Skocz do zawartości

WipEout HD


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem kupić na PSstore US ale jak widzę że jest niejasna sytuacja z tym region locked i grą online to wolałem wydać te śmieszne 65zł niz potem kupowac ponownie.

Szkoda tylko że dziś nockę spędzę w pracy więc pewnie pogram dopiero jutro, jak włączę teraz to o robocie zapomnę ;)

 

Małe info dla fanów serii Wipeout (jeśli tacy są ;))

 

Wkrótce w dziale "Muzyka Gracza" wstawię wszystkie soundtracki z serii Wipeout (Wipeout, WipeoutXL,Wipeout2097,Wipeout3,Wipeout Fusion,Wipeout Pure, Wipeot Pulse) więc bądźcie czujni :)

 

 

Odnośnik do komentarza

gre sciagalem z polskiego psstore.. najpierw Game unlock sciagnalem a pozniej gre. Gra dziala bez problemu , tak samo sie sciagala. Gra graficznie miazdzy a tryb zone to juz wogoloe wypas.... nie da si etego opisac... plynnosc i przepych grafiki i ten gameplay.

 

Odpalil tez meczyk online - jeden bo jeden ale wszytstko ok .. najpierw wybieramy region w jakim sie znajdujemy a pozniej juz tylko szybki wybor co gdzi ejak .. proste jak budowa cepa... naprawde niezle. Lagów nie zauwazylem , pelny hardcore:)

 

.....ach ten tryb zone.....

Edytowane przez Styku
Odnośnik do komentarza

grę idzie dzielić,nie ma blokady na regiony w multi(po prostu jak wchodzimy w online wybieramy serwer/region z wszystkich dostępnych-US,JPN,EU itp)

 

Niewiarygodna gra,wprost coś niesamowitego,jak ta gra chodzi,ta szybkość,tekstury,przejrzystość,ostrość obrazu........

 

Tryb zone jest fenomenalny-nawet własna muza z dysku odziaływuje na trasę!!wszystko wkoło rusza się w rytm muzyki,co pewien czas zmieniają się kolory całej planszy-to trzeba zobaczyć!!!

 

Król future racerów i wyścigów arcade wraca w wielkiem stylu...wraca na swój tron

Odnośnik do komentarza

Ciekawe jak tam sprzedaż....i czy w ogóle będą jakieś infa na ten temat. Jeśli dobrze pamiętam to np wyników sprzedaży i DLu Sirena próżno było szukać, a bardzo jestem zainteresowany tym ile kopii zostało już pobranych @_@ ....

 

Jeśli wyniki będą super to można by się spodziewać dobrego DLC do wipeout w późniejszym terminie xD

 

@ Ficuś - weź nie rób mi głodu :/ dlaczego akurat dzisiaj w pracy jestem T_T

Odnośnik do komentarza

wlasnie skonczylem 4 h z ta gierka i nei mam dosyc, ta grafa miazdzy , nawet Uncharted mnie tak nie zszokowal czy tez GranTourismo. Grafika plynie az milo.. a online wciaga niemilosiernie, czasem jest taka jadka na trasie. Do tego dochodza niesamowite efekty broni jak BOMBA ( mina wybuchajaca) albo "trzesienie ziemi".. ehc , ludzie wyobrazcie sobei np. w media jakis 50calowy tv HD, kino domowe i ps3 podpiete pod tv z ta gra... konsole i tv rozchodzilyby sie jak cieple buleczki. dla mnei jeden z peirszych systemsellerow takich real.

 

LUDZIE ja gralem w wipeouta na psx-ie a ten to moja druga stycznosc z takim rodzajem gier... wiec maniakem nie jestem a gra mnei powalila grywalnoscia!!!

Odnośnik do komentarza

MOTYLA NOGA !! Co za gra !!

 

Właśnie skończyłem 4 godzinne posiedzenie z grą ledwo odrywając się od pada (syndrom: tylko jeszce jeden wyścig) Jak już koledzy pisali gra wygląda obłędnie i jest ultra płynna, grając przez net nie zauważyłem żadnych problemów, pyk, pyk i już grasz online.

