Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Gra nie staje się monotonna, a poziomy są zróżnicowane. Pierwsze przejście gry zajmuje dobre kilka godzin, ale najwięcej czasu to oczywiście kombinowanie z zagadkami. Jak na Arcade długość wypada nieźle.

Poza tym można jeszcze samemu zrobić zbieractwo, choć z poradnikiem będzie to dużo prostsze. Pozostaje jeszcze trenowanie, jeśli ktoś ma zamiar przejść ginąc maksymalnie 5 razy na osiągnięcie.

Odnośnik do komentarza

Wziąłem Halo 3 ODST. Nie wiem czym się tak ludzie podniecają? Kampania jakaś taka pusta, a w multi same kangury :)

Jutro dam jej jeszcze jedną szansę. Jak nic ciekawego nie znajdę to wymienię na coś innego.

Poszukam jeszcze na necie trochę info o Blacklight

Oceniasz multi po kilku h gry ? no to gratluje z takim kryterium do odrzucisz 99.9% gier .

Multi HALO 3 to jedno z naljepszych w jakie grałem ,bardzo wymagające .tu nie wystarczy najechac celownikiem na typka i strzelić .

Halo 3 multi to top 3 najpopularniejszych gier na x360 od czasów premiery . Pograj kilka kilkanaście godzin i wtedy się przekonasz ze multi w H3 jest genialny .

 

Co do kampani zgadzam się zupełnie ze jest do bani .

 

Co do Blacklight to odpuść sobie o to jakis twór robiony po pijaku chyba .Gra zapowiadała się nieźle ale finalny produkt to katastrofa . o lagach nie wspominając .

Odnośnik do komentarza

Chciałbym się przygotować na nadchodzące jesienne hity i nie wiem, który prequel wybrać. Bioshock 2, Batmana: AA czy Star Wars Force Unleashed? Pytanie proste z pozoru. Której z tych gier wolelibyście nie przeoczyć w swoim dorobku gracza?

 

 

Batman i Bioshock 2 to absolutne must have :) W szczególności Batman, który jest dla mnie grą roku 2009. Obie są za śmieszne pieniądze, także śmiało można od razu brać obie :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Oceniasz multi po kilku h gry ? no to gratluje z takim kryterium do odrzucisz 99.9% gier .

Multi HALO 3 to jedno z naljepszych w jakie grałem ,bardzo wymagające .tu nie wystarczy najechac celownikiem na typka i strzelić .

Halo 3 multi to top 3 najpopularniejszych gier na x360 od czasów premiery . Pograj kilka kilkanaście godzin i wtedy się przekonasz ze multi w H3 jest genialny .

 

Co do kampani zgadzam się zupełnie ze jest do bani .

 

Co do Blacklight to odpuść sobie o to jakis twór robiony po pijaku chyba .Gra zapowiadała się nieźle ale finalny produkt to katastrofa . o lagach nie wspominając .

 

No sorry, ale z tego co wiem Halo to legenda i klasyka na xklocka, więc spodziewałem się megawypasionegohitu, a tu kampania lipa, multi też. Wyszukiwarka rodzajów gier jakaś upośledzona. Gdzie nie wejdę same skaczące gostki. Do tego strzelam kolesiowi w plecy kilka sekund, a ten się odwraca i mnie zabija pomimo, że już drugi magazynek w niego idzie. Pierwsze wrażenie strasznie negatywne, ale dam jeszcze tej grze szansę.

