Skocz do zawartości

Left 4 Dead


rkBrain

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie dodatek nie przypadl mi do gustu myslalem ze bedzie lepszy. <_<

 

a co ty chciałeś za darmochę :D ? prawdę mówiąc dodatek przesadzony z iloscią atakujących a własciwie z ich częstotliwością . Na mapie ostatni bastion zabijam tanka nija jakies 2-3 sek i qwa nastepny tank nie wspomnę juz o hordzie zwykłych + specjalni HUNTER,SMOOKEr, BOOMEr przynajmniej jeden z wymienionych wystepuje w ilosci 2 lub 3. sorry ale trochę przesadzony hardcore :E

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 490
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Trochę czasu juz spędziłem przy L4D. Zawsze byłem neutralnie nastawiony do silnika Source'a,ale teraz go naprawdę polubiłem, świetnie komponuje się z grą.

Cieszę się,że przeciwnicy są rozmaici,a nie same zwykłe zombie. Fajnie jak sie chamburgery boją ,,śpiewu" Witch :D. Bez co-opa ta gra nie miała by sensu istnienia,bo wyrzynka zombich ze znajomymi przy alko jest bardzo fajna.

Odnośnik do komentarza

W sumie to się lekko zawiodłem :/ 4 króciutkie kampanie + plus dwa jakieś dodatkowe tryby i to ma niby być gra sprzedawana za pełną cenę?

Apropo tych kampanii ( czyli samej gry). Lokacje bardzo podobne, wrogowie ciągle ci sami, 4 rodzaje broni do wyboru, żadnego systemu rankingowego, nic.

Ja rozumiem że to gra stworzona do gry w sieci i nie ma być specjalnie skomplikowana, ale bez przesady. Taki RE5 w kooperacji daje tony więcej radości.

 

Nie wiem może sie jeszcze przekonam, ale liczyłem na coś więcej po demku, a wychodzi na to ze dalej jest ciągle to samo i gra pęka w 4 godzinki. Są niby wyższe poziomy trudności.... ale ile można grać w tych samym lokacjach.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Valve nie zapomina o konsolowym Left 4 Dead.

Valve nie zamierza jeszcze zostawiać nas samych. Doug Lombardi potwierdził, że firma ma jeszcze w planach wydanie co najmniej jednego dodatku do pierwszej części gry, zanim na dobre rozkręci się akcja pod tytułem Left 4 Dead 2. Szczegóły powinny ukazać się w przeciągu najbliższych tygodni.

 

źródło

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95335,6788...eft_4_Dead.html

 

Już zacieram rączki ;)

Odnośnik do komentarza

@marioo

widać nie grałeś w pełną grę w co-op.

ta gra daje masę radochy i przechodzenie kampanii po raz kolejny wcale się nie nudzi. ponadto jest parę acziwmentów, które wyznaczają ciekawe wymagania, które niełatwo jest spełnić. gra na pewno nie pęka 4h. chyba, że nie lubisz stawiać sobie wymagań innych niż przejście gry na easy ; ]

 

RE5 w co-op też jest przyjemne, przyznaję.

ale tylko w tym trybie. poza tym, to dla mnie zawód roku... jak nie dekady, niestety : |

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Zgodnie z zapowiedziami Valve nie przestaje wspierać swojego dziecka zombiaka. Left 4 Dead 2 pojwi się już w listopadzie a my we wrześniu dostaniemy nową kampanię. Crash Course ma kosztować 560msp (piecowcy nie będą musieli nic płacić) i zaoferować dużo nowości. Nie zapomniano o multi dodając nowe mapy to trybu Survival a także zmodyfikowaną, skróconą wersję Versus. To zapewne umili czekanie na przygody w Nowym Orleanie.

http://xboxxn.com/

Całkiem spoko ale teraz pewnie za równowartość 800msp{mniej chyba nie da się kupić} można dorwać L4D na peceta.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Ja 19 lipca zamówiłem L4D w PSXE jak te obniżki były i anulowałem wczoraj zamówienie bo by mi wersja classic już przyszła, polecialem szybko do MM i znalazłem ostatnią sztukę z pierwszego wypustu ale w cenie classic (90zł) :-p już mialem wyjść jak w rogu na półce pod inną grą dostrzegłem, heh.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Na pewno lada dzień będą mieli te klasyki na składzie, u nas w MM końcówkę z pierwszego wypustu sprzedawali już po cenie klasyków i ja tak własnie kupiłem. A wcześniej gra była droga bo mało kto ją odsprzedawał z uwagi na to, że to typowy oracz do multiplayera, a takie gry ludzie dużo rzadziej sprzedają.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...