Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe bierz odemnie : D

 

Misje takie sobie i bardzo krótkie. Ale jednak moim zdaniem chamska zagrywka, że wycieli to z fulla

Widziałem na gametrade, że jakiś bartezoo dodał B:AC na sprzedaż i tak mi się skojarzyło z tym forum, wchodzę na PT i faktycznie :D Jak będzie mi odpowiadał taki stan rzeczy to kupię.

Odnośnik do komentarza

Panowie, zostało mi 900 MSP i chciałbym kupić jakaś grę Arcade, ale zupełnie nie miałem z nimi kontaktu (poza Uno i CastleCrashers to tylko dodatki kupowałem), więc co byście polecili za 800msp (nie chce dokuipować na 1200), jestem starszej daty więc jakby co to jakieś remake klasyków są jak najbardziej ok. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Mam RDR ... no i jakoś szybko mnie nudzi nie wiem .... singla przeszedłem raz i w odstawkę . Bedę musiał zrobić drugie podejście do singla .... który nie jest zły ale schemat z GTA z punktu A do B z czasem dobija nudą i rutyną . Multi szału nie robi szczególnie teraz jak jesteś zielony z podst. bronią a reszta graczy jakieś dopakowane złote bronie gdzie ci Heda sprzedają z drugiego konca mapy .

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Grałem niedawno i pustawo było na multi w RDR. No chyba, że jakiegoś dodatku nie miałem mimo wersji GOTY albo jakiś inny problem. Niemniej ciężko było mi znaleźć ludzi do gry, zagrałem dosłownie parę meczyków z niewieloma graczami i odpuściłem.

Równocześnie przyznaję, że gdyby miał z kim grać, to na pewno byłoby fajnie.

 

Ostatni Ghost Recon ma niezłe multi, choć bez współpracy z towarzyszami może nieco znudzić albo raczej frustrować (przejmowanie punktów bez wsparcia to syzyfowa robota prowadząca do pikującego w dół ratio; teamy są często nierówne pod względem umiejętności i nawet dobra gra jednej osoby nic nie pomoże). Niemniej jeśli rywalizacja jest wyrównana, to gra się przyjemnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...