Co do oceny po kilku godzinach gry - mój pierwszy FPS na multi (oczywiście o xklocku mowa) - BF:BC - nie mogłem się oderwać. Potem TPS - GOW2 - dobry, ale po patchach wymiata. Następnie MW2. Niezłe ale zero kooperacji. Każdy biega i strzela do wszystkiego co się rusza. Wszyscy jacyś dopakowani, więc z lvl 1 nie da sięposzaleć. Potem BF:BC2. Tylko w to tłukłem, aż do znudzenia. Następnie AvP, ale sega za swoje postępowanie odnośnie konsolowców powinna zniknąć z rynku. Potem wróciłem do MW2. Pomimo minusów dało się w to pociskać przez dłuższy czas. Też się znudziłem po pewnym czasie. Teraz Halo 3 ODST. Pierwsze wrażenia - w multiplayerowe demo Transormers (podobno lipa) bardziej się wkręciłem niż w tego megawypasionegohiperuberklasyka. Po legendzie spodziewałem się czegoś więcej :( To nawet przy Viva Pinata spędziłem więcej czasu pomimo, że niezbyt mnie ta gra kręciła. W Halo po 1h grania już miałem dość.

Jak już napisałem - dam tej grze jeszcze jedną szansę. Dzisiaj się nie udało. Spróbuję jutro. Jak nie to idzie na wymianę.

Odnośnik do komentarza

Bo Halo ma bliżej do Q3 niż MW i nie stara się być w żaden sposób realistyczne, nie ma tu jakiegoś pseudosymulatora. Tu skakanie jest na porządku dziennym, ale uwierz mi po lekkim treningu ci co skaczą są łatwiejsi do odstrzelenia. Halo wymaga ciągłego ruchu, a nie przycelowywania i koszenia ludzi z krzaków czy zza innej osłony.

 

Co do kampanii ODST to kiepski wybór na pierwszą styczność z Halo. Ta część powstała raczej dla fanów, niż żeby przyciągnąć nowych ludzi. Na dobrą sprawę Halo 3 też nie da ci pełnej satysfakcji bez znajomości poprzednich dwóch części. Za to Halo Reach, które wychodzi za tydzień jest dobrym wyborem jeśli chciałbyś zacząć przygodę z serią lub skupić się raczej na multi.

Edytowane przez S!N
Odnośnik do komentarza

Gdzie nie wejdę same skaczące gostki. Do tego strzelam kolesiowi w plecy kilka sekund, a ten się odwraca i mnie zabija pomimo, że już drugi magazynek w niego idzie.

W grze nie ma sprintu, więc się skacze. No i w Halo naprawdę liczy się strzelanie w głowę, to nie CoD gdzie można ludziom siekać po nogach i wymiatać (nie mówię tego z sarkazmem, po prostu tak jest). To BR w łapach i heady są w Halo kluczem do sukcesu, a nie maszynówki.

Odnośnik do komentarza
No sorry, ale z tego co wiem Halo to legenda i klasyka na xklocka, więc spodziewałem się megawypasionegohitu, a tu kampania lipa, multi też. Wyszukiwarka rodzajów gier jakaś upośledzona. Gdzie nie wejdę same skaczące gostki. Do tego strzelam kolesiowi w plecy kilka sekund, a ten się odwraca i mnie zabija pomimo, że już drugi magazynek w niego idzie. Pierwsze wrażenie strasznie negatywne, ale dam jeszcze tej grze szansę.

Co do oceny po kilku godzinach gry - mój pierwszy FPS na multi (oczywiście o xklocku mowa) - BF:BC - nie mogłem się oderwać. Potem TPS - GOW2 - dobry, ale po patchach wymiata. Następnie MW2. Niezłe ale zero kooperacji. Każdy biega i strzela do wszystkiego co się rusza. Wszyscy jacyś dopakowani, więc z lvl 1 nie da sięposzaleć. Potem BF:BC2. Tylko w to tłukłem, aż do znudzenia. Następnie AvP, ale sega za swoje postępowanie odnośnie konsolowców powinna zniknąć z rynku. Potem wróciłem do MW2. Pomimo minusów dało się w to pociskać przez dłuższy czas. Też się znudziłem po pewnym czasie. Teraz Halo 3 ODST. Pierwsze wrażenia - w multiplayerowe demo Transormers (podobno lipa) bardziej się wkręciłem niż w tego megawypasionegohiperuberklasyka. Po legendzie spodziewałem się czegoś więcej :( To nawet przy Viva Pinata spędziłem więcej czasu pomimo, że niezbyt mnie ta gra kręciła. W Halo po 1h grania już miałem dość.