 

Tryb Zone jest przepiękny, taki "wipeoutowski survival", tylko Ty, trasa i rosnąca prędkość.

 

Gra urywa jaja, a tryb online (i z pewnością dodatki z pss) da prawie nieskończone pokłady rajcowności.

 

 

 

Ps. Chyba nabawiłem się odcisku na kciuku (z przyzwyczajenia gram na krzyzaku) :D

 

 

Odnośnik do komentarza

nie jestem w ogole fanem scigalek, ale to co tu sie dzieje to przechodzi ludzkie pojecie. ktokolwiek bal sie o szybkosc tej gry to moze kupowac w ciemno. gra smiga tak szybko (klasa phantom) ze czasami trudno sie polapac.

najlepsze jest to ze wipeout jak dla mnie to teraz prawdziwy system seller. gre kupilem tylko dlatego ze od 3 miechow nie kupilem zadnej gry a cod4 mi sie znudzil. warta kazdego centa.

kupowac i grac. na pewno nikt nie pozaluje.

 

ps. po kilku wyscigach w zon'ach rozumiem dlaczego gra nie przeszla testow na epilepsje. to co tu sie dzieje po przekroczeniu 20 zony to istny obled. do tego te wykrecone kolory - ta gra to klimat w pelnym wydaniu.

Odnośnik do komentarza
ludzie w pracy myśleli, że wczoraj pochlałem, a tu po prostu do rana grałem w łajpouta...... Mocarna gra.

 

Hehe, ja też siedzę z podkrążonymi oczami. Przed samym wskoczeniem do wyra postanowiłem "tylko" sprawdzić tryb zone z własną muzą, skończyło się na posiedzeniu w multi do ok 3 w nocy. Wymiana ognia, przepychanki, jednym słowem młyn :). Wkurzać jedynie mogą mośki które  nie czytają tego co jest napisane na ekranie i nie potrafią uruchomić wyścigu (jak host się rozłączy wówczas hostowanie przechodzi na innego gracza).

 

Ciekawym bajerem są nowe manewry, szybki przeskok w prawo lub lewo (2xL2/R2) czasami pozwala to uniknąć kraksy lub zebrać powerupa jednak bywa zdradliwe gdyż przez źle wymierzony skok lądujemy na bandzie i kończymy manewr ze sporą stratą czasu.

Barrel roll to obrót wokół własnej osi wykonywany w czasi skoku (lewo,prawo,lewo), poprawnie wykonany dodaje nam niezłego kopa po wylądowaniu lecz zabiera ciutkę energii a w trybie zone jego wykonanie skutkuje podbiciem ilości punktów.

Odnośnik do komentarza

ja już chce do domu grać !!!a muszę w pracy siedzieć do 16 :( Wczoraj grałem do 1 w nocy-power tej gry jest nieziemski,do mnie to był obok LBP największy ekskluzyw na ps3 końca tego roku i się nie myliłem.Nonstop mam w myślach multi i tryb Zone :D

 

 

zone75 i trofeum za nie chyba jest dla mnie niewykonalne :P

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

...............

 

.....................

 

Jezu, nie jestem religijny ale muszę to z siebie wyrzucić! JEEZUUU ta gra to obłęd!! i pomyśleć, że tylko 65zł kosztuje.......a zone to już LOLZ, jak muzyka gra i wszystko w jej rytmie się do okoła zachowuje haha...najbardziej to podobają mi się basy na jezdni @_@ o 60fps to już nie wspomne, do tego FULL HD + zestaw 5.1 i gra niszczy wszystko co do tej pory widziałem, a grałem przecież w MGS4 na tym zestawie @_@....

 

to jest mój drugi wipeout od czasów pierwszego.....361 miejsce za drugim podejsciem na pierwszym torze xD

 

EDIT:

zgodze się co do zone 75....przy zone 24 już mi migało jak poje@#@ oO

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...