Skocz do zawartości

WipEout HD


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Zarąbista gierka, jak tylko zacząłem to nie mogę się oderwać, nawet od Diablo 3 jest w stanie odciągnąć! Tylko trochę daje czadu w trakcie wyścigów, kiedy nagle wszyscy Ci spieprzają a jedyni, których się wyprzedziło, czyli siódmy i ósmy napierdzialają rakietami po dup,sku :D. I to nawet na Novice. Mimo wszystko ciśnie się dalej, jeszcze 19 złotek mi zostało do ukończenia, najgorsze są te 8-wyścigowe tournamenty.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem kiedyś nówkę HD+Fury za 3 dyszki i grałem non stop. Nawet laska też grała, mimo że nie lubi "gupich gierek".
Kolejny szok miałem, gdy po latach odpaliłem tą gierkę na TV 3D. Masakra, w Wipeoucie wygląda to lepiej niż w U3, czy... w sumie mało tych gierek 3D.
Jedna z nielicznych gier, gdzie oprawa A/V nie zestarzała się.

Odnośnik do komentarza

Tak, na razie tak, to mój pierwszy Wipeout do którego na dłużej przysiadłem i jeśli tutaj wyścigi potrafią mi czasami dać w kość, to co dopiero na Skilled i Elite :). Time triale i speedlapy zaliczam za pierwszym razem praktycznie zawsze. Jak przejdę za pierwszym razem to pomyślę nad wyższymi poziomami trudności, ja nie jestem typem gracza, który lubi się jakoś bardzo męczyć, choć jak gra wciągnie to bywa różnie.

Odnośnik do komentarza

Zone, kocham ten tryb. Po kupnie nowego TV pierwsze co zrobiłem to odpalenie Wipeouta i właśnie Zone. Ta wyglądająca gra, a śmiga w 1080p i 60 klatkach. Mam nadzieje, że ostatnie wieści o narodzinach Psygnosis przyniosą nam WipEouta na PS4. Polecam połączenie Zone i jakiś czarodziejskich papierosków... @_________@.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Raven ale wiesz ze jak sciągnąles patcha 1.2 (czy co tam teraz jest) to poziom trudności został obnizony drastycznie ?? Od kilku do kilkunasty sekund na event typu time trial czy speed lap. W wyścigach też latają gorzej. Polecam zagrać bez patchowania. Polecam pograć bez. Więcej bedziesz powtarzał ale też szybciej sie nauczysz tras (poprzez ciągłe powtórki).

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wyścigi są megatrudne dla początkującego i trudne dla zaawansowanego.
Operuj spustami bodajże L2 i R2 - robisz lekkie wchodzenie w zakręt.
2 x L2 lub 2 x R2 - szybki strafe w lewo/prawo.
Podczas wyskoku, wciśnij lewo,prawo,lewo albo prawo,lewo,prawo, a zrobisz tzw "beczkę", która da Ci boosta po poprawnym wylądowaniu.
Gram od premiery, nie ukończyłem. Późniejsze klasy są mega trudne i jeszcze te trasy gdzie można łatwo wypaść.
Wyszedł jakiś patch ułatwiający (czasy casuali), ale ja różnicy nie zauważyłem :)

Odnośnik do komentarza

WHD to pierwszy Wipek w którego grałem (nie licząc dema Pure na PSP) i mogę stwierdzić, że jest trudną grą, ale nie aż tak bardzo. Skoro ja poradziłem sobie ze zrobieniem Zico, Zeusa i kampani na złoto to nie jest bardzo trudno, bo aż takiego skilla nie mam ;) Aby wygrywać wyścigi Phantom na pozomie Elite to trzeba trochę posiedzieć nad grą, ciągłe powtarzanie TT tylko w tym pomoże (Zico sporo daje). Dopóki nie odpalisz i nie polatasz kilkudziesięciu wyścigów to ciężko coś doradzić.

Platyna nie ma znaczenia czy masz dodatek Fury czy też nie, więc oojętne. Dawno nie grałem, więc coś tam mogło się pozmieniać.

Odnośnik do komentarza

chyba najbardziej skillowy racer w dziajach odchodzacej generacji. Platyna czy latwa czy trudna...duzo zalezy od samego czlowieka i jego predyspozycji. Przy predkosci phantom i tak wąskich trasach trzeba byc niesamowicie skupionym i miec mega refleks i wyczucie pada by idealnie smigac trasami. To cecha ktora sie ma lub nie ma. Do mnie np platyna w tej grze jest ponad mozliwosci mojego growego organizmu i stanu psychicznego ;p

Odnośnik do komentarza

Wymiata ten WipEout. Wczoraj grałem od 22:00 do 1:00 i dziś rano od 9:00 do 10:00 :D

 

Ale nawet na novice w tej trzeciej klasie kampanii (chyba freaky) miałem problem i nadal mam z ostatnim wyścigiem. Większość mam na złoto ale tu ledwo na 5 miejscu kończę.

 

No i jeszcze własną muzę można podczas wyścigów odpalić - tym mnie WipEout wykupił :D

 

Kompletnie barrel role mi nie wychodzą. Jak się je robi? R2 -> L2 -> R2? Czy inaczej?

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...