Skocz do zawartości

The Last Guardian


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt tego nie moze odgadnac... Pamietam, jak po premierze Ico wszyscy glowili sie, jaki bedzie sequel tej gry, jak zakonczy sie przygoda Ico i Yordy. A Team Ico zaserwowalo nam niespodzianke - zrobili zupelnie nowa gre. Z poczatku po zapowiedziach wiekszosc krecila nosami, jednak efekt koncowy przerosl oczekiwania wszystkich i absolutnie zrownal z ziemia wiekszosc hitow na PS2, ba! na konsole w ogole! Czuje, ze Fumito Ueda i Kenji Kaido rowniez i tym razem nas zaskocza. Zapowiedzi ich nowej gry wprost nie moge sie doczekac. Szkoda tylko, ze mowi sie o premierze tytulu pod koniec 2010 :o

 

Swoja droga, kiedys Kazunori Hirai oswiadczal, ze Team Ico pracuje nad dwoma projektami. Moze jednym z nich jest sequel genialnego Ico? Mozemy tylko zgadywac...

 

Pojawila sie kiedys plotka o Lost Kanyon. Pamietacie? To daje duzo do myslenia nad nowym tytulem, nawet mimo tego, ze wiesc ta zostala oficjalnie zdementowana przez Sony ^_^

Odnośnik do komentarza

Najważniejsze by nowa gra od Team ICO znowu skupiała się na uczuciach i klimacie. Moim zdaniem bardziej przystępny gameplay wyszedłby grze na dobre. Nie mówię, że gra będzie od razu dla graczy niedzielnych i komercyjna. Po słabej sprzedaży poprzednich gier od Team ICO pewniakiem jest, że zrobią krok ku przystępności.

Odnośnik do komentarza
Z tego co pamiętam to gra osiągająca ponad 1 mln sprzedanych egzemplarzy ma zagwarantowaną platynę. Czemu więc z SOTC tak nie było?

owszem, tak jest w przypadku gier na PS2, ale chodzi o 1 mln sprzedanych sztuk w danym regionie. Zeby gra weszla w platyne musi sprzedac sie w nakladzie 1 mln sztuk w samej np Europie, bez wynikow uzyskanych w Jap i USA.

 

W przypadku PS3 pulap zostal zanizony. Teraz wystarczy pol roku obecnosci gry w danym regionie oraz sprzedaz w nakladzie 500 tyś sztuk.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czytalem o tym na ps3site i nie powiem, ze jestem zadowolony... Oczekiwalem czegos wiekszego, nowej epickiej gry, a tu takie cos. Sotc w hd+online.

Na chwile obecna nie jestem w stanie sobie wyobrazic co musiala by miec ta gra by wyprzec MH.

 

Mam nadzieje,ze team ico pracuje tez nad czyms bardziej ambitnym.

Edytowane przez CoATI
Odnośnik do komentarza

Owszem, pracuja nad drugim projektem, ktory bankowo bedzie czyms zupelnie nowym i doskonalym.

 

Co do SotC Online - to marzenie Fumito Uedy mozna jak widac zrealizowac dopiero na PS3. Juz na PS2 probowano -

, jednak gra ostatecznie calkowicie zmienila formule z gry multi na singleplayerową.

 

Ciekaw jestem pierwszych szczegolow dotyczacych SotC Online. Mam nadzieje, ze w grze pojawi sie tryb single rownie dobry co w oryginale, jednak patrzac na tytul bedzie to raczej taki Warhawk w swiecie kolosow. Jesli tak, to bedzie raczej dla mnie gra-ciekawostka, gdyz nie trawie multiplayera i od zawsze wole grac sam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...