Skocz do zawartości

The Last Guardian


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem przed chwilą ten "trailer", i muszę powiedzieć, że jest fajowski ;) . Tzn. może oprawa nie jakaś super ( jak już pisaliście, się może przecież zmienić ), ale klimacik mistrzowski. Jak w Ico i Shadow of the Colossus.

Chłopak mi nie przeszkadza ( w Ico też był przecież małolat ), a gryf jest miluśki :P .

Odnośnik do komentarza

Mały shoker. Wg. Neo Gafa build pokazany na trailerze ma rok. To by tłumaczyło jedynie dobrą grafę. Nie jest to trailer pokazywany na E3, a jedynie dowód, że gra istnieje.

http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p...amp;postcount=1

So they finally showed this video, it's over a year old, can't wait to see what it looks like now, from what I hear, it's amazing. Wanted to post about this for so long but was asked kindly by my source not to say anything because at the time, few people had been shown the trailer.

 

This is old footage, very old.

 

A teraz szklanka wódki dla każdego!

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czemu.. ale poprostu mi sie to nie podoba. Jesli chodzi o grafike to momentami jest ladna, momentami okropna.... calosc wyglada jak niskiej klasy render sprzed 10-15 lat.

Dalej.. Z jednej strony widac nalecialosci stylu z ICO i SotC ale ten chlopak wyglada jak "przez okno" i ten zwierzolak...

Mam nadzieje, ze pokaza cos na E3, cos innego niz to.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Trailer całkiem niezły, ale główny bohater jest stanowczo za młody. Po cichu liczę na to, że skoro trailer ma ponad rok, to finalna wersja gry będzie zawierała sporo zmian, w stosunku do tego co tutaj zobaczyliśmy - w końcu SotC ostatecznie różnił się dosyć mocno od tego co pokazywało demo NICO. Anyway, mam nadzieję że przez ten rok, zarówno główny bohater jak i jego opierzony przyjaciel, zdołali trochę podrosnąć bo spodziewałem się czegoś bardziej "dorosłego", mroczniejszego...ale co by nie mówić gra na pewno będzie co najmniej bardzo dobra, nie może być inaczej :) . Btw, czy według zapowiedzi nowy projekt Team Ico, nie miał przypadkiem klimatem nawiązywać do mitologii skandynawskiej i nosić tytuł "The Queen"?

Odnośnik do komentarza

mnie trailer zawładnął-cudowny klimat i artyzm z niego biją na kilometry,czegoś takiego jeszcze ta generacja nie miała.

 

Oprawa graficzna prześliczna,jeśli potwierdzą się ploty,że to ponad roczny build bez wielu efektów to nie mam pytań,już teraz animacji i wygląd tego stworka masakrują,a prawdopodobnie będzie dużo lepiej.

 

edit.news z polygamii z stycznia 2008 roku prezentujący pierwszy screen z tej gry-lokacja ta znajduje się też na tym trailerze więc na 100% nie jest to fake.

http://archiwum.polygamia.pl/ico-3-pierwszy-obrazek

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Bardzo fajny trailer, "czuć" że to gra Team Ico. Muzyka także mega klimatyczna. Na grafikę nie narzekam, jest ok, i jak ktoś napisał, mogą brać ten tytuł nawet w takiej oprawie. Zapowiada się ICO i SOTC połączone w jedną grę. Oby na E3 pokazali i powiedzieli coś więcej.

 

Najbardziej wyczekiwana gra na PS3, zaraz obok Heavy Rain i GoWIII.

 

PS. Już widzę jak Sony skoczyła gula na wiadomość o pojawieniu się trailera. Pewnie miała być to najwieksza niespodzianka na ich konferencji ;) hehe

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

To nie była żadna niespodzianka. Sony jest znane z tego że co jakiś czas zakłada podobne blogi/serwisy co PlayStation Lifestyle i tam wrzuca różne informacje. Jeżeli prześledzisz tą kwestię na przestrzeni ostatnich dwóch lat to pewne rzeczy same nasuwają skojarzenia. Więc o żadnym gulu nie może być mowy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...