Skocz do zawartości

Star Wars: Force Unleashed


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 344
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zwolnień nie było, ale bugów za to całkiem sporo, nawet po patchu :/ tak czy siak genialna gra, a FU to zupełnie inna bajka. Widocznie do świata SW pasują gry FPP/TPP w stylu JK, RPG w stylu KOTORa, ale już nie bardzo rzeczy pokroju Heavelny Sword. Strasznie IMO się to po prostu gryzie z tym do czego fani są przyzwyczajeni. END

Odnośnik do komentarza
Nie grałeś w FU i się wypowiadasz na temat gry? Co do KOTOR2 to na PC nie zauważyłem żadnych zwolnień ;]

O boże... czy ja naprawdę muszę się tak zniżać.

 

Nie grałem i o to właśnie chodzi. Nie będę się wypowiadał, czy gra jest A, czy jest Be, bo w nią nie grałem. Stronę temu przeprowadziliśmy dyskusję na ten temat. Chcesz wiedzieć, o co mi chodzi, to poczytaj.

 

Co do KOTORa 2, wybacz, ale to Xbox był zawsze jego przodującą platformą. PC dostał tylko konwersję, w dodatku o kilka miesięcy później (jak KOTOR 1), więc KOTOR 2 był pisany wyłącznie pod kątem Xboxa. Nie byli wstanie czegoś zrobić, to po prostu to zostawili. Dlatego pisanie o jakimś KOTOR 2 na PC (kogo to obchodzi), jest zwyczajnym przejawem ignorancji i robienia drugiej osobie (w tym przypadku mnie) na złość.

 

To, że dopiero się od tej generacji zacząłeś grać na konsolach, nie znaczy, że wszyscy tak robili. Dobra, skończmy tą głupią gadkę o innych grach ze świata SW. Nie widzę sensu w wprowadzeniu tej głupoty nadal.

Odnośnik do komentarza

Jedyna osoba, ktora sie tu osmiesza jestes ty, hansatan (interesujacy nick, prawie jak jogurtdiabel albo kalafiordemon).

 

To, ze wiekszosc osob grala na PC nie zmienia faktu, ze gra byla robiona pod konsole. PC dostal konwersje. Poza tym co to znaczy z lepszym kodem? W jakim sensie lepszym? Lekka optymalizacja i ew. zmiana w interfejsie. Z tego co mi wiadomo content pozostal ten sam.

 

A teraz cos, co mnie rozbawilo. Piszesz:

Nie grałeś w FU i się wypowiadasz na temat gry?

Natomiast wczesniej:

Kotor był robiony przez bioware i to był wyjątek, a reszta to sami widzicie jaka miernota

Force Unleashed jest zrobiony na zawołanie i to widać, tyle...

 

I mala rada na zakonczenie.

daj sobie sianka
Odnośnik do komentarza

Po wczorajszej premierze "Wojny Klonów" aż naszła mnie chęć pocisnąć w tą gre :P

 

Pograłem dzisiaj chwile na PS2,jedno co wali po oczach to pikseloza i jednak mi sie wydaje że to biedniejszy kuzyn od tych z PS3/Xbox360,jakos tak dziwnei sie gra,bynajmiej gorzej niż w demko,ale pogram do końca by poznać fabułe.

Odnośnik do komentarza
No co ty świrujesz? To dawaj tu od razu mega recenzje? Kurcze....byle do piątku.

No więc tak:

 

jak to mówi mój brat największą frajdę sprawia zabawa mocą :D i wcale się to nie nudzi :) Fabuła jest świetna. Brat twierdzi, że zabawa moc tak go pochłania, że nie zwraca uwagi na inne aspekty gry :P fan gwiezdnych wojen powinien się czuć jak u siebie w domu :) i dla niego to jest po prostu must have.

 

Fajną sprawą jest opcja customizacji postaci i miecza świetlnego :) Chcesz mieć zielony, niebieski, żółty, fioletowy kolor miecza świetlnego ? nic trudnego, z rozwojem fabuły będziesz otrzymywał te kolory. Być jak Qui Gon Jin... bezcenne 8)

 

elementy RPG'

za pokonanych przeciwników dostajesz tzw Force Points (coś jak exp). Pasek FP znajduje się pomiędzy życiem a mocą w lewym górnym rogu ekranu. Gdy napełnisz go do pełna zdobywasz po 1 pkt do każdej z kategorii umiejętności, czyli:

Force Talents (czyli umiejętności bierne)

Force Powers (czyli pioruny, rzut mieczem w przeciwnika, pchnięcia itp)

Force Combos (wiadomo :) )

 

te kategorie zawierają wiele skilli, które z kolei posiadają 3lvl wtajemniczenia.

 

Punkty do tychże skilli są poukrywane na poziomach, więc warto dokładnie je przeczesywać.

 

+

MOC

walka na miecze

elementy RPG

muzyka!

 

-

tekstury

znikające zwłoki i elementy krajobrazu

AI przeciwników

 

 

jeśli macie jakieś pytania, piszcie tu albo na PSN:

brata: koten_pl

mój: Olsen_PL

 

filmik nagrany wczoraj:

http://pl.youtube.com/watch?v=Vnst6Vjq3ic

a tu macie filmik z 1 lvl w grze :)

http://pl.youtube.com/watch?v=RAbE3hJhUdE

Edytowane przez Olsen
Odnośnik do komentarza

Na GT dostało 6.9/10 czyli średnio (patrząc na ich skalę ocen), ale tego się spodziewałem...

 

O ile, do znikających tekstur jestem przyzwyczajony (GoW, Bioschock, Mass Effect). To niskie A.I ..... no nic zobaczymy.

 

Matter of console's hardware... :P

 

BTW w temacie na x360 napisze, że to był wersja na ps3 i dlatego tak źle wypadła gra, a w tym napisze, że do była na x360 i dlatego źle hihihi :D fanboje będą miały małą wojenke :D

Edytowane przez hansatan
Odnośnik do komentarza
Na to, że niejaki Jacobss czy jak mu tam dwie strony temu truł mi du*ę o tej grze ;]

Leczenie kompleksów?

 

Ja tam widzę euphorie tylko w jednym momencie, gdy force gripujesz kolesia i obijasz go o innych ludzików to się łapią za ręce, jest to oskryptowane do bólu...

Witamy panie znawco od spraw technologii i fizyki. ^_^

 

Jak na razie gra zbiera raczej średnie recenzje wiec jak kupię to tylko w platynie. Nie chce ryzykować dwóch stówek na średniaka (zwłaszcza że jest w co grać). Poczekam jeszcze na recenzje w polskie prasie (jakoś bardziej ufam naszym - amerykanie mają swój świat)

Heh, ale te recenzje wam mózgi wyprały. Jak się zaraz ktoś będzie mnie czepiał, bo nie wie co mam na myśli, to niech cofnie temat o 3-4 strony. Nie mam nic więcej na ten temat do dodania.

 

Btw. Zapomniałeś chyba, że SW to produkt, który był zawsze nastawiony na USA, więc jak już uznajemy coś takiego, jak Amerykański punkt widzenia, to tym bardziej powinniśmy się opierać na USA.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...