Skocz do zawartości

WipEout HD


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Na prędkości venom/flash/rapier (do rapiera nie jestem pewien), gdy wybijesz się z końca skoczni bez problemu lądujesz na SP lub WP.

W prędkości phantom właśnie jest taki problem że przelatujesz linie WP/SP, dlatego trzeba się wybić z lewej strony by na tym wylądować, dodatkowo trik ten umożliwia zrobienie BARDZO SKUTECZNEGO turbo + BR.

Odnośnik do komentarza

Ok, WipEout HD Cup się dla mnie skończył, zająłem 3rd miejsce, jestem zadowolony :)

 

Mój przeciwnik bazzman32 też głównie gra venom/flash, ale zamiast 3x Weap on (tak jak texesalex), wybrał sobie 3x Weap off z czego byłem bardziej zadowolony bo o wiele bardziej liczył się skill, a nie fart z broniami.

 

Z jego 3 wyścigów udało mi się 2 wygrać, gdy doszło do moich wyścigów, to wygrałem pierwszy phantom (weap off) single race, ale dwóch następnych Zone Battle nie chciał grać, tak o to wynik zakończył się na 3:1 dla mnie, mówiłem mu że ma jeszcze szanse wygrać (zostały 3 wyścigi), ale definitywnie nie chciał grać już tych Zone Battle.

 

Nagrodami za bardzo nie ma co się chwalić, ważne ze jestem na podium :)

 

Filmik z tego meczu

http://www.youtube.com/watch?v=jp_IEFNXoRs

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o kawałek z Sol #1, to jest to:

 

 

A z Sol internal view:

 

Jak ktoś zgadnie, to dostanie w nagrodę filmik z wybranej przez siebie trasy ;)

 

 

I jeszcze słówko do Tidka. Brawo młodzianku! ;) Zresztą wiesz, że jesteś Kozak ;)

Edytowane przez triboy17@o2.pl
Odnośnik do komentarza

Tak rozkmniałem z tymi czasami co mi się nie aktualizują. Może coś z plikami w konsoli jest nie halo. Mam ich strasznie dużo. Jakieś zapisy z WHD. Co mogę usunąć, żeby nie stracić "sejwa"??? W ogóle nie kumam jak to jest zapisywane na dysku PS3, ogólnie stany gier. Mam jakieś dwa folder. W jednym ma jakiś plik z grą, a w drugim inne pliki-maaaaaaase plików z WHD. Coś mogę wyrzucić???

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich :D Po 3 próbach rejestracji w końcu udało mi się dostać na to forum... :unknown:

Kilka filmików (starych z przed roku co prawda) ale mogą się przydać niektórym jeśli chodzi o Barrel Rolle:

EDIT:

Filmiki pokazują się w wielkich oknach to żeby zaoszczędzić miejsce to tylko do playlisty podam link:

(zainteresowanych BR'kami interesują tylko 3 ostatnie filmy)

 

gigant84: Te pliki to zapisane duchy twoich przejazdów z najlepszymi czasami... tzn. większość z nich, bo jeden to właśnie zapis danych gry.

Aaaah, i nie masz ich co usuwać bo (tak myślę) nic to nie zmieni...

Edytowane przez Zero3Growlithe
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...