Skocz do zawartości

Star Wars: Force Unleashed


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

No w końcu pękł Sith Master :) Pomieszczenie przed ostatnią walką nie było takie trudne - zrushowałem całość, a z Shadow Guardem i ekipą nie było problemów. Za to sam

Palpatine

jako ostatni boss trochę dał mi się we znaki. No ale nic to.

 

Też się zdziwiłam na ile ostatnia plansza na Sith Master była łatwa. dużo więcej problemów miałam z pierwszymi, a najwięcej z Empirical :/ Moim zdaniem

Vader

jako ostatni boss jest dużo łatwiejszy, jak się znajdzie sposób oczywiście :) Mnie nawet nie drasnął.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 344
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zakupił ktoś wersję Ulimate Sith Edition? Chodzi mi konkretnie jak wypada ten dodatek ekskluzywny na Hoth. Czy jest tak samo "długi" jak dwa pozostałe?

 

Tak się zastanawiam czy nie zakupić Sith Edition i nie wymasterować jeszcze raz gry. Ostatnio na aleDrogo widziałem po 130 zł nowe sztuki, dobra cena.

Odnośnik do komentarza

witam!!mam kilka pytań odnośnie gry Star Wars The Force Unleashed Ultimate Sith Edition-słyszałem żę wersja ta ma posiadać wszystkie dodatki czyli dwie dodatkowe misje plus bonus:)ale i 2DLC z nowymi ubraniami dla bochatera:)ostatnio gdzieś czytałem że nie ma na płycie nowych ubrań i kto chce musi ja kupić!!!!to prawda?na ile starcza tych nowych misji?czy coś zostało poprawione/bardziej dopracowane???opłaca się to waszym zdaniem???????????jestem fanem S.W. i troche mnie ciągnie ale w tej cenie można kupić nowe produkcje a nie coś takiego:(

Odnośnik do komentarza

witam!!mam kilka pytań odnośnie gry Star Wars The Force Unleashed Ultimate Sith Edition-słyszałem żę wersja ta ma posiadać wszystkie dodatki czyli dwie dodatkowe misje plus bonus:)ale i 2DLC z nowymi ubraniami dla bochatera:)ostatnio gdzieś czytałem że nie ma na płycie nowych ubrań i kto chce musi ja kupić!!!!to prawda?na ile starcza tych nowych misji?czy coś zostało poprawione/bardziej dopracowane???opłaca się to waszym zdaniem???????????jestem fanem S.W. i troche mnie ciągnie ale w tej cenie można kupić nowe produkcje a nie coś takiego:(

nie zakładaj nowych tematów, dla gier, które już je mają założone.

Odnośnik do komentarza

witam!!mam kilka pytań odnośnie gry Star Wars The Force Unleashed Ultimate Sith Edition-słyszałem żę wersja ta ma posiadać wszystkie dodatki czyli dwie dodatkowe misje plus bonus:)ale i 2DLC z nowymi ubraniami dla bochatera:)ostatnio gdzieś czytałem że nie ma na płycie nowych ubrań i kto chce musi ja kupić!!!!to prawda?na ile starcza tych nowych misji?czy coś zostało poprawione/bardziej dopracowane???opłaca się to waszym zdaniem???????????jestem fanem S.W. i troche mnie ciągnie ale w tej cenie można kupić nowe produkcje a nie coś takiego:(

 

W Ultimate Sith Edition nie ma dlc z nowymi ubraniami czy tam postaciami. Tylko i wyłącznie 3 dodatkowe misje: Jedi Temple, Tatooine i po raz pierwszy Hoth. Z tym że, jak kupowałem dodatek Tatooine to dostałem gratis nowe stroje więc chyba tu też powinny być. Chyba z 5-6.

 

Jedi Temple i Tatooine razem starczą na jakieś 40-50 minut na najwyższym poziomie trudności "Sith Master". Powiem szczerze że, dodatki są strasznie krótkie. Nie powiem ciekawe szczególnie Tatooine ale co z tego skoro zabawy mamy na 20 min. Nic nie zostało poprawione, dodane względem podstawki.

 

Jeżeli masz/skończyłeś już TFU to raczej nie opłaca się kupować USE. Bo dwa pierwsze dodatki możesz sobie kupić/ściągnąć z marketplace/psstore a ten trzeci ekskluzywny Hoth pewno prędzej czy później pojawi się do kupienia. Albo przynajmniej warto poczekać aż, cena spadnie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

 

Jedi Temple i Tatooine razem starczą na jakieś 40-50 minut na najwyższym poziomie trudności "Sith Master". Powiem szczerze że, dodatki są strasznie krótkie. Nie powiem ciekawe szczególnie Tatooine ale co z tego skoro zabawy mamy na 20 min. Nic nie zostało poprawione, dodane względem podstawki.

 

jedi temple nie ma na polskim pss i nawet nie mago jak sciaagnac bo polskie karty nie sa kompatybilne z innymi pss tak samo nie sciagniesz strojów z pierwszych dodattków.

Czyli jest w (pipi)e jeśli chciałem zaliczyć wszystkie? Bo teraz po kupieniu TFU i dlc Tatooine załatwianie sobie USE byłoby wyrzuceniem kasy w błoto i zesraniem się na nią.

 

Ja pitole...

Odnośnik do komentarza

Warto brać, jeżeli zna się już fabułę (grałem w wersje na PSP) ? Interesuje mnie jedynie rozwałka na chwilę obecną.

 

Ukończyłem TFU swego czasu na PS2. Chciałem zobaczyć tę wielką fizykę w tej grze na PS3 i to co zobaczyłem przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Po ukończeniu pierwszego chaptera grę wymieniłem.

Odnośnik do komentarza

Warto brać, jeżeli zna się już fabułę (grałem w wersje na PSP) ? Interesuje mnie jedynie rozwałka na chwilę obecną.

 

Słyszałem i widziałem (chociaż nie grałem na PSP), że wersje różnią się od siebie znacząco. Wystarczy porównać filmiki, na YT albo gametrailers.com.

Co do fabuły to nie mam bladego pojęcia czy są różnice.

Odnośnik do komentarza

@Kalel wersja PSP (grałem) jest uproszczona (fabuła jest tylko powierzchownie przedstawiona) względem wersji "dużej". Pomijając przedstawienie fabuły reszta jest niemal identyczna. Dziwi mnie że PSP dostało takie fajne tryby dodatkowe a na PS360 tego nie było - taki dueling w HD byłby fajnym przedłużeniem tej gry ale cóż LA się nie postarało.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...