Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was!

 

Z gory przepraszam za prostote tytulu oraz brak polskich znakow. Aaaa tak wogole to jestem Kuba.

 

Nie bede duzo gmeral, walne ze tak powiem "prosto z mostu" a mianowicie szukam najbrutalniejszej gry na X360.

 

Nie, nie jestem 12 latkiem ktorego jara przemoc. Sprawa jest taka ze mieszkam w niemczech a tutaj co druga brutalna gra jest wpisywana na indeks i nigdzie jej nie mozna zakupic.

No i wykminilem ze moglbym sobie zamowic jakas chora gre coby kumplom pokazac co fajnego mozna dostac za granica :D

 

Z "zakazanych" tytulow mam ninja gaiden 2, ale chyba sa mocniejsze tytuly na rynku.

 

Prosze mnie nie besztac ze wpadam tak sobie tutaj i sie rzadze, poprostu myslalem ze poradze sie w najlepszym forum o grach wideo.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Viva Pinata w wersji nie-niemieckiej jest bardzo brutalna. Pewnie widziałeś ją u siebie w wersji ocenzurowanej, w której zamiast krwi i wnętrzności z zabitych łopatą zwierzątek wypadają cukierki. Do dziś mam ciary na plecach, jak sobie przypomnę straszliwą Zgorzkniałą Piniatę rozszarpującą na strzępy mojego Bunnycomba w fontannie krwi. Aż trudno uwierzyć w to, że w Niemczech i Australii zrobili z tego grę dla dzieci. TYLKO dla ludzi o mocnym żołądku. (nie bez powodu prawie na całym świecie <18+>)

Odnośnik do komentarza

To wszystko zależy jakiej brutalności szukasz.

1. masakra pełna juchy i zalany krwią ekran, latające ręce, nogi, głowy no to L4D 1/2, Dead Rising, Gears of War 1/2

2. przemocy, rozbojów, chamstwa, zabijania bez powodu ot tak dla zabawy itp no to GTA4

3. a jak w klimatach wojennych no to COD:WaW

 

tyle z mojej strony :)

Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra

Zdecydowanie polecam Left 4 Dead 2

Dekapitacja, odrywanie kończyn, wyrywanie shotgunem potężnych dziur w brzuchu, obcinanie rączek i nóżek kataną, walenie kijem do krykieta w pękające główki.

Tak. Zdecydowanie L4D2 jest brutalne, a sama destrukcja przegnitego ludzkiego ciała jest oddana z najwyższym pietyzmem.

 

left4dead2_1a.jpg

Edytowane przez Kasandra
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...