Skocz do zawartości

Left 4 Dead


rkBrain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 490
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

4 Kampanie po 5 dosyć krótkich misji każda (można grać single lub online). Nie ma hordy, jeszcze, będzie podobny tryb udostępniony przez DLC. Można przechodzić wszystko na splicie. Oprócz głównej kampanii kooperacji jest jeszcze tryb versus (4 osoby to survivors, a 4 grają special infected), w który również można grać na splitcie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Myśleliście, że na Survival Pack do Left 4 Dead poczekamy aż do czwartku? My również. Okazuje się jednak, że Valve postarało się i dodatek pojawi się na Rynku Xbox LIVE już dziś, jest to kwestia najbliższych godzin. Oczywiście pecetowcy również dostaną swoją wersję dzisiaj, ale nieco później. Miła niespodzianka, prawda?

 

polyg

 

http://marketplace.xbox.com/en-GB/games/of...10830?cid=SLink

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza

:piwo: dodatek juz jest do pobrania ,bezpłatny jak zapowiadali. sciagam i trzeba to obczaić :D:banana: :banana:

 

EDIT : toz to horda z GOW2 :E tylko ze przeciwnicy 3x szybsi . Trochę pograłem i powiem ze bez dobrej zgranej ekipy mozna zapomniec o przyjemnym pograniu na survivalu . zomniaki lecą z każdej strony a z tymi specjalnymi zarażonymi to przegięcie trochę ich za dużo . Czesto po 2 w jednym czasie wyskakuje :/

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza

Tak jak napisał Canuks bez dobrego teamu nie idzie zagrać ,zagrałem tylko raz w tą nową opcje (przetrwanie) to trafiłem na takich ziomków że grę zakończyliśmy po 1:30 bo zamiast wybrać dobre miejsce do bronienia się,to każdy pobiegł w swoją stronę.Jeśli chodzi o tych zarażonych to faktycznie sporo ich, zaraz jak czas ruszył to po 30sek. wpadło dwóch Hunterów i Tank powiem szczerze że mnie to zaskoczyło i to mocno, a pamiętajcie że grałem 1:30 to ciekawe co by było w dalszym czasie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...