Skocz do zawartości

WipEout HD


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

patch ściągnąłem z tego samego powodu co XM16E1 czyli z nadzieją ,że mi wreszcie naprawi online i dalej lipa.Dołączam do grona osób którym zawiesza się konsola gdy odpalają grę gdy są podłączeni do PSN po ściągnięciu łatki.Jedyne rozwiązanie to włączać grę nie będąc zalogowanym do sieci.BTW działa komuś ten patch normalnie?czyli po ściągnięciu bez trudu się gra włącza nawet jak jesteście zalogowani do sieci?

Odnośnik do komentarza

mam dokladnie to samo - po zalozeniu patcha gra nie startuje, wieszajac sie na ekranie z info o autosave. niefajnie. czekamy na patcha do patcha?

 

rozwiazanie jest takie:

1. Sign out of PSN.

2. Launch the game.

3. Choose "Online" from the main menu, letting it sign you in to the PSN.

4. Acknowledge the release notes for the 1.30 patch.

5. Wait for the game to auto-save.

Edytowane przez Jaszczur
Odnośnik do komentarza

przed chwila skonczylem grac. patch nie wprowadzil istotnych zmian ale lata sie fajnie... jak zawsze ;]

jest gdzies dostepna lista tych odznaczen? z tego co widzialem to jest nawet odznaczenie za zrobienie sobie foto na koniec wyscigu

 

co do pokoi... jak gralem bylo stale, hmm w sumie to nie liczylem ale cala pierwsza plansza zapelniona i moze jeszcze z 3-5 po przesunieciu listy.

 

moze jakas forumowa ustawka wieczorem?

Edytowane przez CoATI
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeżeli chodzi o tę grę, jestem nowicjuszem i w ogóle nie wiem z czym to się je. Ale wszyscy pieją, że hardkor i wyzwanie, więc już od jakiegoś czasu się zbieram, żeby do niej przysiąść. Teraz tylko takie pytanie: jak mam w to grać? Wiem, że są na forum wipeoutowi wyjadacze, więc może ktoś mi powie czy mam jeździć(latać?) - z włączonym wspomaganiem czy bez? Pewnie pytanie jest głupie, ale serio nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście że z wyłączonym. Opanuj model jazdy i trasy, to podstawa, a potem pozostaje tylko szlifowanie skilla. Nie polecam grać na easy i normal, chyba że grasz bez perspektyw (nawet tych dalszych) na platynę, bo to zwyczajnie marnowanie czasu. Tylko hard daje odpowiednią szkołę latania. Będziesz się frustrował, oj będziesz, ale powtarzaj do osiągnięcia celu. Najwyżej rób sobie przerwy. ;)

Staraj się używać jak najmniej hamulców, tylko kiedy wiesz że przy maksymalnym odchyleniu gałki nie przejedziesz danego zakrętu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...