Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Dark Sector - gra na której się zawiodłem, nie mając co do niej żadnych wymagań... a to już jakiś znak, że jest niehalo. to co napisał Canuks - gra jest koszmarnie nudna i pozbawiona jakiegokolwiek klimatu, ani to nie straszy, ani nawet nie powoduje ciar na plecach. a chyba takie zamierzenie twórców było, tworząc taki a nie inny setting. pochwalić mogę jedynie za pierwszy poziom - obraz czarno biały świetnie się sprawdza. szkoda, że się już nie powtarza. oraz dwa ostatnie poziomy, gdy gracz dysponuje kompletem mocy, dają jako taką frajdę. poza tym to ziewanie, ziewanie i... ziewanie. do tego design przeciwników jest cokolwiek żałosny.

 

Borderlands - gra wyśmienita w multi. obok L4D najlepszy co-op na 3+ graczy. a i w dwóch gra się znakomicie. gra zdecydowanie posiada nieskończone pokłady miodu, które można czerpać garściami. w grach zazwyczaj drugie przejście nigdy nie przynosi więcej emocji niż pierwsze. tu jest odwrotnie. rozwinięte postaci = bardziej wymagający przeciwnicy. dlatego warto tę grę przejść co najmniej 2 razy. ponadto świetny dodatek - Zombie Island of Dr. Ned. imo najlepszy singlowy DLC. Mad Moxxi's Underdome Riot to kalka trybu firefight z Halo ODST. jeśli lubisz takie granie, kolejny świetny dodatek. a już niedługo otrzymamy DLC nr 3, które ma przebić wyspę Dr. Neda... czegóż chcieć więcej. ta gra jest wielka. nie zastanawiać się, tylko kupować. nawet w singlu można się dobrze bawić.

 

Lost Planet - ja miałem podobnie jak MasterShake. początek naprawdę świetny, a im dalej, tym bardziej się musiałem zmuszać do grania. imho klimat (lokacji plenerowych) znacznie lepszy niż sam gejmplej. bardzo podobał mi się skuty lodem świat stworzony przez autorów. bardzo żałowałem, gdy musiałem wejść do zamkniętych przestrzeni, bo klimat gry od razu pryskał. szkoda, że tak dużo ich było...

Odnośnik do komentarza

czesc, polecam DARKSAIDERS , najlepszy tytul w jaki w tym roku gralem czas przejscia gry na najwyzszym stopniu trudnosci 35 godzin , gra jest podobna do god of war 1,2 , ma lepsze zagadki niekiedy bez pomocy you tube , utknalbym w tej grze na wiele tygodni , fajni bosowie , grywalnosc , na poczatku troche slaba grafika ale z czasem jest lepiej -polecam wszystkim kawal dobrej gry :good:

Odnośnik do komentarza
Gry tak różne, że powinieneś wiedzieć na co masz ochotę. Forza to najlepsza gra o tematyce wyścigów, ale nie jest taka, żeby ją włączyć i przejść, raczej żeby kupić i jeździć kolejne wyścigi kiedy przyjdzie ochota (w kalendarzu jest koło 1000 z góry zaplanowanych, poza tym oczywiście quick race i multi). Wykonanie, grafika, model jazdy, wszystko najwyższa półka. Fallout to za to gra na kilkadziesiąt (calak lub w miarę kompletne zaliczenie wszystkich questów) lub nawet kilkaset godzin (dla maniaków chcących zwiedzić każdy kąt), jak wsadziłem raz do napędu to dwa tygodnie nie wyjmowałem, a świat gry wciągnął mnie na maksa.

Jeśli masz ochotę na przygodę i chcesz mieć grę, która cię wciągnie jak dobra książka, to bierz Fallouta, jeśli czasem nachodzi cię ochota na wirtualne wyścigi i jesteś fanem motoryzacji Forzę. Jak dla mnie oba tytuły to i tak absolutne must have.

 

Dzięki wielkie.Dzięki Tobie ostatecznie wybrałem :nuke:FALLOUT'a:nuke:...i nie zawiodłem się :) Po 2 godzinach grania (tyle miałem czasu póki co) jestem zauroczony :biggrin:.A dorwałem w MEDIA MARKT edycję kolekcjonerską za 69,99!JEDYNA TAKA :yes:

Odnośnik do komentarza

FM2 i DOA 4, bo według mnie FM3 jest podobna do poprzedniczki a DOA to świetna bijatyka.:)

 

 

W bardzo bliskiej przyszłości mam zamiar kupić grę na co-op'a.(chodzi mi o singla).

Co radzicie?

Mam swoje typy GOW2, L4D i L4D2 tylko nie wiem czy warto kupować L4D2 droższe czy tańszą jedynkę.

Czy one są bardzo do siebie podobne pod względem oprawy audio-wizualnej i grywalności? I czy jest to odgrzewany kotlet jak mówili w PE.

Dorzucajcie jeszcze propozycje innych gier z co-op'em. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza

forza 3 czy forza 2 + doa4???????

Forza 3 jest w zasadzie pod każdym względem lepsza od 2. Grafika na plus, widok z wnętrza, nowe autka to zalety nowszej części. Poza tym te seria to taki typ gier, gdzie póki nic nie zepsują, nowsza odsłona zawsze będzie przewyższała poprzednią. A Forza to nie FIFA i nie wychodzi co roku, więc IMO warto wziąć 3, bo zmiany są widoczne.

Odnośnik do komentarza

Dla samej gry jeśli chcesz sobie tylko pograć może być zwykła, szczególnie jeśli nie masz Live. Jeśli jesteś fanem motoryzacji, masz Live i chętnie przyjmiesz czasem od Turn 10 samochód ze specjalnym malowaniem, a podobają ci się takie gadżety jak ładne pudełko czy fajny metalowy breloczek, to limitka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...