Skocz do zawartości

WipEout HD


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki Ficuś za konkretne odpowiedzi - jak widać większość z nich jest na plus:) więc piszę do gościa z allegro i za 30zł kupuję;)

 

Co do recenzji to nie wierzę im - teraz co druga gra ma powyżej 9:p Najlepszy przykład ocena gry Far Cry 2 - np. z Neo+ 9.2 - opis fabuły= 3 linijki tekstu hehe. Gra bez fabuły to dla mnie max 7.0, albo Uncharted - tak piali że super fabuła a ona i owszem może być super ale dla kogoś kto chyba nigdy wcześniej nie grał w grę gdzie jest jakakolwiek fabuła. Gry które nie mają fabuły która wciąga są nudne. Po kilku godzinach skakania i rozwalania tysięcy najemników (skąd oni tam się cholera wzieli toż to wyspa a ich tysiące jest). Przygody/fabuły nie uświadczyłem więc papa (jak chcę postrzelać biorę COD4 lub Unreala. To samo DMC4 - jestem wielkim fanem dmc ale 4 mnie rozwaliła. Kupiłem i sprzedalłem - HS mnie wciągneło pomimo gorszego feelingu a pedalskiemu emo i debilnym pseudo fabułom mówie nie.

 

 

 

JESZCZE JEDNO ALE WAŻNE PYTANIE:

 

SŁYSZAŁEM ŻE JAK MA SIĘ DUŻO LUDZI AKTYWNYCH NA PS3 GRĘ WYWALA/TNIE ITP. CZY LEPIEJ ZAINSTALOWAĆ GRĘ NA INNYM KONCIE CZY CO? PLS O POMOC

Edytowane przez muadib83
Odnośnik do komentarza

Jakiś czas temu miałem krótką korespondencję z administratorami allegro właśnie w sprawie tego, jak przedstawia się sprawa tzn. odsprzedaży gier z PSN w ich serwisie. Wg. http://np.us.playstation.com/complaint/pc/terms.aspx Terms of service w rozdziale odnośnie jest dokładnie opisane:

"You may not sell, transfer, rent, sublicense, modify, adapt, translate, reverse engineer, decompile, or disassemble any portion of the Property."

I nie chcą mieć problemów prawnych, gdyby ktoś się wziął za sprawę. Bo jakby nie patrzeć nie jest to koleżeńskie odstępowanie gierki za gierkę, które można spotać na wielu forach, a transakcja kupna i sprzedaży ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Na kikoo.pl padła idea zorganizowania ligi bądź turnieju w WipEout HD pod egidą tegoż właśnie serwisu. Chciałbym się dowiedzieć jak zapatrują się na owy pomysł maniacy serii i nie tylko. W pierwotnych zamierzeniach miał być to tylko turniej jednak wiele głosów podpowiada nam, że sporo ciekawszą formą rywalizacji byłaby liga, gdzie ścigałoby się po dwie osoby na 3 bądź 5 trasach. Oczywiście dla zwycięzcy ligi oprócz satysfakcji zagwarantowana byłaby również odpowiednia nagroda. Tak więc liczę na odzew czy taka inicjatywa cieszyłaby się zainteresowaniem.

Odnośnik do komentarza

Ok. Na chwilę obecną liga przedstawia się następująco- uczestnicy:

 

zvarownik

auronix

tytacz

robber

drobs

Figlarz

Darnok

 

Chciałbym aby uzbierała się liczba przynajmniej ośmiu osób. Pierwszy sezon odbyłby się jeszcze z udziałem organizatora (moim) lecz oczywiście w przyszłości chciałbym być tylko orgaznizatorem a nie także uczestnikiem. Również zakładam, że ten sezon byłby raczej preludium do tego co można by zorganizować w przyszłości. Na razie będzie on służył bardziej popularyzacji oraz sprawdzeniu jak sie mają w praniu pewne zasady które mam zamiar wprowadzić do regulaminu.

 

Liczę na sugestie odnośnie tego jak miała by wyglądać rywalizacja. Przedstawię zarys tego co siedzi w mojej głowie i czekam na sugestie.

 

- wyścigi do 2 lub 3 wygranych. W przypadku gdy gramy do 2 zwycięstw po jednej trasie wybierają uczestnicy wyścigu a trzęcia przydzielam ja. W przypadku gdy pułapem byłyby 3 wygrane to uczestnicy wybierają po 2 trasy a ja ostatnią.

- ścigamy się dwa razy w tygodniu. Gdy jakiś gracz nie może rozegrać wyścigu z różnych powodów może wystąpić do swojego przeciwnika o przesunięcie terminu. Można przesunąć na inny termin nie więcej jak 3 kolejki wyścigów.

- w przypadku opuszczenia gry podczas trwania wyścigu można wystąpić do przeciwnika o powtórkę. W przypadku braku uzyskania takiej zgody wynik jest liczony jako walkower.

- gramy systemem wyścig i rewanż.

 

To są główne założenia. Czekam na sugestie (pozostało do uzgodnienia w jakich klasach się ścigamy itp). Oczywiście za zwycięstwo w pierwszym sezonie przewidziana jest nagroda. Dodatkowo na koniec rozgrywek zaplanowany jest wyścig pucharowy z postaci turnieju na 8 trasach z wszystkimi uczestnikami.

 

 

PS: Zostanie utworzone odpowiednie miejsce ze statystykami (albo nowa strona albo na kikoo w już niedługo utworzonym dziale "Turnieje")

 

Wszyscy zainteresowani mogą zapisywać się albo przez forum kikoo albo na mojego maila - mirek@kikoo.pl

Lista jest nadal otwarta.

Edytowane przez auronix
Odnośnik do komentarza

uff odpalilem grę, patch jest, i notka na cały ekran zaraz po uruchomieniu....elite to jest to co było a novice i skilled jest obniżone :)

 

EDIT:

patch zmienia jeszcze lobby w online, teraz host nie może przeciągać czekania w nieskończoność, gra sama wystartuje po minucie jeśli połowa ludzi jest w lobby, po 20 sekundach jeśli jest full

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...