Skocz do zawartości

WipEout HD


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pierdziele Tiduch, ale z ciebie wymiatacz jest. Wczesniej byles mistrzem w NFS Hot Pursuit (tzn demku) teraz w Wipeoucie HD. Masakra.

 

Jak gralem z toba pare razy w BLURA to tez nikt z toba nie mogl wygrac.

 

Btw, w symulatorach ci tez tak dobrze idzie czy tylko do arcadowych masz talent ?

 

 

Symulatory mnie specjalnie nie pociągają, głównie arcade'ówki grywam. Poza tym nienawidzę ludzi (a sporo takich jest), którzy myślą że jak grają np. w GT5 to są mistrzami gier wyścigowych.

Edytowane przez Tidek
Odnośnik do komentarza

A ja gram w wipka z widokiem ze srodka;] To stare zboczenie - we wszystkie wyscigowki tak gram;] Ale nie o tym chcialem, tylko o moim problemie, co nie zniknal... Przeinstalowalem gre ze trzy razy, wywalilem save'a, 15 razy sprawdzilem czy motion sensor i pilot assist jest wylaczony, zrobilem 50+ zones na anulphie i syncopii w raceboxie i campaign i za zadna cholere nie dostaje Airbreakera! Jest ktos, kto moglby mi z tym pomoc??

Odnośnik do komentarza

No nic, nie udało mi się, przegrałem symbolicznym 4:3. Na trasach texasalexa miałem sporo pecha, bronie mnie pokonały, na moich trasach wygrałem bez problemu, a ostatecznego wyścigu rozbijającego remis nie muszę chyba komentować:)(Anulpha pass forward  weap on  rapier). Zostaję mi jeszcze walka o 3cie miejsce, ale teraz wyjeżdżam na wakacje i będę dopiero 14sierpnia.

 

Filmiki wstawię za jakieś 3-4h.

 

EDIT: http://www.youtube.com/watch?v=8mlrTBaVqg4

Pierwsze 2 wyścigi, I love it

Edytowane przez Tidek
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Właśnie obejrzałem filmik który wrzuciłeś. Napiszę tak, bez wazeliny. Jesteś bardzo dobry, twój przeciwnik nie był wcale lepszy. Miałeś po prostu pecha. Ostatni wyścig, to już w ogóle... szkoda pisać. Nie wlazły Ci takie proste beczki, no i te rakiety na koniec. Mi się os. twoja gra podobała bardziej [bez wazeliny]. Fakt nie widać jak twój przeciwnik lata, ale... nie lubię jak ktoś wiecznie i wszędzie wpieprza miny i bomby. Szkoda, wielka szkoda. Czasem aż sam nie wierzyłem, że aż pomimo tylu "dopalaczy" pod rząd, on cały czas Ci uciekał. Miałeś pecha, poziom za!@#bisty osiągnąłeś w tą grę. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

A wiesz Grześku, że da się poprawić okrążenie 1,2 i 4 :) Zapas jeszcze mam, jeśli ktoś pobije, to postaram się odebrać #1 ;)

 

I will fly till I die :drinks:

Czy długo... 28 VII zrobiłem #4, 2 VIII #2, 4 VIII #1 i w końcu 5 VIII rekord. W sumie 3-4 h gry. Kiedyś pewnie zrobiłbym to szybciej, ale ostatnimy czasy wipek leżakuje na hdd... ;)

 

Tak to każdy Phi potrafi ;)

 

Odnośnik do komentarza

A ja mam inny problem. Trochę mnie to już irytuje.

