Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Hitman to tylko single, więc narzuca się jako lepszy wybór. W Halo 4 jeszcze nie grałem, ale to zapewne kolejny bardzo dobry shooter. W Hitmanie jednak trzeba kombinować, skradać się, zabijać, jest kilka możliwych dróg, fajne dialogi postaci do posłuchania, zróżnicowane lokacje i ogólnie ciekawe sytuacje.

Jak nie liczyć multi, to na pewno Hitman.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Hej

szukam najlepszej gry na kinect cos ala fitness gdzie mozna spalić dużo kalorii i fajnie ćwiczenia żeby były ;]

zastanawiam się nad

Kinect Training

polecacie coś innego ?

 

Your Shape Fitness Evolved ewentualnie Nike+ Kinect Training.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Red Dead Redemption już za mną . Piękne zakończenie .

 

Teraz tak sobie myślę nad Dead Space 2 bo jedynka mnie wciągnęła do tego stopnia że zagrałem na niemożliwym . Rzadko wybieram najwyższy poziom trudności . Brać czy jednak to już nie to samo co jedynka ?

 

Bo w kolejce już czekają Batman Arkham City i Gears of War 3 hehe

 

Tylko SINGIEL jakby co !!!

Odnośnik do komentarza

Dobra myśl. A jak wypada w zestawienu z innymi fajterami? Do MK mam sentyment z racji stareg mortala, w którego nawalałem jeszcze na PC ale jak kupować to od razu coś dobrego.

 

To jeszcze spytam o gry arcade jak i bardziej rozbudowane tytuły jakie można ściągnać z Liva. Co polecacie? Grałem tylko w Alan Wake nightmare i walking dead. Szukam tego typu produkcji. Było jeszcze coś o jakiejś katastrofie w mieście ale średnie.

Edytowane przez Envikon
Odnośnik do komentarza

Dobra myśl. A jak wypada w zestawienu z innymi fajterami? Do MK mam sentyment z racji stareg mortala, w którego nawalałem jeszcze na PC ale jak kupować to od razu coś dobrego.

 

To jeszcze spytam o gry arcade jak i bardziej rozbudowane tytuły jakie można ściągnać z Liva. Co polecacie? Grałem tylko w Alan Wake nightmare i walking dead. Szukam tego typu produkcji. Było jeszcze coś o jakiejś katastrofie w mieście ale średnie.

Dla mnie chyba najlepszy fajter tej generacji, a jak masz sentyment to tym bardziej się polubisz z odświeżonym Mortalem. Co do gier arcade to z tym o katastrofie, podejrzewam, że myślisz o I am alive, ale od siebie polecę ci coś zupełnie w innym stylu - Castle crashers, szczególnie że szukasz produkcji na dwa pady :)
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...