Jak już napisałem - dam tej grze jeszcze jedną szansę. Dzisiaj się nie udało. Spróbuję jutro. Jak nie to idzie na wymianę.

:blink: to ja Ci proponuje pograj w bierki elektryczne jak nie dajesz sobie rady w FPSach .Z tego co piszesz wnioskuję ze masz problem z "ubiciem kogokolwiek " w grach gdzie wymagany jest ciągły ruch , za wyjątkiem BC gdzie idziesz bandą lub chowasz się po krzakach i czekasz aż ci podejdzie pacjent .

Multiplayer Halo 3 jak już pisałem to jedno z najlepszych multi jakie powstały na Konsolę

Odnośnik do komentarza

Dodaj, że twoim zdaniem bo według mnie i wielu graczy w Polsce i zapewne w Europie, to (pipi). Dzięki 16 latkom w US którzy w chwilach wolnych od grania sklejają hełm Master Chiefa gra się dobrze sprzedaje, to od razu każdy musi ją łykać bezkrytycznie? Zobacz sobie temat "gra której fenomenu nie rozumiecie" w co drugim poście występuje seria Halo więc coś musi być na rzeczy. 

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z przedmówcą - ja w H3 grałem od premiery ok rok bardzo intensywnie (głownie Team Dubles) i doceniam skilowość tej gry, przyzwoite serwery, machmaking i ogólne wsparcie twórców, jednak ogólnie ani uniwersum, ani oprawa tej gry (także mapy) nigdy za specjalnie mi się nie podobały. Coop jest fajny jak się ma z kim, singiel grany solo jest słabiutki. Archaiczna rozgrywka w moim odczuciu. Tak więc rozumiem, że gra ma rzeszę fanów, jednak rozumiem również że komuś może w ogóle nie przypasować w żadnym trybie jaki oferuje i nie ma co kogoś obwiniać z taki stan rzeczy. Np. ja za graniem w H nie tęsknie a na GOW3 czekam z jęzorem na brodzie. Jednak marka H jest dość specyficzna. Zobaczymy jeszcze co pokarze Reach, jednak nie spodziewam się rewolucji. Tyle ode mnie.

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

 

Dodaj, że twoim zdaniem bo według mnie i wielu graczy w Polsce i zapewne w Europie, to (pipi). Dzięki 16 latkom w US którzy w chwilach wolnych od grania sklejają hełm Master Chiefa gra się dobrze sprzedaje, to od razu każdy musi ją łykać bezkrytycznie? Zobacz sobie temat "gra której fenomenu nie rozumiecie" w co drugim poście występuje seria Halo więc coś musi być na rzeczy. 

Zgadza się ja również nie rozumiem fenomenu singla jak i całej historii ,nawet więcej dla mnie to nuda i bzdura . Ale my tu mówimy o trybie MULTIPLAYER który jest wymagający ,świetnie zbalansowany ,wciągający ...

Odnośnik do komentarza

... nie dla każdego, pamiętaj że są różne gusta i "potrzeby" growe :potter: Jak już pisałem doceniam Halo w multi od strony merytorycznej/technicznej - czyli jak piszesz wyważenie, skilowość, zasady itp, jednak cała reszta już mi nie pasuje i szybko zapomniałem o tej gierce - osobiście wole zlagowane i zhostowane multi w GOW2, odrobinę mniej skilowe i bardziej randomowe od H, jednak mi pasuje bardziej i tyle. Skilowość danego multi nie jest jedynym elementem składającym się na decyzje o grze w dany tytuł na dłużej.. <_<

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...