Skocz do zawartości

Star Wars: Force Unleashed


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Mam MOC mam MOC :D Dobra, gra jest naprawdę bardzo bardzo zacna. Duzo bardziej podobna do JA niz do KOTOR, Bardziej skillowa, bardziej nastawiona na widowiskowosci i uzywanie mocy,

Generalnie po20 minutach zabawy jest swietnie

Lol? A powiedz mi, czy kiedykolwiek SW: FU miało być podobne do KOTORa? :rolleyes:

Wiesz ja nie sledze dokladnie kazdej wzmianki o grach i nie czytam tego codziennie. Wydawalo mi sie ze bedzie to bardziej RPG ale no coz. Tak tez jest swietnie. Mozy meslalem tak dlatego ze bardzo bardzo bardzo brakuje mi na PS3 gier RPG, az sobie zamowilem z USA gre Disgaea 3 ktora nawet nie ma terminu wydania w Europie :) a w japoni byla juz 31 marca.

 

Dobra ja nie o tym SW:FU swietny i bede jego dumnym posiadaczem w dzien premiery :D

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 344
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam MOC mam MOC :D Dobra, gra jest naprawdę bardzo bardzo zacna. Duzo bardziej podobna do JA niz do KOTOR, Bardziej skillowa, bardziej nastawiona na widowiskowosci i uzywanie mocy,

Generalnie po20 minutach zabawy jest swietnie

Lol? A powiedz mi, czy kiedykolwiek SW: FU miało być podobne do KOTORa? :rolleyes:

Wiesz ja nie sledze dokladnie kazdej wzmianki o grach i nie czytam tego codziennie. Wydawalo mi sie ze bedzie to bardziej RPG ale no coz. Tak tez jest swietnie. Mozy meslalem tak dlatego ze bardzo bardzo bardzo brakuje mi na PS3 gier RPG, az sobie zamowilem z USA gre Disgaea 3 ktora nawet nie ma terminu wydania w Europie :) a w japoni byla juz 31 marca.

 

Dobra ja nie o tym SW:FU swietny i bede jego dumnym posiadaczem w dzien premiery :D

Że niby miał być RPG? :o o_0

 

Gdzie ty czytasz newsy? Też chce :D

 

A tak na serio, to ta gra miała być zawsze zwykłym slasherem. Nigdy to nie miał być RPG czy coś :).

Odnośnik do komentarza
Mam MOC mam MOC :D Dobra, gra jest naprawdę bardzo bardzo zacna. Duzo bardziej podobna do JA niz do KOTOR, Bardziej skillowa, bardziej nastawiona na widowiskowosci i uzywanie mocy,

Generalnie po20 minutach zabawy jest swietnie

Lol? A powiedz mi, czy kiedykolwiek SW: FU miało być podobne do KOTORa? :rolleyes:

Wiesz ja nie sledze dokladnie kazdej wzmianki o grach i nie czytam tego codziennie. Wydawalo mi sie ze bedzie to bardziej RPG ale no coz. Tak tez jest swietnie. Mozy meslalem tak dlatego ze bardzo bardzo bardzo brakuje mi na PS3 gier RPG, az sobie zamowilem z USA gre Disgaea 3 ktora nawet nie ma terminu wydania w Europie :) a w japoni byla juz 31 marca.

 

Dobra ja nie o tym SW:FU swietny i bede jego dumnym posiadaczem w dzien premiery :D

Że niby miał być RPG? :o o_0

 

Gdzie ty czytasz newsy? Też chce :D

 

A tak na serio, to ta gra miała być zawsze zwykłym slasherem. Nigdy to nie miał być RPG czy coś :).

Jacobss noobku;) przeciez pisze ze "nie czytam , wydawalo mi sie " Niewazne. Gra jest jedna z najlepszych jakie wyjda w miesiacu wrzesniu wiec na pewno skończę ja kilka razy.

 

Odnośnik do komentarza

gra kopie zad. aż się zaskoczyłem jak bardzo grywalny system walki zrealizowali. bardzo naturalnie wychodzi force grip i dzięki ogromnej ilości wolno stojących przedmiotów na ekranie stale się czymś rzuca, masakrując żołnierzy. widać, że ktoś tam dużo grał w GoW i DMC :D

 

przeszkadzają mi tylko ogromne, sterylne przestrzenie, ale liczę że to tylko dizajn Imperium jest, a potem zaszaleją w temacie szczegółów. nie mogę się doczekać walk z innymi jedi.

 

no to teraz byle do premiery.

Odnośnik do komentarza

Gierka naprawde przyjemna. System calkiem ciekawy (ataki fizyczne i... moc, zabawa moca :P). Jedynie lokowanie sie na obiektach nie jest zbyt wygodne. Szkoda, ze w demie jest tylko ten poziom.

Ciekawe czy to zasluga dema/poczatku gry, ale poziom trudnosci to chyba jakis ultra easy ;) W sumie nie mam nic przeciwko, bo mozna sie faknie pobawic, ale wyzszy poziom trudnosci do wyboru mile widziany.

Nie jestem fanem SW ale to bedzie moze pierwsza gra z imperium jaka kupie...

Odnośnik do komentarza
grzesiu, a czego się spodziewałeś?

