Skocz do zawartości

Left 4 Dead


rkBrain

Rekomendowane odpowiedzi

Świetna gra, według mnie jedyny tytuł o którym można powiedzieć, że posiada tryb kooperacji (przynajmniej z tych w które grałem). Niestety wkurzające są bugi z którymi ta gra została wydana.

 

Gram głównie tryb versus i za każdym razem gdy jestem w windzie w szpitalu (No Mercy FTW) zastanawiam się czy po otwarciu drzwi nie zobacze w nich tego żółtego agregata wepchniętego tam przez jakiegoś idiotę.

 

W sumie nie jest to wada samej gry a debili jakich można spotkać na Live. Przedwczoraj miałem sytuacje, że barany po stronie survivor otwierali tylko drzwi i siedzieli w tej swojej kanciapie z lufami wycelowanymi w stronę wyjścia, praktycznie nie było opcji ich ruszyć.

 

Odnośnie versusa to według mnie jest on dosyć niezbalansowany. Zgrana ekipa infected może praktycznie zawsze położyć na glebę survivorów, a wsadzenie tanka kontrolowanego przez gracza to już szczyt.

 

Nie zmienia to jednak faktu, że od czasu TeamFortress2 nie grałem w lepszy sieciowy tytuł na XLive (na kompie mam WoWa:)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 490
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

[...]Gram głównie tryb versus i za każdym razem gdy jestem w windzie w szpitalu (No Mercy FTW) zastanawiam się czy po otwarciu drzwi nie zobacze w nich tego żółtego agregata wepchniętego tam przez jakiegoś idiotę.

Prosty sposób. Graj tylko ze znajomymi, a takie sytuacje nie będą miały miejsca.

Przedwczoraj miałem sytuacje, że barany po stronie survivor otwierali tylko drzwi i siedzieli w tej swojej kanciapie z lufami wycelowanymi w stronę wyjścia, praktycznie nie było opcji ich ruszyć.

Kwestią czasu jest przybycie Tank'a. Wtedy Tank wjeżdża do środka, za nim Boomer i Hunter. Z zewnątrza atakuje Smoker i teoretycznie jest szansa załatwienia ich przy pierwszym podejściu. Zresztą apteczki w końcu się skończą, a wtedy to kwestia czasu.

Odnośnie versusa to według mnie jest on dosyć niezbalansowany. Zgrana ekipa infected może praktycznie zawsze położyć na glebę survivorów, a wsadzenie tanka kontrolowanego przez gracza to już szczyt.

I o to chodzi. Nie zbalansowanie, a umiejętności. Dobrze zorganizowany atak i można posłać do piachu całą drużynę.

Z drugiej strony jest to samo. Dobre krycie się nawzajem, nie oddalanie, krycie placów i uważanie na zakrętach to podstawa. Szybkość przemieszczania ma bardzo duże znaczenie i należy zapierdylać ile wlezie trzymając w miarę szyk.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

"February 5, 2009 - Sometime this spring downloadable content will be made available for the Xbox 360 and PC versions of Valve's cooperative online first-person shooter Left 4 Dead. Called the Survival Pack, the content will include a new Survival game mode along with two complete Versus Mode campaigns. Also this Spring Valve will put out a Critic's Choice Edition retail version of the game which combine the content of the original release as well as the Survival Pack."

 

http://pc.ign.com/articles/951/951514p1.html

 

 

Kto sprzedał ten Boomer, ja mimo calaka trzymam właśnie dla dlc. Cena nie gra roli.

Edytowane przez Kroolik
Odnośnik do komentarza
Gość krzychu_419
Jakiś czas temu pojawiły się pierwsze skrawki informacji o nowej zawartości do Left 4 Dead. Dzisiaj Valve wreszcie uruchomiło oficjalne kanały i wiemy już, co firma szykuje dla Ocalałych:

 

* L4D Survival Pack - 2 nowe kampanie dla trybu Kontra oraz nowy tryb - Survival. Premiera przewidziana jest na wiosnę.

 

* L4D Critics Choice - reedycja gry, w której znajdzie się również powyższy dodatek

 

Wygląda na to, że wspomniane dodatki trafią zarówno na PC, jak i na 360, co naprawdę bardzo mnie cieszy. No, to teraz mamy dodatkową motywację do skończenia gry na Expercie. Ekipa gotowa?

