Skocz do zawartości

Mercenaries 2: World in Flames


Kenny tJJger

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 180
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pogralem chwile troche i gierka sprawia wrazenie pozytywne. Przelazlem tylko jedna misje, ale rozpierduche zdazylem zrobic. Ciezko mi porownac do jedynki, bo w takowa nie gralem.

Sterowanie pojazdami wypada ok, graficznie nie ma rewelki, ale mozna generalnie rozpierdzielic wszystko wiec jest bardzo dobrze. Jest co-op wiec bedzie mozna robic rzez... pewnie na dniach wiecej bede mogl powiedziec

Odnośnik do komentarza

Podejrzewam ze 5/10 wynikalo bardziej z frustracji bugami i zenujacego AI, niz z calosci poziomu. Jak poprawia Bugi to co-op moze wynagrodzi poziom trudnosci ( fajnie opisali AI w 1up - the A.I. of everyone in Venezuela is about one step above a box of rocks :D ), ogolnie po przeczytaniu recenzji narzuca sie mysl, ze gdzies w polowie developingu cos musialo pojsc bardzo zle ( Stad moze prawie roczne opoznienie ) i nie zrobili wszystkiego jak chcieli ( pol roku pracy wiecej na pewno by nie zaszkodzilo ).

Odnośnik do komentarza

Pogralem wczoraj i sie zaczalem coraz bardziej zawodzic nad ta pozycja... gra laduje na polke. Czekam na co-opa. Jak ktos ma lub planuje miec na dniach to standardowo Friend Request albo message i umawiamy sie na ustawke. Ponownie... w tygodniu po 24.00 w weekend w godzinach popoludniowych

Odnośnik do komentarza

acha to pogram z jakimis ziomkami z US i sprzedam gre w cholere. Acha, spodziewajcie sie w niej masy drobnych bledow, ktore wprawdzie nie wplywaja na rozgrywke, ale po prostu wygladaja niesmacznie. Zadnych wiekszych bugow nie zauwazylem. Just Cause jakos bardziej mi podeszlo. I jasne sa tu fajne akcje, jak... musisz dostac sie na druga strone muru, to po prostu zakladasz C4 na mur i go wysadzasz... ogolnie moje narzekanie bierze sie tez z tego, ze nie jestem wielkim fanem gier typu GTA. Nie gralem nigdy w jedynke wiec nie wiedzialem jak to do konca wyglada. Jakbym zdawal sobie z tego sprawe moze w ogole bym gry nie kupil i rzucil sie na Tales of Vesperia albo Infinite Undiscovery. Too Human zdecydowanie mi bardziej podszedl.

 

Do tego wszystkiego gra jest dosyc prosta... dostajesz z bazooki, to nie giniesz tylko twoj health spada do 2... wiec musisz jeszcze dostac z karabinu by zginac. Ogolnie bez wiekszych staran zginalem raz wczoraj, bo nawet nie wiedzialem ze zginac sie da... latalem po planszy z healthem 2 i zabijalem kolesi. W koncu jednak 5 mnie otoczylo i zabilo. Jezeli taki poziom sie utrzyma to nie bedzie problemu z przejsciem gry nie umierajac. Graficznie jest slabiej niz w GTA, pewnie przez to, ze otoczenie jest bardziej podatne na zniszczenia. Prowadzenie pojazdow wyglada ok, ale nie wiem dlaczego gaz wrzucono pod A, a hamulec pod X zamiast ustawic pod triggerami.

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza

Zginąć w tej grze jest ciężko. Wylądowałem na jakimś wieżowcu, skoczyłem i... 2hp :|

Do tego gdy mamy 100hp to 1 strzał z bazooki zabiera 98hp, 2 1hp i jak dobrze pójdzie to 3 cie w końcu zabije.

 

Trochę mnie drażni to, że np. gdy przewrócimy drzewo/słup to po kilku sekundach (5-10) znika...

Bugów jest sporo, ale dosyć zabawnych, np. helikopter z posiłkami ląduje na dachu budynku a wychodzący z niego ludzie popełniają masowe samobójstwo skacząc na dół. Przed chwilą rozpędziłem się motorem i walnąłem w ścianę. Efekt? Koleś wbił się głową w ścianę i jedynym rozwiązaniem była opcja medevac lub load game ;]

 

Ech... czekam na kody bo w 1 części za używanie kodów dostawało się specjalne bronie, typu przenośna wyrzutnia rakiet która 1 strzałem potrafiła rozwalić kilka wieżowców na raz ;)

IMO takie gry to tylko do zabawy, na rozluźnienie się po szkole/pracy. Fabuła nie wciąga, przynajmniej mnie.

 

PS. Ta misja wymiata ;] http://pl.youtube.com/watch?v=O78jnfvve-s Devastator :D

Edytowane przez wojnar
Odnośnik do komentarza
PS. Ta misja wymiata ;] http://pl.youtube.com/watch?v=O78jnfvve-s Devastator :D

 

haHA dobre :] a co do bug'ów w grze to jedynka była taka sama (tez masa błędów) a jednak grało sie jakoś i czerpało masę radochy i tak ;) wiec myślę że będzie też ok (jutro ma do mnie kurier dotrzeć :P to się zobaczy)

Edytowane przez Nitro619
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...