Skocz do zawartości

Star Wars: Force Unleashed


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zapomniałem że SW to głównie produkt na USA ale sam jestem fanem i wiem że SW ma wielu fanów również w Polsce dlatego poczekam na ich reakcje. Mi chodzi tylko o to żeby nie wyrypać kasy na coś co mnie nie będzie bawić bo to że lubię SW to nie znaczy, że będę sypał forsą za każdym razem gdy coś nowego wrzucą do sklepów.

 

Tak w skrócie - jestem po prostu ostrożny i poczekam na dodatkowe komenty (które potem skonfrontuję z tymi z za oceanu).

 

 

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 344
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie zapomniałem że SW to głównie produkt na USA ale sam jestem fanem i wiem że SW ma wielu fanów również w Polsce dlatego poczekam na ich reakcje. Mi chodzi tylko o to żeby nie wyrypać kasy na coś co mnie nie będzie bawić bo to że lubię SW to nie znaczy, że będę sypał forsą za każdym razem gdy coś nowego wrzucą do sklepów.

 

Tak w skrócie - jestem po prostu ostrożny i poczekam na dodatkowe komenty (które potem skonfrontuję z tymi z za oceanu).

Ale takiego GTA IV np. nie bałbyś się kupić prawda? Przecież to myślenie typu "e tam, nawet jak mi się nie spodoba, to sobie wmówię, że mi się podoba, no bo przecież dostało same 10, a miliony much nie mogą się mylić".

 

Jak zawsze podkreślam, zwykłe demo SW: FU dało mi więcej frajdy, niż większość pseudo hitów.

Odnośnik do komentarza
olsen - a poziom trudności jak? w demo dało się zginąć, ale generalnie to nędza była i się robiło ludzi jak chce. jest szansa na hardkory jak na very hard w God of War?

 

Jest kilka poziomów trudności: "Apprentice, Sith warrior, Sith Lord i jeden zablokowany :P wiec można się dużo po ostatnim spodziewać.

 

Ja obecnie gram na "Sith warrior" i muszę przyznać że w kilku momentach kląłem jak nigdy :P a co będzie na najwyższym ?? ooo aż już się boje :D :D

 

NA obecnym poziomie są łatwiejsze i trudniejsze plansze: jedna przechodzisz bez problemowo a na innej meczysz się, giniesz aż w końcu się uda :P. Co do bosow tak samo, jeden okazuje się za pierwszym razem pociachać a inny to ..... szkoda gadać :P :P :starwars: . Rodziców aż rozzłościłem tak się darłem w TV'ka takiego denerwującego miałem :D. Także można rzec że nawet jeśli wybrało się jeden poziom trudności to i tak w samej grzej też jest różnie i łatwiej i trudniej. Jednak jak się jest fanem to się na to nie patrzy, byle rzucić kogoś w drzewo albo "pomachać" nim i mieć frajdę jak się kręci w kółko :D. Takie wrażenia są bezcenne :) :slinotok:

 

Także hardcore na najwyższym poziomie trudności na pewno będzie :D :D

 

- Koten :vincencik:

Odnośnik do komentarza
Nie zapomniałem że SW to głównie produkt na USA ale sam jestem fanem i wiem że SW ma wielu fanów również w Polsce dlatego poczekam na ich reakcje. Mi chodzi tylko o to żeby nie wyrypać kasy na coś co mnie nie będzie bawić bo to że lubię SW to nie znaczy, że będę sypał forsą za każdym razem gdy coś nowego wrzucą do sklepów.

 

Tak w skrócie - jestem po prostu ostrożny i poczekam na dodatkowe komenty (które potem skonfrontuję z tymi z za oceanu).

Ale takiego GTA IV np. nie bałbyś się kupić prawda? Przecież to myślenie typu "e tam, nawet jak mi się nie spodoba, to sobie wmówię, że mi się podoba, no bo przecież dostało same 10, a miliony much nie mogą się mylić".

