Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że moja konsola przez ponad 3 lata swojego życia była online może z tydzień w sumie, to zupełnie nie orientuje się w tych wszystkich grach oferowanych w Marketplace. Wiem, że są gierki Indie i Arcade, a oprócz tego chyba nawet pełne wersje móżna kupić.

 

Sprawa jest taka: kupię sobie 2100 MSP Points, z czego 440 MSP wydam na piosenki Queen do GH, więc zostaje mi 1660 MSP do wydania. Jest coś absolutnie wartego ogarnięcia z XBLA czy jakaś szczególnie tania gra do pobrania?

 

Jezeli jestes fanem FPS to jest jedna perelka na XBL...CRYSIS!Cudownie spedzone godziny w przewspanialej przygodzie z wy(pipi)ana grafika najlepsza sztuczna inteligencja i najbardziej zaawansowana fizyka w tej generacji konsol.POLECAM!!

 

Puzzle Quest 2 jezeli jestes fanem RPG i tetrisa:)Mila przyjemna przygoda ktora jezeli cie wciagnie to na dlugie godziny

 

Trial...klasyk na XBL ktory do tej pory jest jedna z najlepszych gier do sciagniecia

 

Ja bym ci to polecil;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość DonSterydo

Wpadło mi w łapy 150pln do wydania w pempiku. Rozważam wybór między :

 

Forza 4- tu muszę dopłacić 19zł

Saints Row 3- używana

LA.Noire+ jakiś film DVD

 

Co byście mi polecali ??

 

Forza 4?

 

Saints Row 3 jest w MM za 70 zł.

Odnośnik do komentarza

Nie warto grać w ME3 bez zapoznania się z poprzednimi częściami. Tak jak napisał Wampis kupić za grosze pierwsze dwie części i zagrać choć raz żeby ogarnąć historię.

 

Dla ME1 warto poświecić czas i zacząć universum od samego początku w moim prywatnym rankingu No.1.Jak masz parę dni wolnego to wal śmiało, odlot na księżyc gwarantowany.

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Torchlight jest jeszcze chyba w promocji za 600 MSP - klon diablo.

 

Bastion jest świetne jako gra. Crimson Alliance też dobre i jest trochę bardziej RPG'owe

 

Ściągnij po prostu triale i sam się przekonasz :)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Crimson Alliance zaliczyłem w coopie z sąsiadem - jak jesteście oboje ogarnięci, to parę godzinek, nie chcę skłamać, ale wydawało mi się, że około 4h i koniec. W każdym razie gra bardzo krótka, ale ciekawa i całkiem przyjemna, nie wiem, za ile teraz jest ten komplet postaci, ale jak coś koło 800MSP, to bierz.

Nie wiem, z jakiego powodu odrzucasz Torchlighta, jeśli ze względu na styl rozgrywki, to po Crimson Alliance nie sięgaj, bo widać pewne podobieństwa, no i Torchlight jest imho zdecydowanie lepszy.

Odnośnik do komentarza

Crimson Alliance zaliczyłem w coopie z sąsiadem - jak jesteście oboje ogarnięci, to parę godzinek, nie chcę skłamać, ale wydawało mi się, że około 4h i koniec. W każdym razie gra bardzo krótka, ale ciekawa i całkiem przyjemna, nie wiem, za ile teraz jest ten komplet postaci, ale jak coś koło 800MSP, to bierz.

Nie wiem, z jakiego powodu odrzucasz Torchlighta, jeśli ze względu na styl rozgrywki, to po Crimson Alliance nie sięgaj, bo widać pewne podobieństwa, no i Torchlight jest imho zdecydowanie lepszy.

No ja w drugą stronę też się zastanawiałem jakiś czas temu CA czy Torch ... wybrałem Torchlighta i źle wybrałem gra smęci strasznie ,wielu ją poleca ale ta gra nudzi się już po 30 minutach gry . Koleś kupił CA i graliśmy razem dobre 3 h i grało się zupełnie inaczej gra zachęca aby zajrzeć co jest za kolejnym rogiem /uliczką .. ma to coś . Osobiście dużo bardziej podszedł mi CA .No ale może to kwestia gustu .

 

 

Teraz moje pytanie .

 

Kto grał w Asura's Wrath gierka bardzo mnie zaciekawiła po demku ... czy to coś w stylu darksiders ?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Co byście polecili łatwego dla dzieciaków, przez łatwego rozumiem coś co ma przystępne sterowania dla 4-5 latka i przyjemną oprawę, mimo wszystko staram się trzymać dzieciaki z dala nieodpowiednich dla nich gier.

Lego Star Wars znam, syn lubi, córka nie bardzo...

 

Może do tego coś po polsku jest?

Odnośnik do komentarza

Happy feet faktycznie ciekawie się zapowiada, Cars znam, ale jak na razie wersję demo maluchy czasami męczą, H.P raczej odpuszczę, nie ta tematyka. Dema dzisiaj poprzeglądam na XBL, może coś ciekawego wychwycę.

Kung Fu Pandę muszę sobie chyba skołować (fajnie to to wygląda na gameplayu), ja będę grał ,a dzieciaki popatrzą :D

 

Swoja drogą co za czasy, 4-letnie smyki na konsolach i tabletach wymiatają, ja kontakt z pierwszym komputerem miałem w wieku chyba 10 lat.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...