Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko nie kupuj Banjo-Kazooie:N&B - z platformówką to to ma niewiele wspólnego, większość czasu się męczysz w prze(pipi)owych pojazdach. Nie polecam - lepiej sobie na Live kupić stare części Banjo, które faktycznie były platformówkami i to bardzo dobrymi.

 

Najlepsze będą wszelkie gry z LEGO - sporo do odkrywania/zdobywania, nie są zbyt krótkie, a w dodatku dają dużo czystego funu.

Edytowane przez Linek
Odnośnik do komentarza

Halo 4 czy Gearsy 3? Brałbym dżirsy bo tańsze na tą chwilę, ale jak pograłem trochę na youtubie w nowe Halo to mordy do teraz zamknąć nie mogę ze zdziwienia. GoW 3 nie zrobił na mnie takiego wrażenia na YT. Z drugiej znowu strony pograłem w demo Halo Reach i średnio mi podeszło, ale z tego co widzę w H4 gameplay trochę inny.

 

Wiem, że zabieram się za obie serię od dupy strony ale jakoś nie ma ochoty brać się na razie za wcześniejsze części.

Odnośnik do komentarza

Co do Gears of War to polecam zacząć od 1 świetnej części kosztuje grosze a jest naprawdę bdb klimatu aż nad to fabuła fajna ,GoW2 (najlepsza cześć pod względem fabuły ) wręcz jak dobry film .

GoW3 fabularnie najsłabszy( co nie znaczy że jest źle :) ) za to z najlepszym multi

No seria GoW do co-op'a ... nie ma nic lepszego .

 

Halo ... jak to halo fabuły za cholerę nie rozumiem ... granie samemu w singla to jak masochizm uwierz mi ,ale .. Multi w Halo 3 to jedno z lepszych multi w jakie grałem , H:Reach tu już nieco gorzej ale multi dość dobre. W H4 jeszcze nie grałem ale z tego co da się wyczytać to multi bdb poziom z H3 .

 

Więc jak szykasz dobrego singla to Seria GoW wyrwiesz serię za ok 130zl-150zl naprawdę warto .

Jak multi to rozważ GoW3 vs H4 ...ale w H4 wiecej ludzi gra na chwilę obecną i pewnie bedzie grać .

Odnośnik do komentarza

I tak trzeba w obie zagrać.

 

Halo to w gruncie rzeczy typowy FPS z bardzo dobrą grafiką i niemal doskonałym od strony technicznej multiplayerem. Tylko tyle i aż tyle, wielu graczom więcej do szczęścia nie potrzeba. Zagrać trzeba, zostać oddanym fanem serii? Dziś już niekoniecznie, bo alternatywy są.

 

GoW - unikat, naprawdę coś innego. Świetny singiel we wszystkich częściach, multi nadal żywotne w jedynce i bardzo dobre w trójce. Naprawdę każdy posiadacz X360 powinien poznać tę serię i sam chwilami żałuję, że jedynki nie nabyłem na premierę, kiedy grały w to masy Polaków, organizowane były turnieje i nie każdy wymiatał jeszcze z gnashera.

Niemniej nadal trylogia to must have.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Macie pomysł na jakąś grę na X360, która rozgrywałaby się lub nawiązywałaby do okresu od drugiej połowy lat 1940 do końca lat 1960? Pomijając zaliczone przez mnie LA Noire, Mafię II, Godfather I/II, Fallout 3/NV i CoD BO (choć ta gra nie do końca jest tym, o co mi chodziło w pytaniu). Tropico 3 znam.

Jak nie macie, wyczerpałem pewnie temat na tej generacji.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Może eternal sonata?

Ładny, prosty i całkiem niezły fabularnie jrpg. Z tego co widziałem po opiniach niektórzy twierdzą, że nudny ale ja czegoś takiego nie odczułem. No i sporo odniesień do polski i można poznać kawałek historii o Szopenie i jego twórczości.

Edytowane przez Dud.ek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...