Skocz do zawartości

Mercenaries 2: World in Flames


Kenny tJJger

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj trochę pograłem i jest dokładnie tak jak sie spodziewałem :P Gra nastawiona na maksymalną rozwałkę, zginąć w niej trudno i dobrze. Niszczenie otoczenia daje radę, tak samo jak arsenał. Oprawa jak na taką grę może być, sterowanie pojazdami mogło być lepsze ale idzie się przyzwyczaić. Ogólnie gierka dosyć dobra ale nie jest to żaden hit na miarę GTA4 i tez chyba nikt się takiego nie spodziewał ;)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 180
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Właśnie lecą mi napisy końcowe... a tu dopiero 62% ;)

Teraz trzeba poodkrywać wszystkie bombki, pojazdy, itp. i można się bawić.

 

I jeszcze mały filmik z demolki miasta: http://pl.youtube.com/watch?v=EwOmGOHSR44

Ostatnio zaczęła mi się walić karta TV i często dodaje czarny pasek na dole ;/

Edytowane przez wojnar
Odnośnik do komentarza

Przejście głównego wątku w granicach 6-8 godzin.

 

BTW, teraz wykonuje wszystkie "dodatki" i mam problem z 2 achivementami.

 

Tattooed Millionaire (25) Earn $1 million

To powinno wejść praktycznie na początku gry. Teraz mam 80 milionów a archiva nie...

 

...And Justice For All (50) Verify all high value targets.

Zabiłem wszystkich których miałem na mapie(chyba po 10 na każdą frakcje) i nie zaliczyło mi :/

 

Ktoś ma to samo?

Odnośnik do komentarza
Przejście głównego wątku w granicach 6-8 godzin.

 

BTW, teraz wykonuje wszystkie "dodatki" i mam problem z 2 achivementami.

 

Tattooed Millionaire (25) Earn $1 million

To powinno wejść praktycznie na początku gry. Teraz mam 80 milionów a archiva nie..

 

...And Justice For All (50) Verify all high value targets.

Zabiłem wszystkich których miałem na mapie(chyba po 10 na każdą frakcje) i nie zaliczyło mi :/

 

Ktoś ma to samo?

achievementy są zglitchowane. Część nie wpada jak się gra offline i np. te n za 1mln dostałem dopiero jak z kimś zagrałem. Z tego co czytałem to totalnie losowo się zdobywa np. te za frakcje.

Odnośnik do komentarza
...And Justice For All (50) Verify all high value targets.

Zabiłem wszystkich których miałem na mapie(chyba po 10 na każdą frakcje) i nie zaliczyło mi :/

 

Ktoś ma to samo?

 

Tyle tylko że to nie jest achiv za zabicie wszystkich HVT a za ich zweryfikowanie, jak dochodzisz do gościa powinieneś usłyszeć głos Fiony że cel został potwierdzony, i lepiej go nie zabija lecz aresztować, bo masz jeszcze achiva za aresztowanie wszystkich HVT

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Witam

Czy ktoś może mi wyjaśnić o co chodzi w misjach jakie mozemy otrzymac od naszego pilota smigłowca, co mam zrobić z tą paczką?

 

Chodzi o to, żeby z tych dużych kontenerów stojących obok zbudować "wieżę" o odpowiedniej wysokości i na końcu położyć na niej tą małą paczkę. Kontenery i paczkę łapiesz i puszczasz wysięgnikiem z helikoptera (chyba przycisk w lewo na d-padzie).

 

Odnośnik do komentarza
Witam

Czy ktoś może mi wyjaśnić o co chodzi w misjach jakie mozemy otrzymac od naszego pilota smigłowca, co mam zrobić z tą paczką?

 

Chodzi o to, żeby z tych dużych kontenerów stojących obok zbudować "wieżę" o odpowiedniej wysokości i na końcu położyć na niej tą małą paczkę. Kontenery i paczkę łapiesz i puszczasz wysięgnikiem z helikoptera (chyba przycisk w lewo na d-padzie).

 

Wielkie dzieki

Pzdr

Odnośnik do komentarza

Zeratul, po prostu NIE MOŻE BYĆ TAK TRAGICZNIE!!! Jak myślisz, czy "dwójka" by podpasowała osobie, która bardzo lubiła pierwszą część (wiem, że nie grałeś w poprzednika)? O jakich dokładnie bugach piszesz (poza tymi z achievementami, które mam głęboko gdzieś (achivy))? Czy warto łyknąć tą gierkę za ok. stówkę (złotych)?

Odnośnik do komentarza

Jeżeli poprzednik ci się podobał to nowa część cię wciągnie. Sama gra ma dość dużo bugów itp. ale spokojnie można pograć zwłaszcza z jakimś ziomkiem na co-op. Co prawda sama gra nie wydaje się za długa. Po jakimś tygodniu giercowania po 2-3 godziny dziennie można wyciągnąć pewnie prawie 100% mimo że jest dość dużo rzeczy do zbierania i jakichś pomniejszych zleceń.

Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra

Normalnie.

Wyobraź sobie, że ludziom moga się podobac różne rzeczy, np niektórym się podba "Czarny kwadrat" a innym "Mona Lisa"

 

Nowi Najemnicy po kilku godzinach grania prezentują sie naprawde fachowo. Zachowano klimat poprzedniej części, czyli klimat nieskrępowanej rozwałki (wyjątkiem jest strzelanie do cywili, za które musimy płacić i dobrze).

Patent z zamawianiem sprzętu sprytnie rozwinięto, przez koszt nie tylko w kasie, ale i w paliwie.

 

Bardzo lubiłem poprzednią część, Mercenaries 2 z miejsca tez polubiłem.

Eksplozje są jeszcze piekniejsze niż w pierwowzorze, no i wzorem GTA4 mamy GPSa, który znacznie ułatwia podróżowanie.

Po głębszym obadaniu wydam pełniejsza opinię, po tych kilku godzinach grania mogę powiedzieć, że dostalem to czego się spodziewałem i jestem zadowolony.

Edytowane przez Kasandra
Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra
No i widac ze pisze to ktos, kto lubil 1 czesc - czytajac tego posta odnioslem nawet wrazenie ze jedynka "Mercow" podobala mu sie z b. podobnych przyczyn. :) "2" juz w drodze, koncze "Assasins Creed PL" i chwytam za sequell jednej z najlepszych gier IMO na starego boxa; doczekac sie nie moge. 8)

 

Łykaj łykaj JJ.

Gierka jest zacna.

Zwłaszcza jeśli podobala Ci się poprzedniczka.

Tutaj przemodelowano trochę system z helikopterem, moim zdaniem in plus.

Teren walki też jest lepszy. Szaro-bura Korea nie może sie równać z przypiekaną słońcem Venezuelą.

Soczyste barwy, bardzo daleki horyzont (fakt że mocno rozmazany, ale w poprzedniej częsci byla mgła, co wyglądalo gorzej IMHO), świetna muzyczka i świadomość że jesteśmy największym kozakiem w okolicy :) Bezcenne.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jedynka to moja druga najlepsza gra na kloca (zaraz po Star Wars Battlefront 2 i tuż przed Stranger's Wrath). Nowych Mercsów właśnie kitram w plecaczku, szef skończył w łikęt i uprzejmie podrzucił swojemu murzynowi :D

 

Jeżeli szpil będzie choć w połowie tak dobry jak oryginał, to wybaczę mu nawet znikające helikoptery i randomowo wpadające acziwy :]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...