Skocz do zawartości

WipEout HD


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

WipEout HD official Soundtrack:

 

Booka Shade - Steady Rush

DJ Fresh - X-Project (100% Pure Mix)

Ed Rush, Optical & Matrix - Frontline

Kraftwerk - Aero Dynamik

Mason - Exceeder (Special Mix)

MIST - Smart Systems

MoveYa! & Steve Lavers - Chemical

Noisia - Seven Stitches

Stanton Warriors - Tokyo

Edytowane przez Butcher
Odnośnik do komentarza

Nie no jak dla mnie soundtrack bombowy :D słucham głównie drum and bejsów więc jest dobrze :D Noisia, Ed Rush z Opticalem, Dj Fresh :D ja i tak pewnie sam nawrzucam bassow do sound tracku i bedzie dobrze. a kawalki ktore wpasuja sie w klimat napewno nie zabraknie. Nie tylko basow. Co nie zmienia faktu ze OST w grze jest bardzo wazny i nie powinnien byc nigdy olewany przez developerow.

Edytowane przez Skotnik
Odnośnik do komentarza

Pełna lista według PS3site.

" Bronze Trophies

 

* Uplift - Obtain a medal for every cell in Uplift

* Warped - Obtain a medal for every cell in Warped

* Frenzy - Obtain a medal for every cell in Frenzy

* Vertigo - Obtain a medal for every cell in Vertigo

* Head Rush - Obtain a medal for every cell in Head Rush

* Speed Freak - Obtain a medal for every cell in Speed Freak

* Dropzone - Obtain a medal for every cell in Dropzone

* Meltdown - Obtain a medal for every cell in Meltdown

* Smile Please (Hidden) - Use Photo Mode to take a photo

* Rookie Reward (Hidden) - Win any race with Pilot Assist on.

* 1 Gold Medal won, 86 to go… (Hidden) - Obtain your first gold medal

* Happy Accident? (Hidden) - Execute your first successful barrel roll

* Keep Rollin’ (Hidden) - Execute 100 successful barrel rolls

* Flatland Flyer - Execute and land a successful barrel roll on Moa Therma

* Own The Zone - Get 20 consecutive perfect zones in a single Zone Mode event

* Double Kill - Eliminate at least two opponents in any race

* Endurance - Finish an online 12 race tournament

* Connected 1 - Finish 10 online races

 

Silver Trophies

 

* Campaign Legend - Obtain a gold medal for every cell in Race Campaign

* Airbraker - Reach Zone 50 (Subsonic) in Zone Mode on any track using only airbrakes and sideshift. Motion sensor controls must be turned off.

* Tournament Ace - Win every race of an 8 stage Racebox tournament on Skilled or Elite difficulty.

* Connected 2 - Win 10 online races.

* Lapped Out - Complete 99 laps in a single Racebox, Speed Lap session.

* AG Assassin - Eliminate 50 online opponents

* WipEout Dis(pipi)le - Obtain 100,000 loyalty points for any team.

 

Gold Trophies

 

* Zone Zeus - In Zone Mode, reach Zone 75 on any track

* Arcade Perfect - Finish 1st on all 16 tracks in Phantom class Racebox races on Elite difficulty.

* Beat Zico - Equal or beat the lap time of 30.82 seconds on Anulpha Pass (Forward), Speed Lap, Venom using the Piranha.

* Livery Liberation - Unlock every ship skin in the game.

 

Platinum Trophies

 

* Transcendence - Earn all the trophies in the game"

Edytowane przez Hysz
Odnośnik do komentarza
Pojawiła się recenzja na GameSpocie i gra otrzymała tam tylko 7,5. Wiem, że serwis ów znany jest z nieco kontrowersyjnych ocen, ale i ciężko odmówić im profesjonalizmu. Nic, czekamy na IGN, interesuje mnie także opinia brytyjskiego Edge.

 

 

Na IGN masz ocenione na 9,2 - ja osobiście bardziej ufam IGN ale rób jak chcesz.

 

Link do recenzji:

 

http://uk.ps3.ign.com/articles/910/910419p1.html

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza
Pojawiła się recenzja na GameSpocie i gra otrzymała tam tylko 7,5. Wiem, że serwis ów znany jest z nieco kontrowersyjnych ocen, ale i ciężko odmówić im profesjonalizmu. Nic, czekamy na IGN, interesuje mnie także opinia brytyjskiego Edge.

 

 

Na IGN masz ocenione na 9,2 - ja osobiście bardziej ufam IGN ale rób jak chcesz.

Moje zaufanie do obu serwisów jest podobne, z naciskiem na IGN, ale staram się patrzyć na sprawę z szerszej perspektywy, a ta ocena z pewnością nie wzięła się z niczego. Jednak dopiero średnia na Gamerankings da mi odpowiedź, której poszukuję: czy dla tej gry warto zainwestować w PS3.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

przeczytaj sobie reckę na gamespocie-oni zarzucili jej tylko jedną wadę,reszta to zachwyty nad grą.Tą wadą jest mianowicie fakt,że trasy,pojazdy i muzyka pochodzą z wersji na PSP ,oczywiście teraz wszystko śmiga w Full HD w 60fps.Jeśli grałeś w Wipeouta na PSP to może to być dość spora wada dla Ciebie.Ja w niego nie grałem i tak jak każdy recenzent -będę zachwycony.

