Skocz do zawartości

WipEout HD


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

No ja pierwszy raz grałeś to nie dziwne że było trudno. A nie było może czasem piątej gwiazdki? Jeśli są cztery klasy to mam nadzieje że na odstrzał poszedł Vector, nie Phantom.

W wersjach na PSP to właśnie klasa Flash była nowością po 4 klasach w Wipeout 2097 i Wipeout Fusion i 3 w reszcie. Możliwe, że powrócono do pierwotnej formuły.

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza
grałem i naprawdę jest szybko!!! Grałem każdą z dostępnych klas. 1, 2, 3 i 4 gwiazdkowe. Trudne to jak cholera, ale po raz pierwszy grałem w jakiegokolwiek wipeouta. Split screen działa równie wyśmienicie.

 

Kwapi sprawdź jak możesz filmiki od Grigoriego i napisz jak na oko oceniasz ,z której klasy one pochodzą.Chomi mi o to czy dalej jest mocno szybciej od tego...

Na necie już parę opinii spotkałem,że jednak jest wolno,choć ile w tym prawdy,a ile wyboru najniższej klasy wyścigów - nie wiem

Odnośnik do komentarza

podpisy pod filmikami z gametrailers,kotaku itp.Linków nie dawałem bo to raczej ploty i pewnie większość ludzi opinie wyraża na podstawie tego video z niewiadomego levelu wyścigów lub (i to pewnie 2% z tych komentarzy) na podstawie zagrania na GC w wyścig na niższej klasie.

 

ta seria zawsze cechowała się ogromną różnicą w prędkościach na poszczególnych klasach.Co się działo w najwyższych wie każdy ,kto grał we wcześniejsze części.Wiele osób za króla speed-racerów pewnie uważa Burnouta ale oni pewnie nie grali w stare wipeouty

Odnośnik do komentarza

Nie widzę różnicy zarówno w budowie planszy z marca 2008 i w obecnej formie. Sama rozgrywka przebiega podobnie z różnicą klas, bo trzeba pamiętać że na GC były dostępne 2 najwolniejsze klasy (z tego co ludzie pisali).

Epilesję mogą wywoływać szybko wyświetlane różnokolorowe obrazy, więc stawiał bym na sam sposób wyświetlania obrazu, albo jakiś filtr rzucony na ekran. Naprawdę nie mam pojęcia co w tej kwestii zrobiło SCEE, bo jak już pisałem tego po prostu nie widać.

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza

Porównałem filmiki z moimi odczuciami. Te filmiki z marca 08 i aktualny gameplay są takie same, albo bardzo zbliżone. Niestety nie grałem w Tryb Zone, tylko zwykły wyścig. Były 4 klasy do wyboru. Możliwe, że nie ma takiego blura strasznego, ale IMO efekt prędkości oddany jest doskonale. Jest szybko, trudno i cholernie niebezpiecznie. Przykro mi,że nie mam porównania do innych wipeoutów i jestem n00bem, ale takiego racera jeszcze nie widziałem. Płynniusi, ostry i doskonale się grało przez split-screen. Można było ustalić dużo rzeczy np. podzielenie ekranu. Wertykalne lub horyzontalne. Spadku jakości w trybie na dwie osoby nie zauważyłem. Co do audio sie nie wypowiadam, bo na GC było słychać wszystko tylko nie audio z gier xD

Odnośnik do komentarza
PS. Z plotek krążących po GC wynika, że premiera we wrześniu.

To by się nawet zgadzało z tym co zostało ogłoszone na PlayStation.Blog. Kilka tyg. po GC mają ujrzeć światło dzienne dokładne informacje o premierze, trofeach i cenie. Zwłaszcza, że te pojawiają się na tydzień, dwa przed samą premierą nowego tytułu.

http://blog.us.playstation.com/2008/08/20/...d-details-here/

For more game info check out www.WipEoutHD.com. We’ll be back with more on WipEout HD in the coming weeks, including the details on trophies, price, and release date - see keep your eyes peeled for more here on the PS Blog!

Obyśmy się zbliżali do finału tej nieustannie przekładanej premiery WHD.

Odnośnik do komentarza

Siren tyle zajmuje bo każdy przerywnik w tej grze choć wygląda jakby chodził na enginie gry to jednak jest nagrany w formie filmu,a tych filmików jest dość sporo-w czasie epizodów,przed epizodem,po zakończeniu trailer następnego itp.Stąd też zajmuje wszystko tyle miejsca.

 

Ja obstawiam,że gra będzie zajmowała mniej więcej tyle ile GT5P-czyli ok 4gb

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zone mode to tryb w którym z każdym okrążeniem nabieramy coraz większej szybkości, brak innych pojazdów, brak hamulców. Po pewnym czasie robi się naprawdę szyyybbbko czym samym odbijamy się od band i tracimy shillda, co doprowadza do wybuchu statku i napisu game over.

 

PS. Oczywiscie Zone znajdzie sie w ostatecznej wersji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...