Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Skyrim?

Fallout New Vegas Ultimate Edition?

 

Skyrima za 100 zł to nawet ciężko używanego dostać :P Gra trzyma cenę na poziomie 130-140 zł.

 

Jesli lubi jRPG, to polecam Resonance of Fate ~ 60h.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

RDR nie jest krótszą grą, jeśli ci podejdzie klimat GTA na dzikim zachodzie to spędzisz z nią duuuużo godzin.

Zaliczenie podstawki na 100% to jakieś 40-50 godzin z tego co pamiętam.

Kup wersję GOTY albo kup Undead Nightmare bo to chyba najlepsze DLC jakie wyszło :sorcerer:

 

Edit: Ale mam wyczucie czasu :whistling:

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Nawet taki kolo jak ja potrafi docenić miód RDRa, a serią GTA gardzę. Bradzo fajny w tej grze jest on-line. Free For All potrafi zdenerwować bo jak jeden kolo się na Ciebie uweźmie to potrafi ścigać Twoją postać przez całą mapę, aż mu się nie znudzisz, ale jest tryb misji, są mecze, jest Undead Nightmare - grania na całe mnóstwo godzin.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ostatnio zraziłem się do serii Mass Effect . Nie podeszła mi za bardzo jedynka . Może od dwójeczki mogłem zacząć hehe . Cóż ...

 

Teraz czaję się na Red Dead Redemption ale zastanawiam się też nad Assassins Creed . I tu tego tak dużo że nie wiem od której części zacząć hehe . Tylko mi nie piszcie że w każdą mam zagrać bo jedynka podobno monotonna strasznie .

 

No i Batman Arkham City ale z tym poczekam jak się koło 60 zł za używkę trafi :)

Odnośnik do komentarza

Ostatnio zraziłem się do serii Mass Effect . Nie podeszła mi za bardzo jedynka . Może od dwójeczki mogłem zacząć hehe . Cóż ...

 

Teraz czaję się na Red Dead Redemption ale zastanawiam się też nad Assassins Creed . I tu tego tak dużo że nie wiem od której części zacząć hehe . Tylko mi nie piszcie że w każdą mam zagrać bo jedynka podobno monotonna strasznie .

 

No i Batman Arkham City ale z tym poczekam jak się koło 60 zł za używkę trafi :)

Jeżeli jesteś jakimś ortodoksem pod względem zaczynania danej serii od pierwszej części (np. ja mam na tym punkcie bzika, że nie ruszam sequeli jeżeli fabuła jest w jakiś sposób ze sobą powiązana) to zaczynaj od 'jedynki'. A jeżeli nie przywiązujesz do tego większej wagi to ja bym 'jedynkę' Asasyna olał. Jest dość nudny, fabuła nie jest porywająca. No i gra jest dość krótka, a zadania poboczne to już zupełna porażka. Tragedii nie ma, ale myślę że śmiało możesz łykać od razu Asasyna 2.

PS.

Mojemu bratu nawet nie chciało się przechodzić całego ;)

Edytowane przez barcelona fan
Odnośnik do komentarza

Właśnie wziąłem sobie Red Dead Redemption . Następny będzie Assassin i myślę że zacznę od dwójki . A te inne Revelations i Brotherhood są fabularnie powiązane z jedynką i dwójką ? A o jedynce poczytam sobie :)

 

Gersów też od dwójki zacząłem i nie narzekam :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...