Skocz do zawartości

Star Wars: Force Unleashed


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 344
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

http://www.ps3site.pl/definicja-nowej-generacji

polecam, robi spore wrażenie!

 

 

No fakt,wrazenie robi i to bardzo duuuuuze. Szkoda,ze nie jestem fanem SW ale powiem szczerze,ze zaczolem sie juz zastawiac nad tym tytulem;D Jednak Havok ma moc,fizyka fajnie zrobione, moze za bardzo Ci kolesie lataja;P Szkoda,ze nie pokazali jakiejs fajnej walki na miecze, zawsze mi sie to podobalo, jednak filmik prezentuje fizke gry i silnik graficzny tez jest OK;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

filmik, screeny (11) i ....

GRWYALNY Vader!!! ;)It's like a childhood fantasy come true! :)

 

http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=181616

filmik bezposrednio: http://www.vanityfair.com/culture/features...ars_video200803

 

Normalnie napalilem sie na ta gre jeszcze bardziej! To bedzie hiciorek ;)

Edytowane przez the_m
Odnośnik do komentarza
Nawet na Wii ma wyjść...

Ale tylko wersja na X360 i PS3 będzie zawierać tą świetną fizykę ;). Poza tym, wersja na Wii jest robiona przez innego developera, więc nie ma obaw, że coś zwalą przez multi-platformowość. Pozycja dla fana Star Wars (mnie np.) jest obowiązkowa. Marzy mi się strasznie KOTOR III w takiej grafice i fizyce.

Odnośnik do komentarza
Wyrażę się tak:

Jest to jedna z trzech gier dla których kupię next-gena (już 13% xD). Oprócz GTA IV i Burnouta to napalam się strasznie na to. Jak będzie lepsze niż Jedi Academy to hit murowany!!!

oj tak, Jedi Academy było genialnym tytułem, do dzisiaj go ciepło wspominam ;) (wszelkie KOTORy mi nie przypadły do gustu). U mnie jest 70% i także zamierzam ten tytuł nabyć :D

Odnośnik do komentarza
Wyrażę się tak:

Jest to jedna z trzech gier dla których kupię next-gena (już 13% xD). Oprócz GTA IV i Burnouta to napalam się strasznie na to. Jak będzie lepsze niż Jedi Academy to hit murowany!!!

oj tak, Jedi Academy było genialnym tytułem, do dzisiaj go ciepło wspominam ;) (wszelkie KOTORy mi nie przypadły do gustu). U mnie jest 70% i także zamierzam ten tytuł nabyć :D

Jeżeli będzie się grało jak w Jedi Academy, plus ta świetna fizyka i dużo więcej kombosów to hit jest murowany. Ludzie kupią to choćby po to, aby porządnie pociachać mieczem i porzucać szturmowcami imperium :( Wkurzające trochę to przedłużanie premiery, ale mam nadzieję, że lato już będzie na 100%. Taki początek Lipca mi całkowicie odpowiada.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

I chyba w wersji na Wii jest dodatkowo grywalny w scenie z epizodu VI na Bespin. Z tego co pamiętam z trailera na GT. Będziemy walczyli z Lukiem ;D:D:D

Jeśli gra będzie tak dobra na jaką wygląda to jest to murowany hit. Coś czuję, że rok 2008 przebije 2007.

-GTAIV

-MGS4

-NGII

-Mercenaries 2

-STAR WARS: THE FORCE UNLEASHED

 

Ja zamawiam preordera. TO chyba będzie jedyna gra, na konsole, którą zamówie tym sposobem. Ja na PS3, mój kumpel na PS2.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość Mr. Blue
Milo ze jest ktos poza mna

 

No, jeszcze ja jestem. :lol:

Jakoś się nie udzielałem, ale naprawdę kibicuje temu projektowi... Jeżeli gra nie zatraci się przez wspaniałą fizykę cząsteczkową i zaoferuje nam porządną rozwałkę Mocą i Mieczem to będziemy naprawdę w niebo wizięci...

 

Niech to będzie godny następca Jedi Academy. I niech moc będzie z nim!

Odnośnik do komentarza

Bedzie multi? Wypas ! Tylko mam nadzieje, ze bedzie lepsze niz w bodajze Sith Lords ( chyba taki gierka miala podtytul, ale nie jestem na 100% pewien ) na ps2, bo tam multi ograniczal sie do malo rozbudowanej bijatyki 1vs1 i co-op'a. Coop niestesty byl strasznie krotki ( gra nie toczyla sie na planszach z singla, tylko na specjalnie przygotowanych ), wiec nie bylo duzo tej gry w multi :/

Odnośnik do komentarza
Bedzie multi? Wypas ! Tylko mam nadzieje, ze bedzie lepsze niz w bodajze Sith Lords ( chyba taki gierka miala podtytul, ale nie jestem na 100% pewien ) na ps2, bo tam multi ograniczal sie do malo rozbudowanej bijatyki 1vs1 i co-op'a. Coop niestesty byl strasznie krotki ( gra nie toczyla sie na planszach z singla, tylko na specjalnie przygotowanych ), wiec nie bylo duzo tej gry w multi :/

Nie będzie multi dla wersji na X360 i PS3. Multi będzie tylko dla Wii. A gra o której mówisz, to Revenge of the Sith :).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...