Skocz do zawartości

Mercenaries 2: World in Flames


Kenny tJJger

Rekomendowane odpowiedzi

Temat nieco ucichl i przez prawie pol roku nikt nic nie skrobnal. A tu w najwnowszym PSX-E cytacik:

 

A zatem do przeczytania za miesiąc, 15 lutego, kiedy to zrecenzujemy Burnout Paradise, Devil May Cry 4, Lost Odyssey, Mercenaries 2: World in Flames, Dark Sector

 

Premiera tuz tuz. :twisted:

 

Jedno jest pewne - jesli miodzik bedzie taki jak w jedynce to ja wysiadam, L4 i mam wszystko w du/pie! A cos mi podpowiada ze tak bedzie...

 

6ykjfrs.jpg

 

6wzv9d5.jpg

 

716pt3c.jpg

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 180
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Widząc ten pierwszy screen od wujaszka_jj od razu przyszedł mi na myśl Half-Life2(ten dodatkowy poziom przy którym testowano HDR), a drógi Lost Cause. Gdyby te screeny nie były w tym temacie myślał bym że są z w/w gier o_0

Dopiero 3. przypomina mercenaries

 

Swoją drogą wujaszek(czy tam 2razyjj teraz) musisz mieć ciekawą pracę(niewymagającą), już po raz kolejny piszesz że bierzesz L4 na jakaś grę :P

Odnośnik do komentarza
No chyba nie myślisz, że bubla wypuszczą.

Jak wydadzą gniota (możliwe? nie...) to zrobimy im Wenezuelę w siedzibie Pandemic icon_twisted.gif

 

Zanim to zrobisz, to poczekaj troche i daj im skończyć nowe Destroy All Humans bo czekam na to. A co do gry, to przyznam że w jedynke nie grałem, ale patrząc po screenach to chyba zapowiada się ogień z dupy :P Must-have kiedy kupie x'a

Odnośnik do komentarza
Temat nieco ucichl i przez prawie pol roku nikt nic nie skrobnal. A tu w najwnowszym PSX-E cytacik:

 

A zatem do przeczytania za miesiąc, 15 lutego, kiedy to zrecenzujemy Burnout Paradise, Devil May Cry 4, Lost Odyssey, Mercenaries 2: World in Flames, Dark Sector

 

Premiera tuz tuz. :twisted:

 

 

Kwiecień to wcale nie tak tuż tuż ;)

 

Fajne te nowe screeny, jeszcze ich nie widziałem, macie jeszcze jakieś (nowe) ?

 

Edit. Jak oglądałem wcześniejsze gameplaye to strasznie denerwował doczytujący się teren, mam nadzieję, że to poprawią !

Edytowane przez popiol
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

2razyjot, skoro już poruszyłeś temat "jedynki", to muszę stwierdzić, iż zwiechy w emulacji tego tytułu po części zabijają klimat tej gry!

U mnie było tak, że przy co większych zadymach następowała "zwiecha" - gdy wracałem z jakiejś misji do punktu końcowego, to niemal modliłem się, żeby gra się nie zacięła...W pewnych momentach 360 miała tendencję do zwiech - pamiętam, jak jedną misję musiałem ukończyć skradzionym z jakiejś "pipidówy" helikopterem (cud, że go znalazłem), bo inaczej dotrzeć do danego punktu bez zwiechy się nie dało ;( (to nie wina płyty - bez rys; Xa też nie).

A co do samego gameplayu - po prostu GTA na wojnie. Możliwości dotarcia do celu i ukończenia misji na swój sposób rządzą! Do tego ciekawe smaczki ("zabawki" w namiotach typu rowerek ;D ), prawdziwy KLIMAT WOJNY (rzut granatu "czerwonego", ostrzeliwanie się na resztce życia i błaganie o szybki przylot helikoptera...ADRENALINA WZRASTA!), całkiem śmieszne niektóre dialogi ("Hope you've got a plan this time? A plan? Fiona, I AM the plan!" :whistling::)) i niesamowita grywalność. Gra wciąga i zasysa.

Nawet jeżeli "dwójka" okaże się tylko nieco lepszą "jedynką" z podrasowaną grafą - ja idę na taki układ i zaopatruje się w swoją kopię "Merców".

PS: 2razyjot, odkryłeś już postać Hana Solo bądź Indiany? Czy różnią się one jakoś charakterystykami czy to po prostu skiny Harrisona Forda (czy gra jest warta świeczki?)?

Odnośnik do komentarza

Enter this code on the Factions screen in your PDA. (The costume codes do not work until the correct amount of National Treasure/Blueprints have been found.)

 

Left, Left, Right, Right, Up, Down, Up, Up Play As Han Solo

Left, Left, Right, Right, Up, Up, Down, Down Play as Indiana Jones

 

zgadzam sie z wami (raczej malo kto sie nie zgodzi :)) Merce na poprzednia generacje byly jedna z lepszych gier wydana na te systemu oraz calkiem orginalny klon GTA

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...