Skocz do zawartości

WipEout HD


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

No do przejścia kampanii na Elite jeszcze Ci trochę brakuje :P Jak tak patrzę na trofiki to Zico zrobiłem po niecałych 4 dniach od odpalenia gry, a kampania na Elite pękła w 16 dni :D

 

Pierwszy trofik też ciekawy: Execute 100 successful barrel rolls. :ninja:

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

jeszcze 3 etapy kampanii mi zostały. ogólnie wszystko prawie na złoto na elite - teraz nauczyłem się korzystać z Barrel Roli i Side Shiftów, więc jest prosto. Świetna gra, takiej mi brakowało. W dodatku ładna szybka płynna.

 

Chciałby się jakiś nowicjusz podobnie jak ja pościgać?

 

I jak do cholery mam zrobić BR na Moa Therma?

Odnośnik do komentarza

 

Jak tak patrzę na trofiki to Zico zrobiłem po niecałych 4 dniach od odpalenia gry

 

Coooooo??? :D

 

Sory mała poprawka, 4 dni i niecałe 17h :Dhttp://psnprofiles.com/trophies/36-WipEout-HD/GrzesPL&order=date#content Trzeci dzień od odpalenia gry, wtedy się wszystko zaczęło :woot: 99 okrążeń na Anulphie nie przyniosło sukcesu (trofik Lapped Out), więc postanowiłem skończyć kampanię na złoto (nie wszędzie na Elite, ale większość ;)). Nie pamiętam czy miałem jakąś przerwę czy przez dwa dni próbowałem, ale ostatecznie Zico pękł po chyba 300 okrążeniach (musiałbym posprawdać w temacie z trofikami).

 

Najlepsze jaja to i tak były przy robieniu Zone Zeus, który zostawiłem na koniec. Latałem razem z triboyem (jednym z tutejszych wymiataczy w Wipka i na świecie ;)) i każdy pobijał wynik drugiego. Ja zrobiłem 55 stref, on zrobił 57, ja 60 on 62 itd. itd. przez kilka dni. Punkt kilminacyjny był przy 72/73, gdzie tri miał chyba 73/74 (coś takiego to było). W końcu dnia następnego czyli 20 maja 2009 wpadło ostatnie złote trofeum i platynka :ninja: To było coś.

 

 

@c0r

Lojalność zdobywasz w każdym rozegranym wyścigu, czy to kampania, czy Arcade czy też Online. Każdy przejechany wyścig się liczy. Zdobycie 8k dla każdego statku to pikuś. Z tego co pamiętam to jeden wygrany wyścig na Elite w klasie Phantom to 300-480pkt(?) W zależności ile statków rozwaliłeś, jakoś tak.

Odnośnik do komentarza

Co jest trudnego w tym Zico? Ja go pobijam co każde okrążenie O_o

 

Dobra, bez chwalenia się. Założę się że każdy noob traci najwięcej czasu na pierwszym zakręcie. Jak chcesz go poprawnie pokonać to musisz po 1szym speed padzie użyć SS, a po 3cim speed padzie kolejny SS, trzymając się cały czas jak najbliżej wewnętrznej. Dalej dziób do góry > turbo > BR > dziób dalej do góry > skok i BR, reszte pokonujesz jak najlepszą linią jazdy (nie zapominaj o SS), BR przy wskoku na mostek może być trudny, ale nie jest on bardzo wymagany jeśli przejedziesz reszte idealnie.

Aha, wyskocz z mostku trochę wcześniej (SS w lewo), BR i traf w speed pada na ziemi, o wiele szybsze.

 

Pro tips:

Nigdy nie używaj air brake'ow (L2/R2), bo one Cie poprostu zwalniają, w końcu są to hamulce. (możesz je użyć jednie na pierwszym łuku, ale nie przesadzaj)

SS używaj głównie wtedy jak przejeżdżasz przez speed pad, dzięki temu efekt speed pada utrzymuje się dłużej. Na łukach bez speed padów również używaj SS, szybciej regenerujesz prędkość. (odsuń się trochę od bandy i użyj idealnie SS tak żeby statek znowu idealnie jechal przy bandzie).

 

Masz tu filmik w którym widać jak kontroluje SSy na wolniejszych klasach szybkości, szczególnie zobacz sobie trasę Talon Junction (ahh te stare wideo z turnieju...)

Odnośnik do komentarza

To nie czaje po co jechałeś teraz to Lapped Out, skoro nie próbowałeś w ogole ogarnąć Zico. Trzeba było porobić kampanię w tym czasie ;)

 

@Tidek

Ty mu tu porady dla zaawansowanych graczy dajesz, a on dopiero co grę odpalił :P BTW. widzę że Zico zrobiłeś 5 miechów po rozpoczęciu WIpka, co tak długo? :ninja:

Odnośnik do komentarza

Meh, rekord 31.11 z 3 beczkami :( Mój mistrz Zerathel trochę mnie podszkolił, więc da radę zrobić Zico z trzema beczkami? Bo na przy wjeździe na podest po prawej mi nie wychodzi.

 

 

 

 Dalej dziób do góry > turbo > BR > dziób dalej do góry > skok i BR, reszte pokonujesz jak najlepszą linią jazdy (nie zapominaj o SS)

 

dokładnie tak robię 2 pierwsze beczki.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Widzę, że jeszcze sporo osób pamięta o tym nieziemskim tytule, chyba pora zakupić po tych 5 latach grę ponownie. Dodatkowo jakieś dlc wyszło, zabawy cała masa się szykuje.


Btw. polecam sobie przypomnieć temat o WHD w dziale z trofeami - pogoń za pierwszą, forumową platynką był niesamowity w tamtym temacie. Dawaj następną część!

Odnośnik do komentarza

Aż z ciekawości odpaliłem Wipka i Zico pękł dopiero na 31 okrążeniu. Biorąc pod uwagę przerwę jaką miałem, bardziej wyjechaną gałkę itd. to nie ma tak źle <pocieszacz> Tym bardziej, że o mały włos, a bym pobił swój rekord ustalony dawno temu :D

 

Zico_zpsa9d3e6a4.jpg

 

Na deser zostawiłem sobie jedną przejażdżkę w Zone. 66 strefa to chyba nie tak źle, biorąc pod uwagę te same czynniki ;) Jedno muszę przyznać, dawno mi się tak ręce nie spociły podczas grania :D

 

Zone_zpsa1d61de9.jpg

 

Wśród znajomych ciągle jestem na szczycie jeżeli chodzi o punkty na Anulphie, ale chyba przysiąde na dłużej i spróbuje coś pobić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...