Skocz do zawartości

Left 4 Dead


rkBrain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 490
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nigdy nie przepadałem za horrorami. Po prostu za bardzo się na nich bałem. W grach miałem to samo. Misja w samotności w GRAW2 odrzuciła mnie od tej gry na rok,z powodu wysokiego poziomu adrenaliny (bo nie miałem kompanów). Jak to jest L4D? Polecacie to dal mnie? Dodam,ze w gry typu Dead Space,Doom, Jericho nigdy nie grałem i nie chcę nagle dostać zawału.

 

tak przy okazji - o co chodzi z tymi gliczami na achievementy? Na forum OC pisali o tym,że teraz,to kazdy ,,noob" może wycisnąć calaka w tej grze. Powiecie o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Gość krzychu_419

Ja również nie lubię gier strasznych/horrorowatych, wolę gry spokojne, wesołe, z dobrą fabuła (chociaż Dead Space mnie skusiło i grę ukończyłem) ale Left 4 Dead to zupełnie inna bajka tam nie grasz w pojedynkę tylko we 4, najlepiej z Polakami + headset i jest więcej śmiechu i zabawy niż strachu, do tego w L4D zombiaki nie wyskakują na ciebie z nienacka strasząc, już z daleka leci na ciebie cała masa hordy. Ta gra nie jest straszna uwierz, ta gra jest funista :D

Edytowane przez krzychu_419
Odnośnik do komentarza
tak przy okazji - o co chodzi z tymi gliczami na achievementy? Na forum OC pisali o tym,że teraz,to kazdy ,,noob" może wycisnąć calaka w tej grze. Powiecie o co chodzi?

Nie wiem czy każdy, bo nawet sam finał na Ekspercie jest raczej nie łatwy. Ale na pewno chodzi o glitcha na ubicie 53k zombiaków, ale musiałbym być lamą by tak robić. Kwestia podejścia.

Odnośnik do komentarza

Kurde, odrazu czas ze L4D jest znacznie trudniejszy od takich gier jak Halo, COD, Vegas i co tam jeszcze bylo z autoregeneracja. Ekspert daje troche popalic, troche zalezy od szczescia jak Ai Director ustawi sobie atak hord czy wezwie Tanka.

Zeby zaliczyc acziva za kampanie na EXP to musze przejsc koniecznie za 1 razem 5 mapek? Bo zrobilem wczoraj z jakimis randomowymi ludzi Blood Harvest ale przy obronie ich wywalilo. Moze wystarczy ze zalicza ostatni akt BH i acziv wpadnie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...