Skocz do zawartości

LittleBigPlanet


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

podłapałem od niej kilka fajnych leveli w hearted, to chyba najlepszy sposób żeby coś znaleźć sprawdzać co lubia znajomi

tak właśnie udało mi sie trafić na tetris i 2 levele shootera kosmicznego ( no nazwy nie pomnę, zagrywałem sie w to na komórce)

http://pl.youtube.com/watch?v=Wg0ZBHdz7wM :huh:

 

szukajcie jako Libidius.jp

moja lista frinds ma łatwiej mam ten level w hearted

 

jezu......szczęka 3 piętra niżej.......ta gra ma niewiarygodny edytor ,a ludzie mają niesamowite pomysły

Odnośnik do komentarza
podłapałem od niej kilka fajnych leveli w hearted, to chyba najlepszy sposób żeby coś znaleźć sprawdzać co lubia znajomi

tak właśnie udało mi sie trafić na tetris i 2 levele shootera kosmicznego ( no nazwy nie pomnę, zagrywałem sie w to na komórce)

http://pl.youtube.com/watch?v=Wg0ZBHdz7wM :huh:

 

szukajcie jako Libidius.jp

moja lista frinds ma łatwiej mam ten level w hearted

 

OOOOOO JAAAAAAA     Czy to nie Gradius ?? Wymiękłem....

 

Jednak jeszcze nie opublikuje mojego levelu, za cieńki jest...

 

 

Odnośnik do komentarza

I ja zakupiłem...Melduję, że w katowickim saturnie już jest ( 199zł ) ;)

Ogólnie grą jestem oczarowany. Tylko, że na dzień dobry dostałem informację, że przez moje połączenie internetowe ( Nat 2 ) mogą być problemy z dołączeniem się do innych graczy - nie fajnie. Jednakże mimo to próbowałem pograć online i na samym początku były problemy z połączeniem się się, ale potem pograłem parę partii online i wszystko chodziło cacy ( poza okazjonalnymi lagami ). Myślę, że z LBP spędzę sporo czasu, a i chętnie pogram wspólnie z innymi ( dodawać do friendsów:) ) - parę partii z innymi graczami wywołało ogromnego banana na mojej twarzy.

Odnośnik do komentarza

Gdańsk się dołącza. W MM na pewno nie ma, bo wracając z Uczelni przechodzę i sprawdzałem, ale nie wiem czy jutro nie zaliczyć też Saturna :P

Ostatnio grałem w Betę chyba we wrześniu w specjalnym punkcie w Manchester City (obecnie przenieśli go do Londynu), i po prostu nie mogę już wytrzymać aby dorwać tą grę w swoje łapska (kij, że przeszedłem jakieś 70% etapów i znam je na pamięć).

Edytowane przez gnysek
Odnośnik do komentarza

Siema.

 

Ja kupiłem w krakowskim Saturnie, bo ciśnienie po becie miałem nieziemskie. Ta gra to kamień milowy. Czegoś tak genialnego w swojej prostocie jeszcze nie widziałem. Aż trochę głupio człowiekowi że stary chłop siedzi przed tv i śmieje się jak głupi do sera, patrząc na biegające maskotki. Zasuwanie po Story Mode w co-op pochłania całkowicie. Nie chcę pisać na wyrost, ale to chyba najlepsza gra obecnej generacji w jaką grałem.

 

Odnośnik do komentarza

Ale zawsze możemy skasować pliki gry i odłączyć sobie neta. :rolleyes: Idealny wabik na potencjalnego kupca. :P Nie żebym planował kiedykolwiek sprzedać swój egzemplarz. :)

 

A skoro już piszę to zapraszam do levelu Angel Of Storm - Boss Battle autorstwa moi. Może nie każdy zagląda do "online".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...