Skocz do zawartości

WipEout HD


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

dziękuje,no to do 25 września....i mnie na forum nie znajdziecie od tego dnia :P (a 2 października w łapska dostanę jeszcze Fifę 09 i już chyba tv w mieszkaniu nie będę wyłączać)

 

20dolców cena-parodia,każdy kto ma PS3 musi tą grę mieć!!!(btw. ciekawe ile w Polsce sobie zarządają i czy ploty z blokadą zakupów z US są prawdą)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,40506;core.html

 

To ta plota-ale jak na chwilę obecną wp podało ją chyba jako jedyni na świecie więc wg mnie na 99% jest fałszywa :P

 

Choć nie powiem,perspektywa bycia odciętym od sklepu gdzie czasem gry są tańsze o 50% od PL STORE mrozi krew w żyłach

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Eurogamer - 9/10

http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=238638

 

In other words, WipEout HD looks f**king phenomenal.

The extra effort has paid off. The result is a game that commands your attention, ruthlessly hauling your eyes into the flatscreen while tickling your brain with impeccable track design and spine-snapping speeds. Sackboy may be the new face of PlayStation, but the console just hasn't been the same without WipEout. It's great to have it back.

Edytowane przez Snake_Plissken
Odnośnik do komentarza

o wow,recka eurogamer jeszcze bardziej mnie na to dzieło napala.

 

Rodzice mnie wyrzucą z mieszkania jak im za 10dni włączę Wipeouta z głośnikami z wieży na maxa :D (słuchawki trzeba by było załatwić do tego czasu :P)

 

BTW. potwierdzone,że gra chodzi w prawdziwym full hd,bez żadnego upscalingu itp(np GT5P mimo,że obsługuje 1080p chodzi na prawdę w mniejszej rozdziałce) ,jeśli dodamy do tego 60fps bez zwolnień to z miejsca Wipeout HD staje się jednym z najbardziej mocożernych gier na PS3,które pokazują na co stać chlebaka

Odnośnik do komentarza

Gra wygląda obłędnie. Troche żal, że to nie pełnoprawne Wipe4out, ale cena ok £11.99 ich usprawiedliwia.

 

 

Podobno na OST niektore kawałki pokrywają się z Pulse;/

Odnośnik do komentarza

oby były mniej hardcorowe trofea,bo serie uwielbiam i miałem nadzieję,że kilka pucharków w moje ręce wpadnie.Ale jeśli każde zadanie będzie podobne do tego Zone 75 to raczej zakładka Trophy będzie w tej grze świeciła pustkami-jestem fanem gier ale niestety nie zaliczam się do grupy growych ludzi "cyborgów" do ,których np Ninja Gaideny są banalne,a DMC kończą na Dante must Die z zamkniętymi oczami

 

tak BTW np w Fusion koleś zrobił zone 151 więc pewnie i w WP HD znajdą się maniacy ,którzy zrobią calaka(polecam obadać ten filmik jeśli ktoś uważa ,że np taki Burnout to najszybsze wyścigi-zobaczcie co się dzieje w trybie zone w tej grze)

 

http://pl.youtube.com/watch?v=Y0EL_bo_n3Y

 

 

narzekań na OST przed premierą nie rozumiem,przecież będzie można podkładać własną muzę z dysku więc w grze może mi nawet grać wiśniewski

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
narzekań na OST przed premierą nie rozumiem,przecież będzie można podkładać własną muzę z dysku więc w grze może mi nawet grać wiśniewski

Ale zawsze lepiej jest mieć coś nowego na wysokim poziomie niz odgrzewac stary kotlet. OST z poprzenich częsci znam po kazdej nutce.

 

Ja nie rozumiem myślenia "ost moze byc słaby, albo może go nie byc w ogole, bo i tak wrzuce własny". Akurat TA gra to IMO gra do, ktorej nie powinno sie wkładać własnego podkładu. To tak jakby wrzacac jakieś manieczki do REZ'a.

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza

ja w pulse nie grałem więc do mnie i tak OST z gry będzie dobry(tak btz to już chyba 5 lat mija od ostatniego kontaktu mojej osoby z tą serią)

 

Akurat manieczki,kanikuły ani inne tego typu bajery za mój podkład z dysku w tej grze nie będą robić :P.Tytuaj trzeba innej muzyki elektronicznej,bez wokalu,trans,ambient,dobry bass itp

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...