 

Jak zawsze podkreślam, zwykłe demo SW: FU dało mi więcej frajdy, niż większość pseudo hitów.

 

 

GTA IV nie mam i nie kupie:P(chyba ze bedzie kosztować jakieś 60 zł) dlaczego?? bo seria znudzila mnie przy okazji trzeciej odslony! A dema SW nie mam (jakoś na polskim PS Store mi umknęło - jest w ogóle??)

 

Tak żeby to zakończyć - recenzje to dla mnie taka porada. Nigdy czyjaś opinia nie jest decydująca tylko bardzo pomocna.

Odnośnik do komentarza
ściągaj od razu! To jest gra typu kochaj albo rzuć. Jako jakąś gwarancje jej jakości i różnorodności przechodzenia, powiem, że demko przeszedłem 21 razy :D I za każdym razem zaje.biste uczucie.

Jak wyjde z pracy to lookne na polski PS Store (innego i tak nie włączam) i jak będzie to zassam i sprawdzę. Kto wie...może akurat mi podejdzie.

Odnośnik do komentarza

Ktoś wcześniej napisał, że kupi tę grę dla wspaniałej opowieści (znaczy sie fabuły ??). No ja mam nadzieję, że fabuła da radę, jednak chyba w tym wypadku nadzieja jest matką głupich (jestem debil ? hmmm ;D).

Raczej wiadomo że główny bohater tak czy siak przejdzie na jasną stronę mocy. Nie ma bata, KOTORa z tego nie zrobią, gierka będzie liniowa a i o wyborze jasnej/ciemnej strony mocy będzie można zapomnieć. Pozosteje się jedynie modlić o jakieś fajne twisty w fabule.

Czekam na recke w PE.

 

Ps. PE rządzi, PE radzi, PE nigdy Was nie zdradzi hehe :)

Odnośnik do komentarza

Są 2 zakończenia

 

@down: coś w tym stylu

Jeszcze mogę dopowiedzieć że "Ciemne" zakończenie sporo miesza w sadze

 

PS. Jeśli ktoś chce sobie walnąć mocne spoilery to oba zakończenia (bez oryginalnego dźwięku i w kiepskiej jakości) są u mnie na youtube. (Link w podpisie)

Edytowane przez wojnar
Odnośnik do komentarza

Grę na razie dopadłem na PSP - wiem że to popłuczyny z PS3/XO ale nie moglem się powstrzymać. Jeżeli fabularnie nic się nie będą różnic to:

 

Ktoś wcześniej napisał, że kupi tę grę dla wspaniałej opowieści (znaczy sie fabuły ??). No ja mam nadzieję, że fabuła da radę, jednak chyba w tym wypadku nadzieja jest matką głupich (jestem debil ? hmmm ;D).
Z tego co widziałem na PSP fabuła nie jest taka zła - IMO trochę lepiej niż w Jedi Outcast. Za to voice acting strasznie mi się podobał :)

 

Raczej wiadomo że główny bohater tak czy siak przejdzie na jasną stronę mocy.

tu akurat zgadłeś, zmienia się pod wpływem miłości do pani pilot

 

 

Pozosteje się jedynie modlić o jakieś fajne twisty w fabule.
Ze dwa fajne są ;)

 

Są 2 zakończenia

Są dwa (w każdym razie na PSP) i sprowadzają się do wyboru na koniec gry. Ja widziałem jedno gdzie uczeń Vadera ........ginie po walce z imperatorem :)

 

 

(Fajnie by było zaciukać Vadera, Imperatora i samemu zająć jego miejsce hehe)

Może i nie zajmujesz ich miejsca ale można się nad nimi poznęcać

Ogólnie raczej gra się kończy tak jak powinna żeby była spójna z ep.4 wiec nie jest źle :)

 

ponieważ ta gra nie wchodzi w kanon Star Wars
Z tym zakończeniem co jest to może wejść :P Edytowane przez the_m
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...