Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę w ferie pograć w jakąś grę w którą normalnie nie miałbym czasu grać czyt. RPG . Zastanawiam się dokładnie nad trzema tytułami Mass Effect ( pierwsza część) , Dragon Age i Fallout 3. Mass Effect ma problemy z frameratem i loadingami a tego nie lubię. Dragon age ma system walki który na filmikach wygląda beznadziejnie a fallout podobno ma wiele bugów a tego nienawidzę w grach. Doradzicie mi co wybrać ? Która gra najbardziej wciąga i która ma najlepszą fabułę ?

Odnośnik do komentarza

Ja bym polecal ME albo F3, zalezy jakie klimaty lubisz - przyszlosc w kosmosie, czy przyszlosc na ziemi po wojnie atomowej (chyba :P)

 

Jakos bugow w F3 czy frametowych problemow w ME nie doswiadczylem chyba, jakby bylo cos powaznego to raczej bym zapamietal :P Tylko z tymi loadingami w ME to fakt, wkurzalo to jak sie chodzilo po miescie i co chwila trza bylo jezdzic powolnymi windami (ukryty loading)

Odnośnik do komentarza

Ja polecam w takiej kolejności :

Mass Effect <-- od włączenia gry po raz pierwszy do zakończenia prawie w ogóle nie spałem tak mnie historia wciągnęła :)

Dragon Age <-- grę rozpocząłem o 1 w nocy w czwartek (czyli zaraz po premierze bo grałem w wersje elektroniczną) i do 6 rano grałem potem 4 h snu praca a po pracy to już cały weekend plus Poniedziałek i wtorek i gra pękła po 40 paru godzinach. Czyli znów diabelnie mnie historia wciągnęła : ]

Fallout 3 <-- do tej pory nie przeszedłem, a mam od premiery ... :P

 

Polecam jeszcze z RPG Tales of Vesperia i Lost Odyssey fajne RPG z ciekawą historią i na pewno ciekawsze od Fallouta 3 :)

 

P.S. To moje subiektywna opinia więc się nie czepiać !!:)

Odnośnik do komentarza

Nie ma takowej przynajmniej nie w stylu SC czy Thief'a (no jest jeden SC z 2006 roku:)) ale skradać się możesz w Asassin's Creed 1 i 2 :)

 

Macie do polecenia jakies fajne gry dla 2 graczy?? Cos z 2009-2010 :D

 

army of two (ta nowa co teraz wyszła), Wszystkie sportowe od NBA po Fifke/ Pes, Gears of War 2 tyż w co opie fajne, Resident Evil 5 i Borderlands

Odnośnik do komentarza

@Wampis

dużo więcej skradania jest w Predator Challenges. w samej grze aż tak wiele ich nie było, jakby mogło się zdawać.

zdecydowanie dużo więcej otwartej walki, która jest fantastycznie zrealizowana. a sadzenie combosów 30+ szalenie przyjemne.

 

@snoorski

wg recenzji i opinii na forach zdecydowanie lepiej ponoć prezentuje się Darksiders.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...