Skocz do zawartości

Star Wars: Force Unleashed


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 344
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Multi rzeczywiscie moglby byc asem w rekawie, ale gra mimo to bedzie warta kupna. Dlaczego? Poniewaz kto z nas nie lubi grac totalnie przepakowanymi bohaterami, przed ktorymi drzeja wszystkie dziewice? ;]

Biorąc pod uwagę, że będzie wątek miłosny i kilka zakończeń (nie wiem czy ta oficer imperialna jest dziewicą, ale mimo wszystko ^_^ ) będzie miazga.

Odnośnik do komentarza

Jak nie pani oficer to moze inne dziewice sie napatoczą - w końcu taki badass musi mieć dziewek na koby (vide Kratos) ^_^

 

Jeżeli chodzi sprawę multi to ja bym jeszcze obstawiał ze dodadzą to jak DLC - możne po prostu sam deweloping singla zajął im tyle czasu (premiera była przesuwana od zeszłego roku), że nie chcieli już przekładać wydania tej gry, a wiadomo, że żeby zrobić fajne multi musieliby poświecić na to czas, a ja wole dostać grę już, zaraz niż jeszcze czekać ze względu na coś co można bez problemu potem dodać :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ten trailer w ogóle nadaje smaczku. Wnika z niego ze główny bohater jednak zdradzi Vadera (czy to z powodu miłości czy przekabacą go Jedi) co w prostej linii prowadzi do jego śmierci na koniec ale... z drugiej strony głupie byłoby ze strony dewelopera zdradzanie twista fabularnego (zmiana str Mocy) jeszcze na 2 miesiące przed premiera gry. Tak sobie myślę, ze ten trailer i ta cala zmiana strony to trochę podpucha (albo po prostu będą dwa zakończenia - "Ciemne" i "Jasne"), w każdym razie taka mam nadzieje :)

 

Odnośnik do komentarza

ah tak, gdzieś musiała mi umknąć ta informacja :)

Czyli w sumie nie potrzebnie sie tak wznieciłem :P Heh tak wielkie nadzieje pokładam w tej grze bo już od dawna nie zagrałem w nic godnego uwagi opierającego się na uniwersum SW, a taka mam ochotę pomachać mieczem świetlnym ... chyb niezdrowo się tak podniecać grą :pinch:

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Gra zapowiada się naprawdę świetnie, fabuła bardzo mnie intryguje (A kogo by nie intrygował sekretny uczeń Vadera i wybijanie jedi :P)I do tego fenomenalnie zapowiadający się gameplay, który naprawdę pozwoli uwolnić nam moc . Nie mogę się doczekać tej gry a demo pewnie tylko zaostrzy apetyt

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Na starcie FU nie będzie miało trophies...

 

http://talkplaystation.com/no-trophies-for...orce-unleashed/

 

... "“The Force Unleashed does not support the trophy system on PS3. I can’t speculate about what might happen in the future, though.”" ale jest szansa na patch, w szczególności ze PS3 jest "lead platform" dla tej gry :)

Odnośnik do komentarza
no co z gnoje a tak sie juz nie moglem doczekac dema....

w koncu bedzie i tak ze po raz kolejny przesuna sama gre z zobaczymy ja pod koniec tego roku a nie we wrzesniu...

Premiery gry już nie przesuną, bo ona ma pewne cele marketingowe razem z premierą filmu Star Wars: The Clone Wars.

 

A demo będzie, bo zostało to już zapowiedziane, tylko nie wiadomo kiedy będzie.

 

Gnoje mówisz? A jakby było pełne bugów, to by znowu było "co to (pipi) jest, dlaczego dają nam takiego śmiecia". Hipokryzja po prostu.

Odnośnik do komentarza

jak to pelno bugow?? przwciez mogliby dac to co juz prezentowali na E3 i wczesniej a skoro prezentowali to znaczy ze bylo w miare dopracowane(z tego co pamietam chyba czesc pierwszego levelu w którym gramy sterkillerem).

a tak pozatym to wydaje mi sie ze cala gra jest juz skonczona (na miesiac przed domniemana premiera).

efektem opoznienia sa prawdopodobnie jakies wasnie pomiedzy ekipa LA a Sony...

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza
jak to pelno bugow?? przwciez mogliby dac to co juz prezentowali na E3 i wczesniej a skoro prezentowali to znaczy ze bylo w miare dopracowane(z tego co pamietam chyba czesc pierwszego levelu w którym gramy sterkillerem).

a tak pozatym to wydaje mi sie ze cala gra jest juz skonczona (na miesiac przed domniemana premiera).

efektem opoznienia sa prawdopodobnie jakies wasnie pomiedzy ekipa LA a Sony...

Jakiego opoznienia?? Placzesz ze dema nie ma?? Bedzie za tydzien moze? A pozatym kto powiedzial ze dema kazdej gry musza byc wydawanee? kto powiedzial ze musi byc to miesiac przed premiera? Moze wystarczy 2 tygodnie, ktos sciagnie pogra15 minut i bedzie wiedzial czy mu sie podoba czy nie. Za miesiac bedziesz mial pelna wersje gry, I przestan plakac

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...