Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

gears of war 3 , max payne 3 albo battlefield 3 ? Chodzi mi o grę która ma bogate multi i ciekawy single . Wiem że to same hity tylko nie mam kasy żeby to łyknąć naraz .

 

Rozumiem, że to jest pytanie retoryczne :P Gears of War 3 wygrywa w przedbiegach.

 

Singla oczywiście radzę ograć w co-opie na 3-4 graczy. Daje +1000% do funu, no i gra jest wtedy wbrew pozorom o wiele trudniejsza niż na tych samych poziomach trudności jak się gra samemu.

 

Pomijam już fakt, że wśród Polaków jest to najpopularniejsza gra nieprzerwanie od początku roku więc chętnych do hordy nigdy nie zabraknie :P

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja skończyłem Divinity II z dodatkiem 200 godzin i jest to fachowy rpg i dłuuugi. Za tą cene co stoi to polecam, tylko walka jest typowo pctowa nie konsolowa. Ale widoczki piękne, muzyka bdb i świetne questy. Tylko trzeba w to grać przed Skyrimem bo po Skyrimie to już nie ma podniety. Jest mój temat gdzieś na forum o tym.

 

Assassiny to ja powiem o jedynce - piękna gra z jednej strony a z drugiej NAJNUDNIEJSZA gra ever, ciągle to samo w kółko z nowymi celami. Dochodziło do tego, że olewałem już te poboczne misje tylko eliminacja celów bo naprawdę ta gra jest pusta, powtarzalna i monotonna. Daruj sobie jedynkę - ja nie zdzierżyłem niczego nie robienia w tej grze i odpuściłem po połowie. Dwójka jest już duuuużo lepsza, bardziej urozmaicona, więcej przygody ale i tak maraton z kolejnymi częściami daruj sobie bo nie zdzierżysz i się porzygasz.

 

Dead Rising - wszystko fajnie tylko debilne czasówki psują tą grę plus przypadkowe zabicia gostków których masz uratować. Tytuł ma pokłady miodu w eksterminacji zombi i pomysłowy jest, ale archaiczne pomysły z savami, czasówkami i naprawdę debilni towarzysze plus jak łatwo można ich zabić powoduje strasznąfrustracje.

 

Left 4 Dead jest świetny i bardzo pasują mi tu biegające zombie, ale pod jednym warunkiem jak masz golda i możesz grać z kims, a najlepiej ze znajomymi. Jedynkę przelazłem właśnie w coopie i było świetnie. Dwójkę próbowałem sam z SI i to już nie to. NIe miałem golda i dwójki nie zmogłem bo mi się nie chciało. Gra nie jest za łatwa wtedy jak sam musisz wszystko planować bo SI jest takie sobie.

 

Co do Gearsów 3 i Battlefielda 3 bo w Maxa nie grałem to bierz Gearsów. Jeden z najlepszych exów, świetne postacie, bdb single player i bdb multi. Battlefield ma świetny multi zaś singiel ma swoje momenty ale jego czas i zakończenie pozostawiają wiele do życzenia. Gra nawet jak na standarty dzisiejsze jest krótka w choooj to jeszcze kiedy czekasz na jakąś rozpierduche na koniec to.... wyskakują napisy..... No a Gearsy mają multi, hordę i coop do 4. Więc jest tu grania i grania.

 

Tyle ode mnie i pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza

Kingdoms of Amalur czy Divinity z dodatkiem?

 

A może olać to i skombinować dodatki do ME2 przed trójką: Shadow Broker + Arrival + Overlord?

Paradoksalnie będą kosztować tyle samo co wyżej wymienione gry....

 

Znając życie i tak pewnie w co innego grać będę, ale zapytać nie szkodzi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...