,itp

COD5 - podobnie jak wyzej tyle ze klimaty 2 WS :)

L4D - na COOP ale na takie pelnoprawne multi trzeba miec przynajmniej pare osob by grac bo umiec wspoldzialac, jakies taktyki,itp bo takie granie na hama jest fajne na poczatku potem nudzi a nawet wkurza (na drugiej mapce z 1 kampani gdy gralem 4vs4 to odrazu gdy wyszli z saferoomu i spadli poziom nizej wszystkich rozgromilismy :D - na podsumowaniu levelu pisalo - przebyta droga 2 :D)

 

Wiekszosc poleci 4, ja do 5 nic nie mam, sporo gralem w 4 i troche mnie znudzila. A multi w COD2 byl fajny, wiec w 5 jest polaczenie multi z 2 + perki, upgrejdy,itp z 4

Odnośnik do komentarza

Grałem w Thiefa na wcześniejszym X klocku, bardzo dobra gierka, nie zdołałem jej jednak ukończyć. A teraz nie mam kompa który obsłużył by tego Thiefa. Kurczę szkoda że nie ma takich gier. Marzy mi się coś takiego jak SOCOM albo porządny Tenchu. A propo AC, faktyczie jest taki mocno skradankowy? W sensie jak Thief?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...