 

Powtarzam do mnie to największy ekskluzyw na PS3 w tym roku-jeśli do tego dość szybko zaczną wychodzić obiecane dodatki to już całkiem odjazd

Odnośnik do komentarza
Pojawiła się recenzja na GameSpocie i gra otrzymała tam tylko 7,5. Wiem, że serwis ów znany jest z nieco kontrowersyjnych ocen, ale i ciężko odmówić im profesjonalizmu. Nic, czekamy na IGN, interesuje mnie także opinia brytyjskiego Edge.

 

 

Na IGN masz ocenione na 9,2 - ja osobiście bardziej ufam IGN ale rób jak chcesz.

Moje zaufanie do obu serwisów jest podobne, z naciskiem na IGN, ale staram się patrzyć na sprawę z szerszej perspektywy, a ta ocena z pewnością nie wzięła się z niczego. Jednak dopiero średnia na Gamerankings da mi odpowiedź, której poszukuję: czy dla tej gry warto zainwestować w PS3.

To zmienia postać rzeczy. Jeżeli dla tej gry chcesz kupić PS3 to się faktycznie wstrzymaj. Ja kupiłem dla MGS 4 ale jak mam byś szczery to nawet recenzji nie czytałem bo chciałem po prostu zobaczyć koniec historii Snake'a. Wipout'a kupię. Nie wiem czy od razu po premierze (czyt: za tydzień) ale kiedyś na pewno.

Odnośnik do komentarza
przeczytaj sobie reckę na gamespocie-oni zarzucili jej tylko jedną wadę,reszta to zachwyty nad grą.Tą wadą jest mianowicie fakt,że trasy,pojazdy i muzyka pochodzą z wersji na PSP ,oczywiście teraz wszystko śmiga w Full HD w 60fps.Jeśli grałeś w Wipeouta na PSP to może to być dość spora wada dla Ciebie.Ja w niego nie grałem i tak jak każdy recenzent -będę zachwycony.

 

Powtarzam do mnie to największy ekskluzyw na PS3 w tym roku-jeśli do tego dość szybko zaczną wychodzić obiecane dodatki to już całkiem odjazd

Wadą to dla mnie nie jest, bo jestem niepoprawnym fanem serii od początków jej istnienia, choć akurat w Pulse i Pure grałem dość krótko, z racji tego, że PSP nie posiadam. Natomiast śmiem wątpić w profesjonalizm autora recenzji, jeśli rzeczywiście tak niską ocenę wystawił z podanych przez Ciebie powodów. Jak sam powiedziałeś, nie każdy miał kontakt z wersjami na handhelda, stąd winno się WipeOuta HD traktować jako osobny tytuł. Wygląda na to, że tak postąpiły inne serwisy, dlatego różnice w ocenach są stosunkowo duże.

 

To zmienia postać rzeczy. Jeżeli dla tej gry chcesz kupić PS3 to się faktycznie wstrzymaj. Ja kupiłem dla MGS 4 ale jak mam byś szczery to nawet recenzji nie czytałem bo chciałem po prostu zobaczyć koniec historii Snake'a. Wipout'a kupię. Nie wiem czy od razu po premierze (czyt: za tydzień) ale kiedyś na pewno.

W zasadzie to jedyny tytuł na PS3, który mnie obecnie tak interesuje, powody podałem w powyższym komentarzu. Oczywiście są inne warte uwagi, ale nie przekonują mnie one w takim stopniu, żebym dokonał zakupu tego sprzętu już teraz. Jak już ktoś z forumowiczów położy ręce na tej grze, prosiłbym o opinie na jej temat.

Odnośnik do komentarza

To dobrze, wersje na PSP rozwaliłem praktycznie w każdym calu. W sumie już od początku wiedziałem, że WHD będzie bazować na trasach z Pulse i Pure, przez co traktowałem to jako dobry trening przed "pełnoprawną" częścią serii. Mam nadzieję, że nie będzie nam długo dane czekać na dodatki, czyli nowe paczki tras do WHD.

Odnośnik do komentarza
ludzie gdzie moge znalesc soundtrack do W2097? mam to na kasecie ale juz nawet nie mam jak tego odsluchac w dobie postepu technologicznego...

Miłego słuchania W2097 soundtrack

 

Pamiętam że były dwie płyty z muzą z W2097. Jedna w kolorze bodaj różowym czy pomarańczowym a druga w srebrnym.

W tym linku jest chyba muza z srebrnej albo jest to niepełny soundtrack. Na mojej płycie Atom Bomb był w wersji z wokalem i na pozycji chyba 10 był utworek Music (nie pamiętam artysty).

Odnośnik do komentarza
ludzie gdzie moge znalesc soundtrack do W2097? mam to na kasecie ale juz nawet nie mam jak tego odsluchac w dobie postepu technologicznego...

Miłego słuchania W2097 soundtrack

 

Pamiętam że były dwie płyty z muzą z W2097. Jedna w kolorze bodaj różowym czy pomarańczowym a druga w srebrnym.

W tym linku jest chyba muza z srebrnej albo jest to niepełny soundtrack. Na mojej płycie Atom Bomb był w wersji z wokalem i na pozycji chyba 10 był utworek Music (nie pamiętam artysty).

http://rapidshare.com/files/147238365/Wipeout_2097.rar z mojej kolekcji, jest tu 14 utworów, a ten 10 kawałek to do Daft Punk - Musique ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...