Skocz do zawartości

Star Wars: Force Unleashed


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 344
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dziwna sprawa, na traileru z GT wyrażnie widać jak Vader rozkazuje swojemu uczniowi zabić wszystkich na statku. I tak Kneel wykańcza wszystkich stormtroopers i ludzi niejakiego 'Master Kota'. Przecież Vader był bezgraniczie wierny Imperatorowi, niby po części jest to wyjaśnione, że Imperator nie może się dowiedzieć o Kneelu. Oby nie dali ciała i nie wpakowali idiotycznej fabuły w sam środek historii Star Wars.

Odnośnik do komentarza
Dziwna sprawa, na traileru z GT wyrażnie widać jak Vader rozkazuje swojemu uczniowi zabić wszystkich na statku. I tak Kneel wykańcza wszystkich stormtroopers i ludzi niejakiego 'Master Kota'. Przecież Vader był bezgraniczie wierny Imperatorowi, niby po części jest to wyjaśnione, że Imperator nie może się dowiedzieć o Kneelu. Oby nie dali ciała i nie wpakowali idiotycznej fabuły w sam środek historii Star Wars.

Mysle ze skoro zrobili cale Universum Star Wars (zakrecona fabula , epizody "wydawane" nie w kolejności chronologicznej) spokojnie tak to ulaza ze bedzie pasowalo. TAk jak Kojma wMGS4 wydawalo sie ze nie da sie wszystkiego wytlumaczyc racjonalnie a on ulozyl towcalosc. Tu bedzie tak samo

Edytowane przez karol885
Odnośnik do komentarza
Force Unleashed nie będzie wchodzić do kanonu Star Wars, więc w grze może sobie być, co chcą ;).

 

Ta gra po prostu nie ma nic wspólnego z chronologią. Zresztą Lucas też w taki sposób traktuje wszystkie gry (oprócz Kotora).

 

No walnie sęk w tym, że już od samego początku mówiono, że gra wejdzie do kanonu SW, ma być pełnoprawna częścią tego uniwersum. Z reszta Lucas brał udział w formowaniu fabuły (co w samo w sobie niczego nie dowodzi ale jest dobra przesłanką).

Jak gra może nie mieć nic wspólnego z chronologią skoro jej zadaniem jest pokazanie/wyjaśnienie co działo się miedzy ep. 3 i ep. 4. Głownie z tego powodu gra ma być częścią uniwersum SW. Czas w którym będzie dziać się ta gra jest dziurą chronologiczna w sadze, która właśnie gra ma wypełnić - coś takiego padało w pierwszych wywiadach o ile dobrze pamiętam.

 

Co do nieposłuszeństwa Vadera, pewnie jakoś logicznie to wyjaśnią ;)

Odnośnik do komentarza
<westchnienie>. Dziurę między 3 i 4 epizodem, zapychają książki oraz powstający serial aktorski.
No ok o serialu wiem. To teraz dorzuć do tej listy "zapychaczy" jeszcze grę - w każdym razie wg tego co mówili twórcy. Serial może mieć nawet 400 (wg producenta) wiec mogą się przewinąć w nim watki gry łącząc to wszystko w jeden "zapychacz" wyjaśniający dzieje galaktyki miedzy ep 3 i 4.

 

Z reszta pożyjemy zobaczymy. Ja mam tylko nadzieje ze gra będzie udana i dostarczy mi tyle zabawy co JO/JA :)

Odnośnik do komentarza
Z reszta pożyjemy zobaczymy. Ja mam tylko nadzieje ze gra będzie udana i dostarczy mi tyle zabawy co JO/JA

 

Ja też :]

 

Chyba sobie kupię JO i JA, żeby sobie przypomnieć, co to były za wspaniałe gry :). Szczególnie, że można je dzisiaj dorwać za śmieszne pieniądze, a dobrego pieca nie wymagają.

 

Oczywiście kupić je, w oczekiwaniu na SW: FU.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza
Chyba sobie kupię JO i JA, żeby sobie przypomnieć, co to były za wspaniałe gry smile.gif
Ostatnio grałem w Akademie - ta gra dalej kopie tyłek, mimo wszystko :)

 

Co do FU, ciekawe czy będą tam akrobacje takie jak w w/w Akademii. Parząc po filmikach system walki nie wygląda na bardzo skomplikowany i opiera się raczej na kombach typu: miecz, miecz, moc itp. - IMO nie prezentowało się to tak efektownie jak walka w JA (a w walki Jedi vs Jedi w Akademii potrafiły byc widowiskowe; często ładowałem sejw z przed walki, żeby jeszcze raz się pobawić ;))

Odnośnik do komentarza

Niekoniecznie. Pamiętaj, że w SW:FU będą levele do zdobywania (zresztą tak jak w JO i JA), więc może pod koniec, nasz sitheńek będzie wymachiwał jakieś fajne combosy.

 

Ja się ogólnie cieszę z SW:FU, ale mimo wszystko, wolałbym Jedi Knight IV - z taką fizyką ^_^

 

Na jakim poziomie trudności będziecie zaczynać? Bo ja już postanowiłem, że zacznę od najtrudniejszego. Po prostu gra na filmikach wydaje się jakaś za łatwa, więc... :P.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza
Ja się ogólnie cieszę z SW:FU, ale mimo wszystko, wolałbym Jedi Knight IV - z taką fizyką
Tez wolałbym kontynuacje Knighta ale co zrobić, liczę, że FU też będzie fajne i spędzę z tą grą trochę czasu.

 

Na jakim poziomie trudności będziecie zaczynać?
oczywiście Hard, żeby zabawa trwała jak najdłużej :D
Odnośnik do komentarza
Ktoś wie czy będzie net na ps3 bo taki potencjal na multi jest ze nie zdzierzylbym kupna gry dla samego singla. Chce pojedynkow jak w JA:D

Najlepiej podwojny duel 2vs2 woohoo!!:D - ciekawe czy taktyka "tylca" nadal bedzie dzialac (99% wygranych dueli w JA;P)

Może by wypadło przejrzeć ten temat co? Masz tylko 4 strony tego tematu. Tak ciężko się tego dowiedzieć? Odpowiedź była już tutaj podana. My mamy ruszać d.upe bo tobie się nie chce tego tematu przejrzeć. Podpowiem, że odpowiedź jest na drugiej stronie :/.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza
witam. mam pytanko. czy jak mam konto na PL store to mogę jakoś ściągnąć demko SW z angielskiego PSStore?

możesz z angielksiego, japońskiego, czy amerykańskiego, wystarczy założyc drugi profil i podac odpowiedni adres. Najlepiej mieć trzy kona europejskie, amerykańskie, japońskie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...