 

Np. Na trasie A.Pass biję rekord w TT a 4 kółkach np 4min. Gra zapisuję mi go jako nowy rekord. Moi znajomi go widzą, mogę go sobie porównać itd. Pokazana jest moja pozycja w rankingu światowym [np 500]. Ale jeśli polecę jeszcze raz ten sam wyścig i np zrobię go w 5min. To gra wywala mi stary rekord [lepszy!!!] z rankingu światowego i zapisuje nowy, gorszy Pozycja 10000:-( Dlaczego tak jest??? Czasów ze speed lap w ogóle mi nie aktualizuje. Mam czasy powykręcane w okolicach miejsc 8-40 i nic. Cały czas są stare czasy, gdy grałem jeszcze kampanie i tam miałem za zadanie zaliczyć jakieś sl lub tt na danej trasie np na złoto. Zauważyłem jeszcze jedną rzecz. Gdy po wyścigu porównuję sobie czasy ze znajomymi to czasem w tej małej pod tabeli są czasy moich kumpli i np 3 moje czasy. Różne:D Nie wiem co się dzieję. Najbardziej mi szkoda tych czasów ze SL bo tam się naprawdę ostro napociłem. Jeśli ktoś ma ochotę pograć w późnych godzinach wieczornych 23.00-1.00 to zapraszam PSN ID Gigant071 A! Ostrzegam, że nie toleruję wszelkiego rodzaju chamskiej gry. Przepychanki i bronie odpadają. Ja wszystko absorbuję, oprócz "Turbo". Czysty fun i jazda techniczna, zero chuliganki:-) Kozakiem nie jestem [21 poziom]

Odnośnik do komentarza

Każdy czas jaki wykręcisz jest zapisywany lokalnie na dysku konsoli, w danej kategorii SL TT SR Zone itd. Gdy łączysz się z PSN, informacje te są wysyłane na serwer. Czyli wysyła twój najlepszy czas np. TT na A.Pass. Zdarza się, że są błędy w Records jakieś przekłamanie, ale zawsze do Global wysyła mi ten najlepszy, poprawny, czy to w SL, czy w Multiplayer. Nie pojmuje za bardzo skąd Ci kasuje ten czas, który wykręciłeś, lokalnie też? Ranking po wyścigu, który pokazuje - to norma że są 2 czasy twoje - aktualny i ten starszy ale, że aż 3 ;?. Czasem trzeba odczekać żeby zaktualizowało Records od 1h do kilku dni bywało...

EdiT:

Zabij mnie, ale nie pamiętam żeby były jakieś Credits ;)

P.S.

Ps3 ponownie zreanimowana, ale ja już jej nie ruszam. ;/

Edytowane przez pajacyk
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No to wróciłem z wakacji ^_^

 

Na Krzyżaka!! Gdyby ta rakieta trafiła ajc. Powinieneś przejść dalej... Je*bany miner z niego. Gratki Mistrzu wink.gif

Mogłem te rakiety strzelić przed zakrętem, żabojad dostał turbo i dlatego uciekł.

Niestety w tych jego wyścigach ja go z broni tylko "tykałem", ja dostałem one hit kille, czyli miny na skoku + turbo na modesto fwd (akurat po bombie dostał miny :sleep: ) przez co nie mogłem kontrolować statku w locie i wypadłem i plasma przed 2 ostatnimi zakrętami, tego nie komentuje. <_< (na szczęście powstrzymałem się od przeklinania na filmie :lol: )

Szkoda, wielka szkoda. Czasem aż sam nie wierzyłem, że aż pomimo tylu "dopalaczy" pod rząd, on cały czas Ci uciekał. Miałeś pecha, poziom za!@#bisty osiągnąłeś w tą grę. Pozdrawiam.

Zobacz ile turbo miał texasalex (były włączone ikony broni), na amphi fwd miałem może 1 turbo więcej, a na amphi rev miał zdecydowanie więcej ode mnie. (spieprzył o 5sek. a zrobiłem tylko z 1 br błąd)

Co to za nuta w czwartym wyścigu ?

Kevin Kern - Through The Arbour

 

Imo nie czuję że byłem gorszy, na jego trasach miałem spore szanse, on na moich - prawie żadnych.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...