Skocz do zawartości

The Last Guardian


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Powinieneś jeszcze zacytować pozostały tekst (z blogu team'u ICO: http://teamicogamers.blogspot.com/):

Hint 1: This surprise is a small thing. Think of it as a token of thanks to the so many readers we have. Don't expect anything big, so you don't disappoint yourselves.

 

Hint 2: Some of it you've seen already, some of it not. :P

Także nie napalajmy się bez potrzeby ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

stare newsy (z listopaqda 2008) ale chyba nikt nie wrzucal tu

 

Fumito Ueda udzielil wywiadu (info) w jakims pokreconym programie tv i wspomnial jednym zdaniem o nowym projekcie:

"My next project is in production. Obviously, it's a PlayStation 3 game and perhaps we'll be able to announce it very soon!"

 

a tu info od Mistza z Famitsu: "My new game is based on physical contact" Speaking briefly in this week's issue of Famitsu, Fumito Ueda said that his new game for PlayStation 3 will be based on physical contact, similar to how his previous two games, ICO and Shadow of the Colossus were. ICO was based on two characters holding hands and the core mechanic in Shadow of the Colossus was the main character holding onto the colossi and climb them. Both of these functions were executed by pressing and holding the R1 button on the controller until the action was completed. A similar form of connection will be present in his new game.

Edytowane przez helveg
Odnośnik do komentarza

Shadow of the colossus kompletnie zgwałciłem, dostałem sie na szczyt świątyni, przelazłem przez wejscie do zapomnianych krain, znalazłem nowy "kontynent" i wiele innych.

czekam na nowy projekt z niecierpliowścią, bo tylko Ueada może stworzyć taki świat pełen tajemnic, z mistrzowską atmosferą. i zobaczymy, czy wyciągnie z ps3 tylko co wyciągnął z ps2.

Edytowane przez Pikol
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Czołówka jak dla kogo. Dlatego radziłbym się nie napalać i powstrzymać się z głoszeniem haseł "Sony wygra E3" itp. Gry tego Pana są na tyle specyficzne, że nigdy nie sprzedały się w oszałamiającej liczbie egzemplarzy = nie trafiły do każdego = nie jest to jakaś wielka marka w reklamie.

 

I wcale tutaj nie neguje artyzmu czy genialności tych tytułów. Po prostu lepiej podejść do tego spokojnie, nie oczekiwać za dużo, niż się potem srogo rozczarować ;)

Odnośnik do komentarza

Owszem, gry Fumito Uedy nigdy nie sprzedaly sie w powalajacym nakladzie i dzieki prezentacji nowej gry Team Ico Sony nie wygra E3. Jednak przygody małego rogatego chłopca i Yordy, a także podróż Wanderera zapisaly sie na kartach elektronicznej rozrywki na stałe i dlatego kazdy szanujacy sie gracz, kochajacy gry niszowe i piekne z utesknieniem wypatruje chocby uszczerbka informacji na temat nowej pozycji Uedy. Fani, w tym takze i ja wiedza, ze ich mistrz ich nie zawiedzie i dlatego, mimo ze nie wiem nawet, o czym traktowac bedzie przygotowywany tytul to i tak zaraz obok God of War 3 i Heavy Rain to dla mnie najbardziej wyczekiwany projekt na PS3. A, ze sie nie sprzeda? Co z tego, dla mnie i dla kilkudziesieciu tysiecy innych graczy jest to jeden z powodow dla ktorych posiadam w domu PS3.

 

PS3 nie kupilem dla Killzone 2, GT5 i Tekkena. Owszem, lubie te gry, ale tak naprawde szukam ambitnych, pieknych, niszowych i dzialajacych na uczucia pozycji. Dlatego tez wybralem "Pleja trojke" bo poprzednie konsole Sony oferowaly takie wlasnie tytuly.

 

Ufam Sony, bo jest to firma, ktora dba o wysoka jakosc swoich gier, a takze pompuje kase w tytuly, ktore moga okazac sie klapa jesli idzie o sprzedaz. Przykladem jest chocby Heavy Rain, umieszczony zreszta na pierwszym miejscu 50 Most Wanted w PE na 2009 rok. To wyjasnia wszystko.

 

Poza tym sprzedaz PS3 w Japonii wzrasta i niebawem japonscy tworcy z cala pewnoscia zapowiedza mase fascynujacych pozycji na ten sprzet! A dla mnie 90% posiadajacych piekno i magie gier to gry z kraju KKW.

 

Na razie na PS3 zmasakrowal mnie MGS 4 i jestem ciekaw, ktora kolejna gra wywola u mnie takie odczucia jak dzielo Kojimy. Szacun!

Odnośnik do komentarza
Czołówka jak dla kogo. Dlatego radziłbym się nie napalać i powstrzymać się z głoszeniem haseł "Sony wygra E3" itp. Gry tego Pana są na tyle specyficzne, że nigdy nie sprzedały się w oszałamiającej liczbie egzemplarzy = nie trafiły do każdego = nie jest to jakaś wielka marka w reklamie.

 

 

Gry od Team Ico trafiły do większej liczby odbiorców niż powszechnie wiadomo :ninja:

950 000 kopii Ico, 1, 500 000 kopii SotC. Tak więc nie tylko dla "niszowych" pozycji wynik całkowitej sprzedaży jest na prawdę bardzo dobry.

 

 

http://teamicogamers.blogspot.com/2008/11/...-shadow-of.html

Odnośnik do komentarza

Ja bym chcial pograc w remake SOTC, gdyby na porzadnym engine zrobic ta gre dodac kolo 6-8 potworow,mysle ze liczbe 1,5m sprzedanych kopii pobiliby bardzo szybko. Gra nie jest dla kazdego,to prawda ale z dobra grafa bylaby naprawde ciekawa pozycja, nawet dla ludzi nie lubiacych tego typu gier.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...