Skocz do zawartości

The Last Guardian


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Czytalem o tym na ps3site i nie powiem, ze jestem zadowolony... Oczekiwalem czegos wiekszego, nowej epickiej gry, a tu takie cos. Sotc w hd+online.

Na chwile obecna nie jestem w stanie sobie wyobrazic co musiala by miec ta gra by wyprzec MH.

z tym MH masz na mysli monster huntera czy cos innego? :P

 

 

co do sotc online to napewno ciekawe ale podejzewm ze zbyt mało zeby zerwac czerep..

 

przykladowo - troche wiekszy teran niz sotc + o wiele wiecej kolosów + kilku/kilkunastu graczy biegajacych po swiecie i zabijajacych kolosy

 

napewno bylo by fajnie ale nie przyciagnelio by do gry na dluzej , tak mi sie wydaje

Odnośnik do komentarza

Nowa gra będzie bliżej Ico niż SotC.

During a joint panel at GDC 2009, the developers of Shadow of Colossus, Fallout 3 and No More Heroes all spoke of their latest projects.

 

Goichi Suda, creator of No More Heroes, took the chance to ask a question that's been on everyone's lips.

 

"I think I'll represent everybody's question in asking about Mr. Ueda's new game."

 

Fumito Ueda, creator of Ico and Shadow of the Colossus, let loose some information regarding Team ICO's next game, after being initially secretive about the game.

 

"...Well, probably it will be similar to the past... we are struggling. The essence of the game is rather close to Ico."

 

http://www.ps3center.net/news/2544/gdc-09-...-ico-than-sotc/

Odnośnik do komentarza

Niestety. niesamowicie ciężko jest dostać tego video klipa z beta gry, pomimo ze dzieki moim odkryciom w Sotc poznałem pare ciekawych kontaktów, ba, jeden z nich oglądał te video, ale z nim w swiecie nie idzie wyrwać od niego o czym to jest. nie moze, bo bedzie miał kłopoty, mówi. no nic, trzeba czekac jak zwykli śmiertelnicy xD

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Gdyby grafika była bardziej PS-trójkowa, to nie miałbym wątpliwości. Tak trochę mam, ale myślę że to może być jakiś stary filmik. Albo bardzo kunsztowny fanfic.

 

 

Odnośnie tego co zobaczyłem - połączenie motywów Ico i SotH jak w mordę strzelił. Zarąbisty kierunek obrali sobie twórcy żeby współpracować i opiekować się takim "słodkim" kolosem. :wub:

Odnośnik do komentarza

a IMO prezentuje sie właśnie kiepskawo, pióra jakoś tak słabo zrobione, no ale to pewnie bardzo stary filmik. to już wiemy do czego służył łańcuch xD chociaż kurde, wolałbym żeby ta gra była osadzona w bardziej mroczniejszych klimatach, coś na miare shadow of the colossu. mam nadzieje że będzie "gwałcalna" ze masą smaczków i easter eggów :D woho, dobrze że kupiłem jakiś czas temu ps3, normalnie czekałbym długo, ale był za 600zł, wiec nie miałem wyboru no xD

Odnośnik do komentarza

Na fanfic za porządne, na ps3 zbyt kiepskiej jakości, choć klimat i ten słodki chowaniec trzymają klasę. Pewnie po E3 będziemy wiedzieć czy chlebak dostanie kolejny mocarny ex. Fajnie, że powstają Heavy Rain i "Trico",sam fakt, że branża zaczyna dzielić się na twórczość ambitną i main stream świadczy o jej rozwoju.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co o tym myśleć. Oprawa jest przestarzała, ale akurat to można poprawić. Elementem, który byłby potwierdzeniem, że mamy do czynienie z prawdziwym trailerem, jest ten łańcuch. Mamy także architekturę, która pasuje do duchowego spadkobiercy Ico oraz SotC, bądź pełnoprawnego sequela. Jest także klimacik i muzyka. Jenak wygląd chłopaczka, a w w szczególności gryfa nie pochodzi mi. Opiekowanie się stworkiem? Czemu nie.

Odnośnik do komentarza
Elementem, który byłby potwierdzeniem, że mamy do czynienie z prawdziwym trailerem, jest ten łańcuch.

 

Jakim cudem?

 

A i zauważyliście, że gdy dzieciak przy wspinaniu krzyczy tak samo, jak chłopak z ICO? :) Więc, myślę, że fake.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...