Skocz do zawartości

Left 4 Dead


rkBrain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 490
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na 2 pady nie dałem rady tankiem, boty mnie rozwalają w kilka sekund -_-

To samo z rzyganiem

Włącz Experta (większe obrażenia) i postrzel bootów by mieli mało energii. Pewnie się będą leczyć, ale daj im zużyć wszystkie apteczki i wtedy sie nie podleczą. W momencie kiedy pojawisz się jako Tank, booty są w stanie agonalnym i praktycznie 1-2 ciosy i R.I.P.

Odnośnik do komentarza

Kontra, 1 epizod ,1 rozdział, wyprowadź 3 boty z budynku i podejdź trochę do przodu ciasną uliczką, 2 osoba dostanie tanka i wpada w ta uliczkę razem z samochodem (uderzając w niego), uderza w samochod dotąd aż dojdzie z nim w okolice 1 osoby i botów, celny strzał(y) samochodem w ekipe i to by było na tyle.

Odnośnik do komentarza

Witam

Tak sobie czytam te posty i zastanawiam się czy ta gra naprawdę jest taka zaj.ebi.sta jak tu niektórzy piszą, obecnie cioram w GOW2 na multi i w związku z tym mam pytanie czy L4D jest lepsze czy gorsze od GOW2 pod względem klimatu, grywalności itp.? bo mam w planie zakup jakiejś giery i nie wiem czy brać L4D, TR:Underworld czy FC2??

 

THX za odpowiedzi. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza

Multi to sila tej gry - klimat jest lepszy bo ciekawy wystepuje coop (gra nie ma takiego czegos ze kazde zombie stoi zawsze wtym miejscu czy "boss" pojawi sie w tym momencie co gra mu nakazuje - spawn zombiakow czy Tanka/Witch jest losowy wiec nigdy nie wiesz czy dopadna cie teraz czy moze pozniej ;)) w dodatku dla 4 osob. Tryb Versus tez jest interesujacy - gracie kampanie raz ludzmi ktorzy maja przejsc etap a raz Zarazonymi by im przeszkodzic. Nieporownam ci do GOW2 w multi bo poza Horda i COOP nic wiecej mnie tam nie interesowalo w grze wielograczowej ;)

 

Daje rade - dawniej bylem przeciwnikiem tej gry (teraz mysle nad kupnem wersji na PC - mody, mapki i to za free) a teraz sobie ostatni tylko w nia gram :). Z tej 3 to L4D - FC2 jest strasznie nudny a multi wielka porazka zas w TR nie gralem poza demkiem.

Odnośnik do komentarza

L4D teraz lezy ciagle obok Xa - ta gra dlugo nie pociagnie na 360 na live. Po kilkunastu przejsciach kampani gra robi sie nudna, zas expert wcale nie jest trudny poza finalem a dokladniej kiedy przychodzi Tank. Sila tej gry beda mody, nowe mapki lecz na 360 tego nie bedzie, a jak sie pojawi to za kase... Na Allegro steam L4D jest za 40zl (stanial 20zl w ciagu tygodnia!), niedlugo ma wyjsc modtools wiec gracze cos zrobia do tej gry. Nawet niechce mi sie grac dla tych kilku aczivow juz. Fajna gra ale po jakims czasie sie nudzi bo ile razy mozna grac te 4 kampanie/2 na versus.

Odnośnik do komentarza

Ile można? miesiąc, tyle ja katałem dzień w dzień. Żadnej innej gry nie odpalałem, a kampanię skończyłem pewnie z kilkadziesiąt razy. Teraz czakam na DLC, więc gry na 666% się nie pozbywam.

 

PS. Moje zdumienie sięgnęło zenitu. W rankingu gry roku PE, ŻADEN REDAKTOR nie wymienił L4D. Same Gearsy i Resistance... Słabo coś się na grach znają :twisted:

Edytowane przez Kroolik
Odnośnik do komentarza
Uszaty, a mnie nie zdziwiło nic a nic, od dawna wybory zgredów są tendencyjne

kilka najbardziej obgadanych tytułów którymi się przerzucają

Zgadza się. Nawet jeden nie wyskoczył przed szereg. Brakuje mi w redakcji jakiegoś indywiduum, kogoś lekko nieobliczalnego, który zaskoczyłby mnie (nas) swoimi wyborami/ocenami. Oczywiście szanuję ich zdanie, bo każdy ma do tego prawo, ale wczoraj odpaliłem GoW2 i jakoś tak dziwnie. Ładnie, ciekawie, ale nie czuję tego pierwiastka, który przyciąga mnie do konsoli niczym smród goowna muchę. A L4D ma ten pierwiastek i dzięki temu codziennie łupaliśmy z bananem na ryjku. Dlatego też w L4D graliśmy non-stop, a GoW2 który dostałem 10.01 dopiero wczoraj wylądował w czytniku.

A nie wzieliscie pod uwage ze moge miec wlasne zdanie ? Wedlug mnie Left 4 Dead to przecietniak.

Właśnie o to chodzi. Trzeba mieć własne zdanie, a nie iść za głosem ludu.

Dla ciebie przeciętniak, dla mnie i wielu moich znajomych czołowa gra roku.

 

Odnośnik do komentarza

Dokladnie jak mowi Kroolik.GoW 2 ma piekna grafe,efekty ale jest jakies "mdle".L4D to masa zabawy,w tej grze nawet nie zauwazylem ze lapie achievy bo poprostu gralem dla przyjemnosci i tak sie wkrecalem w zabawe ze o nich zapomnialem.

Dla mnie to jest wlasnie gra roku,inna,oryginalna i przepelniona fun'em.Rowniez sie zmartwilem gdy zobaczylem ze zaden z redaktorow psx extreme nie wpisal jej sobie jako gra roku no coz...

Odnośnik do komentarza

Może "boją się" reakcji nastoletnich czytelników. Już nie jeden lament był przy "zbyt niskiej" ocenie jakiegoś hiciora.

A tak wyciągasz średnią z gamerankings lub mety i zawsze możesz powiedzieć "Jeśli nie zgadzasz się z moją oceną, znaczy nie zgadzasz się z oceną całego świata". Szanuję zgredów, ale mogli by częściej wychylać się przed szereg. W końcu ludzie kochają indywidualności.

Naprawdę brakuje mi w redakcji freaka, który na grę roku wybrałby np. No More Heroes, Braid'a czy właśnie L4D.

A tak już w ciemno wytypowałem (i kilku znajomych) gry roku w danym gatunku.

Ocena zresztą jest wytyczną wielu czynników. Dla jednego liczy się grafika, dla innego scenariusz, bronie, pojazdy, cokolwiek, a dla mnie najważniejszym czynnikiem jest gameplay. Bo co mi z pięknej gry jak będzie wiało nudą? A w L4D na nudę nie ma miejsca!

amen

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...