 

Star Wars: Guns of the Sith? :D

 

Takiego choc DMC. To juz Ninja Gaiden bardziej mi sie podobal ;). Brakuje czegos by sie wczuc w postac i poczuc klimat...

 

Strzalka ktora podpowiada to juz przesada. Gra dla krwiozerczych przedszkolakow troche...

Chodzenie i przecinanie tlumow R2D2 na dzien dobry zazenowalo mnie troche...

Odnośnik do komentarza
A dla mnie straszna slabizna.

 

Gra prowadzi za reke w waskim korytarzu i polega na mloceniu, ktore nie jest specjalnie trudne, a na pewno nie jest interesujace. Milosc do Gwiezdnych Wojen duzo nie nadrabia...

 

Kolejna bezmyslna mlockarnia, bez wiekszego sensu i emocji. Szkoda, bo moglo byc fajnie.

 

Daj spokoj po krotkim urywku gameplayu oceniasz ze gra nie ma sensu ani nie wywoluje emocji?? Demko ma na celu tylko przedstawic kawalek gameplayu a nie fabule itd

Odnośnik do komentarza

Przeciętna młócka z przeciętną grafiką, nawet te mocy takie sobie, już coś takiego było w grze na PS2 (Psi-Ops czy jakoś tak). Ale to wideo po zakończeniu demka daje nadziej, że to może być dobra gra. Czekam na pierwsze recenzje, ale nie robie sobie jakiś wielkich nadziej.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie ta gra to must have po tym co zobaczylem w demie. Wsumie nienajlepsza(co nie znaczy ze zla ) grafika przeszkadzala mi moze przez pierwsze 20 sekund bo to co potem sie dzieje to szok. W grze jest porpostu niesamowita fizyka co w polaczeniu z naszymi mocami daje wypasiony efekt. Walka w hangarze zdecydowanie przypomina poczatek o ile sie nie myle Zemsty Sithow.. Wogole sprobojcie np na samym poczatku dema walnac jedna beczka o pozostale pod oknem statku to zobaczycie co sie dzieje. Kazdy ruch ma swoj skutek i tutaj oczywiscie po wybiciu szyby wszystko zacznie wylatywac az wlaczy sie zabezpieczenie. Ktos mowil ze jakas jest zenada z R2D2 niby gdzie??Na poczatku chodza sobie 2 moze 3 robociki i jak gracz nie ma ochoty to wcale nie trzeba ich zabijac:)

Odnośnik do komentarza
Dla mnie ta gra to must have po tym co zobaczylem w demie. Wsumie nienajlepsza(co nie znaczy ze zla ) grafika przeszkadzala mi moze przez pierwsze 20 sekund bo to co potem sie dzieje to szok. W grze jest porpostu niesamowita fizyka co w polaczeniu z naszymi mocami daje wypasiony efekt. Walka w hangarze zdecydowanie przypomina poczatek o ile sie nie myle Zemsty Sithow.. Wogole sprobojcie np na samym poczatku dema walnac jedna beczka o pozostale pod oknem statku to zobaczycie co sie dzieje. Kazdy ruch ma swoj skutek i tutaj oczywiscie po wybiciu szyby wszystko zacznie wylatywac az wlaczy sie zabezpieczenie. Ktos mowil ze jakas jest zenada z R2D2 niby gdzie??Na poczatku chodza sobie 2 moze 3 robociki i jak gracz nie ma ochoty to wcale nie trzeba ich zabijac:)

 

Wydaje mi się, że "nienajlepsza" wg ciebie grafika jest spowodowana designem stacji kosmicznej i jej monotonią. Na filmikach przedstawiających akcje na różnych planetach całośc wygląda bardzo obiecująco :)

Odnośnik do komentarza
A pamietasz demko DMC4? Albo Uncharted? O Heavenly Sword nie wspomne.

 

Tamte demka powodowaly slinotok.

 

Tak ale ile razy mogłeś je przechodzić ? (dema) ja przechodzę Force Unleashed z 9 raz na różnych poziomach trudności, i jeszcze mi się nie znudziło. I powiem że warto było, bo żeby w grę grać konkretnie potrzeba tochę poćwiczyć. Ta gra na pewno będzie u mnie w domu, trailery i zapowiedzi dotrzymały słowa, mamy świetny szpil którego bardzo brakowało na PS3.

 

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
Wydaje mi się, że "nienajlepsza" wg ciebie grafika jest spowodowana designem stacji kosmicznej i jej monotonią. Na filmikach przedstawiających akcje na różnych planetach całośc wygląda bardzo obiecująco :)

Jednak szkoda, ze w grze nie uswiadczymy full hd. Tak btw. to czy moze ktos wie jakie z nadchadzacych gier beda w full hd (albo w 1080i)?

Odnośnik do komentarza

Mega hitem gra pewnie nie bedzie, ale bardzo fajna gra jak najbardziej. Poza tym ten kawalek dema nie bedzie w pelnej grze(right?). Brakuje mi tutaj(albo ja jestem slaby i moze sa :P )tych fajnych wykonczen w slow motion za pomoca lightsabera, a to za swoich czasow bylo calkiem efektowne :). Design "Ucznia" bardzo przypadl do gustu i jego sposob trzymania miecza taki badass ;) Najwiekszym mankamentem dla mnie jest ta glupia kamera, strasznie denerwujaca, ale mam nadzieje, ze lepiej bedzie w pelnej wersji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...