 

PS Pececiarze dostaną na wiosnę darmowe SDK, więc kreatywni pogromcy Zainfekowanych mogą już zacierać ręce.

źródło Polygamia.pl

 

jak dla mnie lipa :down:

Odnośnik do komentarza

"L4D Survival Pack - 2 nowe kampanie dla trybu Kontra oraz nowy tryb - Survival. Premiera przewidziana jest na wiosnę."

 

Lipa?

Podwojenie ilości kampanii w kontrze :P

I całkowicie nowy tryb o którym nikt nic nie wie

 

swego czasu mówiono coś o nowych broniach (miotacz) i przeciwnikach

więc albo nie odkryli wszystkich kart, albo będzie jeszcze jedno dlc

 

wiecie jedni wolą nowe mapki do GoW2 inni cokolwiek do L4D

ja mam klapki na oczach, bo gra jako jedna z niewielu na x360 dostarczyła mi PONAD MIESIĄC zejebistej zabawy

GoW2 przelazłem i leży na półce...

Odnośnik do komentarza
L4D to masa dobrej rozrywki co nie zmienia faktu że tego dodatku w ogóle nie powinno być. Te 2 kampanie powinny być dostępne w kontrze od początku. Zostaje tylko ten "survival".

Jeśli to ma być 400 czy 800ms to liczyłbym na coś więcej.

Dokladnie, przeciez mapki z VS a kampania duza licza rzeczy sie nie roznia. W dodatku przeobienie tych mapek na potrzeby VS duzo czasu by nie wymagalo - premiera byla w listopadzie a DLC nadal nie ma...

Odnośnik do komentarza
Panowie jak to jest z przejsciem kampanii na EXPERCIE ?

 

Można np kazdy akt z osobna przechodzić np 1 -3 -4-2-5 ? czy należy przejść 1-2-3-4-5 za jednym tchem ?

 

Chyba trzeba całość na raz łyknąć, ale jest glitch na to. Wystarczy, że Twój znajomy założy grę w 5 akcie danej kampanii na expercie i da Ci invite do gry (ty musisz siedzieć w dashboardzie z płytką L4D w czytniku), wchodzisz od razu do gry po czym Twój znajomek host z niej wychodzi i ty mu wysyłasz invite jak będzie w dashboardzie. Po ukończeniu 5 aktu w taki sposób zalicza całą kampanię.

 

Każda osoba, która chce robić achievementa musi wchodzić do gry z dasha, jak już ma odpalone L4D i wejdzie przez invite to nic z tego nie wyjdzie.

Edytowane przez teddy
Odnośnik do komentarza

Panowie jak usunąć ostatnią aktualizacje do L4D z hdd? muszę całkiem usunąć grę i sejwy i zainstalować ponownie ?

 

Potwierdzone:

 

- 2 "nowe" kampanie do Kontry (Dead Air, Death Toll)

- Survival: zadaniem będzie wraz z innymi graczami pobijać rekordy w wyrzynaniu hord nadbiegających pół zgniłych, na 12 mapach, ale nie wiadomo co to za mapy, czy całkowicie nowe czy wycinki z istniejących kampanii

 

:twisted:

fajnie a koszt tego ? 800 msp czy 1200msp?? :lol:

Odnośnik do komentarza

I tu Cię mamy canuks :-)

 

Studio Valve potwierdziło, że zapowiedziane w zeszłym tygodniu rozszerzenie "Survival Pack" do Left 4 Dead zostanie udostępnione do pobrania za darmo na obu platformach (Xbox 360 oraz PC). W paczce znajdzie się dodatkowy tryb rozgrywki "Survival", w którym zadaniem czterech graczy jest jak najdłuższe przetrwanie ataków hordy żądnych świeżego mięsa zombiaków. Rywalizacja będzie możliwa na 12 arenach, jednak ich listy na razie nie znamy. Ponadto do "Kontra" zostaną dodane dwie kampanie: "Death Toll" oraz "Dead Air". DLC należy spodziewać się wiosną tego roku na Rynku Xbox Live.

 

Source - www.onlinecenter.pl

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...